LG GW300

  • Martin Hombauer 27.08.2009 - 12:09

    palikat: podla mojich informacii ma telefon 3,5mm jack : http://www.youtube.com/watch?v=bP9h8Hf2FH4
    BTW neviete ci bude aj v T-Mobile??

    * dakujem za upozornenie, opravene - m.

  • anonymous27.08.2009 - 14:40 Trvalý odkaz

    samo: k tomuto telefonu - EDGE je slabota, ked nejaky pubos bude chciet uploadnut svoju fotku ako skace vo velkych naserakoch v elektricke, tak mu to nebude mozno aj stacit, pravda, ze to asi ani fotit dobre nebude, no jemu by to stacilo :D

    anonymous28.08.2009 - 00:41 Trvalý odkaz

    Noisee: Tie tlacitka su ako keby zwacsene ale uplne podobne ako na w705

    anonymous29.08.2009 - 00:10 Trvalý odkaz

    Dumbo: 1. Existuje Nokia s displejom 176x220 ?
    2. Je nejaká iná Nokia (okrem N82 a 6220 c.) so xenónovým bleskom ?

    anonymous29.08.2009 - 17:32 Trvalý odkaz

    hellwet159: podla mna tieto fony s qwerty klavesnicou su skorej pracovne nez na zabavu :)

    anonymous05.10.2009 - 10:04 Trvalý odkaz

    Japo: Este ze som objednal tento telefon cez Orange e-shop a mozem ho vratit:nedokaze prehravat skladby za sebou-iba ked sa da nahodny vyber.Nevedeli si dat rady ani v Orangi. a co horsie baterka vydrzi iba 6 hodin!!!!!. A to pri pocuvani 0,5 hodiny radia

    anonymous11.10.2009 - 00:26 Trvalý odkaz

    Milan: takže dnes som si vybral tento fon a ?o sa týka tej hudby aj m?a to sralo ale našiel som fintu v prehráva?i sa nastaví opakovanie na všetko a ide to v poho za sebou a ?o sa tíka bat. po?úvam hudbu už 2hod a bat. plná však horšie ako nokia 3120c to nebude

    anonymous15.10.2009 - 00:20 Trvalý odkaz

    alice: A taktiez sa nedaju vypnut zvuky pri foteni :(

    anonymous27.10.2009 - 13:24 Trvalý odkaz

    julo: Telefon celkom fajn, prehráva? ujde foto na momentky. ?o je však mínus tak baterka nevidrží ni? na starej motorole som mal 7 dní pokoj a tu 3 a je v prdeli. A nevimie?ajte SIM kartu lebo na tretie otvorenie už neprilieha zadný kryt.

    anonymous08.11.2009 - 00:22 Trvalý odkaz

    lg.ss: hndsfree u tohto lg su sluchadka alebo je to handsfree sluchadlo?

    anonymous12.11.2009 - 10:41 Trvalý odkaz

    pepo: najlepšie slúchadla k tomuto mobilu sú philipsi extra basy ke? si ich dáte do uši vôbec necítite že ich tam máte a pri každom tone sa vám chce spa?

    anonymous07.12.2009 - 19:32 Trvalý odkaz

    Andrej Hanko: ZDravim predam tento Telefon, cisto novy zabaleny v krabici... Cena 80€ ICQ:272631309

    anonymous12.12.2009 - 14:50 Trvalý odkaz

    Lillien: pred kupou tochto mobilu som si pozorne citala vase komentare. nakoniec som si ho kupila a tu je moj nazor. vtedy som mala samsung "V-ecko" a mala som 7 dni pokoj s baterkou, tu je vybita po 3-4 dnoch. pravda je, ze sa nedaju vypnut zvuky pri foteni a to ani ked mate tichy rezim. a tak ist, ked mate normalny rezim, nedaju sa vypnut ani otracne zvuky po kazdom stlaceni tlacida, preto mam stale tichy rezim, co mi aj celkom vyhovuje, kedze som takmer cely den v skole. s prehravacom mam tiez problem, nedaju sa mi nastavit piesne zaradom a co ma sklamalo, nedostala som k telefonu ani pamatovu kartu a pamat je dost bez nej uboha. :(( avsak mobil ma peknu grafiku a kvalitne prehrava zvuk. tak isto sa mi dobre pisu SMS. avsak je tu jedna velka chyba. na telefone mate zamene "Y" so "Z". to ma stve asi najviac. ale zvykam si. neda sa to ani nastavit.myslela som si ze na tom mobile je kovovy kryt, ale zmylila som sa, a tak ako tu pisal uz niekto predo mnou, som otvorila asi trikrat alebo styrikrat kryt a uz mi neprihlieha. vzdy mi jedna strana "nesedi" a preto mi mierne vrzga, ked mam mobil v rukach a ja na nu zatlacim. :(( BTW: nevie niekto, ci na tento mobil existuju kovove kryty?

    anonymous18.12.2009 - 09:25 Trvalý odkaz

    stinky: takisto mam tento fon, na bezne uzivanie mi uplne vyhovuje, co sa tyka vypnutia zvukov tlacidiel v normalnom rezime, tak sa to urcite da... velke sklamanie, fon mam 6dni a teraz ho uz 3x nabijam... a to ho nejak extremne nepouzivam

    anonymous21.12.2009 - 12:33 Trvalý odkaz

    Peto: Lilien neviem co si za pouzivatela ale zvuky tlacidiel sa daju odstranit, frajerka to hned nasla, Y a Z vobec nie su prehodene, toto je standard, nechapem aj ako sa ti mozes mylit ked tam ani nie je napisane Y/Z a Z/Y ako to je na niektorych klavesnicach slovenskeho povodu. Zbytocne iba odradzas ludi od kupy tohto telefonu svojimi recenziami nulovej vahy

    anonymous29.12.2009 - 23:43 Trvalý odkaz

    Lillien: ospravedelnujem sa. tie zvuky tlacidiel v nrmalnom rezime sa daju vypnut, len som sa s tym trosku musela pohrat. a k tej klavesnici... ja som len napisala, ze si dost mylim Z a Y, na qwerty klavesnici, nakolko pisem uz na slepo a na pocitaci mam slovensku klavesnicu a na mobile je tym padom anglicka. a preto sa dost mylim. len to som tym chcela povedat :)

    anonymous30.12.2009 - 23:26 Trvalý odkaz

    eS: lg by som uz nechcela...mala som sony ericson, lg, samsung, nokie... a nakoniec som aj pri tej nokii ostala,klasika je klasika, lg ma URCITE este co vylepsovat...a nehnevajte sa ale 2 mpx fotak dneska najdete len na starych "shitoch" aspon to je MOJ nazor... a este toto velke hovado pre tich co nemaju na blackberry je fakt sila...no nie nie..ani zadarmo

    anonymous01.01.2010 - 17:44 Trvalý odkaz

    Eva: Ahojte. potrebovala by som zadnu krytku baterky k tomuto mobilu. Viete niekto prosim ci sa da kupit?

    anonymous02.01.2010 - 19:59 Trvalý odkaz

    Lillien: suhlasim s eS. LG maju sice pekne dizajny, ale nokia je nokia. a nech si kazdy hovori co chce, mozem kaslat aj tie shitne sony Ericssony aj neviem co. sony ericcsony nenavidim aste asi viac jak LG. ale Nokia je naj naj najlepsia. :)ked si budem brat novy pausal, urcite len nokiu mobil. aj ked bude design skaredy ale kvalita je kvalita

    anonymous10.01.2010 - 15:01 Trvalý odkaz

    kikirik: nejaky trubadur vyssie porovnaval tento telefon s nokiou 3120 classic,, ja ju mam a oproti tomuto zmetku ma blesk,daju sa na nej vypnut zvuky pri foteni,baterka vydrzi 5 dni, tiez to neni ziadne delo,ale staci mi,a je ovela lepsia ako toto el dži .

    anonymous09.02.2010 - 20:27 Trvalý odkaz

    miro: zdravím všetkých nadšencov tohto mobilu. mám ho nejaký ten mesiac a nedarí sa mi ho pripoji? k po?íta?u ako modem prepprístup k mobilnému internetu, ktorý si platím v rámci služieb v orange. vedel by mi niekto poradi? odkia? sa dá naozaj jednoducho stiahnu? LG GW 300 PC suite III?
    Je to akútne, pretože ani v orangi netušia ako túto softwarovú podporu získa?.
    ?akujem...

    anonymous19.02.2010 - 13:27 Trvalý odkaz

    julo: stiahneš to z lge.cz robí to trochu problém mne sa to podarilo na 3x.Iná? už som ten cárach 2x reklamoval raz ho vymenili celý druhý krát baterku a nabíja?ku s káblom uvidím ?o bude lebo tá výdrž baterie je strašná.Toho kto pustil tento fon do obehu by mali zastreli? a my ?o sme ho kúpili by sme sa mali lie?i? z tej blbosti, že sme si ho poriešili všetkým spolumajite?om prajem úprimnú sústras? z LG GW300.

    anonymous21.02.2010 - 14:40 Trvalý odkaz

    karolina: tento telefon mam len od vianoc a hned som ho musela dat reklamova?.. no horšie je ze som bola bez telefonu cely mesiac a oni mi s nim nic nespravili.. baterka mi vydrzi ledva 2dni a to aj ked s nim fakt nic nerobim.. a tvrdia mi ze tam nenasli ziadnu chybu.. no strasne nieco

    anonymous15.03.2010 - 18:12 Trvalý odkaz

    sandra: ahojte. Tak môžem povedat ze co tu niektory pisete, nemate v niektorych veciach pravdu. Co sa tyka tochto telefonu ja som s nim spokojna. baterka mi vydrzi tyzden, niekedy 5 dni ale to zalezi od pouzivania. je samozrejme ked niekto v kuse pocuva hudbu alebo hra hry ze nemoze vydrzat viac ako dva dni. U tochto mobilu sa mi paci ze to dobre poriesili dobre s tou nabijackou, je to dobre ze je to dva v jednom.je to aj nabijacka aj usb. A zvuky sa daju vypnut normalne, a pri foteni tak to mi je jedno pretoze to nieje az taka strasna vec.Myslim si ze je to mobil ako kazdy iny a komu sa nepaci tak nech si ho nekupuje. Lebo vidim ze niektory co sem pisu si najprv o nom tu citaju a potom si ho kupia a potom nadavaju.Takze ludia najprv si pozistujte a potom kupujte. Ja som snim spokojna a ziadne chyby zatial nemal.

    anonymous15.03.2010 - 20:45 Trvalý odkaz

    jullo: Sandra gratulujem, že máš viac š?astia ako ja.Idem ho už 3x reklamova? ni? nevydrží bez hrania a po?úvania hudby 57hod z toho 8min hovor a 4sms a ešte sa za?al aj sám reštartova?.Sandra napíš prosím akú máš sériu a dátum výroby ?akujem.

    anonymous19.03.2010 - 19:54 Trvalý odkaz

    Erixk: Ježiš, za den som vymenil simku asi 40 kratt, a tem krt stale drzi ako novy, amobil už ma asi vaic ako 4 mesiace, cize je uz voalco pouzivnay, cize ,ked neveim dat dole kryt a spat ho normlane zalozit tak to nerobim!!! a co sa tyka toho ,, ze zvuku,, pri foteni tak sa to da jedoducho vypnut, vobec to nevydav a zvuk pri foteni, ach jaj, strasne to citanie tieto komenty, je to hnoj mobil, ale je lacny, nato ake ponuka funkcie, ktokolvek ma zaujem , mam kompletky zo zarukou, po 60e....v pripade zaujmu rp na erixk (pokec). dakujem

    anonymous19.03.2010 - 19:55 Trvalý odkaz

    Erixk: a co sa tyka baterky, salbucka to mate pravdu, mne vydrzi pol dna ( ale prevolam bezne hodinu za den aj viac + skroo cely den na nete )

    anonymous02.04.2010 - 12:44 Trvalý odkaz

    Monika: ako ja mam tento bolil je total na kkt nejdu vypnut zvuky pri foteny uz 2x musim kupit nove sluchatka inac fotenie ma celkom fajne ale blbne mi ked mam tony ze normal tak niekedy mi ani nezvoni mobil iba sa mi ukaze akokeby bol v tichom rezime a pri tom nieje.dostala som ho na vianoce a potesila som sa ale inac som zistila ze co som mala nokiu3510i vydrzala 5-7rokov a normálne funguje a tieto nove kazdy na ne nadava ze su poeeebane a ze nefunkuju blbnu a ja neviem co jednoducho na 3veci dalsia je baterka ked som nemala pametovu kartu vydrzal ani nie 24h ale od kedy mam vydrzi mi asi 3-5dni podla pocuvania co ja dost dasto pocuvam inac je celkom fajn az na videa a hudbu ktoru niekedy nepodporuje a dost casto mi dava ze ze nepodporuje a pritom je to mp3 ako total na nic mobil iba co sa mi lubi velky display a ze ma klavesnicu :)ak nieco napistena mail:)

    anonymous26.04.2010 - 00:13 Trvalý odkaz

    Hena: halloo..a ako sa vypinaju tie zvuky klavesnice? mne to nejde :DD dakujem

    anonymous26.04.2010 - 13:41 Trvalý odkaz

    magalhaes: ja fakt neviem o com hovorite hlavne v pripade baterie ja aj ked pocuvam hudbu tak mi vydrzi 3 dni a ked nie tak aj 5 dni a co sa tyka hudby tak sa da aj zoradit rucne alebo nahodnym vyberom. ked chcete aby vam baterka vydrzala dlhsie tak menej pocuvajte hudbu a nehrajte hry od rana do vecera inak ani ine mobili nevydrzia viac.

    anonymous18.06.2010 - 12:18 Trvalý odkaz

    Igor: po?ujte akú má citlivos?? Bývam na konci sveta, kde líšky dávajú dobnoc. Mám starú Nokiu 6070 (kvôli signálu!)Je aspo? tak citlivý?!?!?

    anonymous19.07.2010 - 15:29 Trvalý odkaz

    Veronika: chcem sa vás opytat ako sa vypnu zvuky tlacidiel?

    anonymous08.08.2010 - 01:19 Trvalý odkaz

    Ivka: Ja ho mám už asi rok a nemala som s ním zatial žiadne problémy...no nejde mi pri fotení zoom a neviem ako to nastavi? a štve ma to!!!!

    anonymous22.09.2010 - 22:24 Trvalý odkaz

    Bar?a: Ahojte,mám tento mobil asi 1 mesiac a chcela by som ho preda? pretože potrebujem mobil s wifi.Ak máte záujem ozvite sa mi na pokeci Barbara_MT.?akujem :)

    anonymous07.12.2010 - 09:55 Trvalý odkaz

    KubQo: Ahojte ?udkovia mám tento mobil od apríla posledný mesiac mi dos? blbne a ani reklamáciu mi neuznali investícia do neho by bola dos? nevhodná radšej si chcem kúpi? new mobil ..mal by niekto záujem o tento mobil na sú?iastky(náhradne diely)??? na cene sa dohodneme keby nie?o pokec: K.120 alebo mail: K.120@azet.sk ?akujem