LG GS101

  • Martin Hombauer 05.10.2010 - 20:34

    Dumbo: Take sa este vyrabaju? To operatori este mozu taketo ponukat?
    ?...

  • anonymous06.10.2010 - 00:32 Trvalý odkaz

    Roland: Toto je telefon vhodny pre seniorov 70 a viac!

    anonymous06.10.2010 - 01:20 Trvalý odkaz

    radka: nic proti tebe, ale neurazaj prosim seniorov, su niekedy vitalnejsi a pokrokovejsi ako my, ja sama mam taku babicku, ma davo prec 60-tku a ma a teraz sa podz iPhone4. A my /rodina/ sme jej ho nepodarovali, tiez sme zirali ked ho na nas vybalila s poznamkou o co som horsia ako vy? Takze ani seniorom sa takyto mobil a jemu podobne starsim odporucane Aligatory nemusia pacit, chytaju mozno posledny ale novy dych a mne sa to osobne paci, tak len tolko ale....INAK AJ JA SA CUDUJEM, ZE TAKETO MOBILY ESTE DODAVAJU VYROBCOVIA NA TRH , podla mna o ne asi nikto neprejavi zaujem ani omylom, ale co uz

    anonymous06.10.2010 - 09:36 Trvalý odkaz

    erikh: Uff...ni? proti tvojej babke, ale ?o s ním babka robí?? ur?ite má program 20+20 Plus... Ja sa pýtam ako využije ona možnosti ajfonu?? Nekúpila si ho náhodou preto, lebo ke? ho majú iní pre?o by ho nemohla ma? aj ona??!! Sorry, ale ?istý primitivizmus...
    Netvrdím, že musí ma? zrovna aligator, ale sa mi zdá, že trošku to babka prehnala... P.S. Nech jej ale dlho slúži - ur?ite bude TOP klientom appstore ... :))))))))))) Ešte raz prepá?, ale fakt si to neviem predstavi? 60 ro?nú babku s ijfonom 4-kou... Všade kde to vytiahne musí by? na smiech:)) a práve vy ako rodina ste jej mohli poveda? aby nerobila zo seba dilili.... Ale ako vidím si hrdá na HI-TECH babku...

    anonymous06.10.2010 - 10:38 Trvalý odkaz

    k0nko: to erikh > zato že tvoja babka ma 80 kil, cely den lezi pri telke a pozera telenovely a sem-tam ?osi dedovi navari nech je v dome pokoj, zato nemusis tu o druhych pisat ze ked si kupia iphone po 60 su na smiech... a ta tvoja veta "Sorry, ale ?istý primitivizmus..." Jediny primitiv co prispel do tejto diskusie si tu ty... peace

    anonymous06.10.2010 - 12:21 Trvalý odkaz

    hellwet: ked sme u tych babieciek a ake maju mobilne telefony tak mne je jedno aky ma moja babka mobilny telefon pre mna za mna nech ma aj s ciernobielym displejom ale kebyze ma iphone tak by som bol len rad :) moja babka chcem mobil len na volanie a smskovanie nic ine nepotrebuje. A kedze je tema ohlade tohto mobilu tak aj sem pridam to ze sam y to zda akurat dobry okonkuret orange malibu

    anonymous06.10.2010 - 15:22 Trvalý odkaz

    radka: v prvom momente som na tvoj "inteligentny" prispevok ani nechcela reagovat, ale .... tak po poriadku:
    dik za nazor kOnka a hellweta, nazor moze mat kazdy, ale je smutne ak je urazlivy. Myslim, ze sa to vola zavist, preto som to sem o babke napisala, ze aj ludia vo vyssom veku ziju naplno a este snad dodam, ze babka vyzera tak na 40 a nazorovo na 25 rokov, pouziva plnohodnotne internet a cudoval by si sa, technicky je zdatnejsia ako moj ocino, ked cheme nieco vediet o novinkach, pytame sa babky, lebo ma na to cas, my zial dost rychlo zijeme a babku to neskutocne bavi a udrzuje stale mladu a FAKT JE, ZE SOM NA NU aj ked sa ti to nezda HRDAAAA. No a nema 20+20, ma 100+vecer a vikend svojim+1000 GB dat ak ti to nieco hovori a nema ho na imidz preto ze ho maju ostatni a uz vobec nikto sa nesmeje, ked ho vytiahne, maju ho viaceri v jej veku v nasom okruhu. zaverom len tolko, ze ja ta nechcem urazat, ale prave tvoje nazory na tieto veci a starsich ludi hranicia s primitivizmom, !! Prajem pekny den.

    anonymous06.10.2010 - 20:38 Trvalý odkaz

    Ahmed: A ze nasi dochodcovia sa maju zle...

    anonymous06.10.2010 - 22:09 Trvalý odkaz

    RVM: no moj dedko este v 79tich pouzival internet, gmail, internet banking. Ale zas bol vzdy technicky typ a v produktivnom veku pracoval s pocitacmi a dokonca programoval.

    anonymous08.10.2010 - 22:26 Trvalý odkaz

    Peter: Hm, zaujímavé ako sa z oby?ajnej diskusie na mobil LG strhla debata BABKY ft. iPhone :)) , no jóó ,ma? babky a "ajfon" je proste coool :)))

    anonymous09.10.2010 - 20:56 Trvalý odkaz

    Ondrej115: Mat babku ?o ma Iphone dat jej tento LG GS101 a Iphone predat a mam zarobene :D

    anonymous23.10.2010 - 13:49 Trvalý odkaz

    Joseph: Co tu riesite svoje babky a dedkov? Rieste MOBIL LG GS101

    anonymous26.10.2010 - 20:59 Trvalý odkaz

    PETER: no hej idem si nohy polamat ......dufam ze sa daju aj tlacitka zablokovat....

    anonymous26.10.2010 - 23:21 Trvalý odkaz

    MTLK: Ni? v zlom feši, ale naváža? sa tu do babiek a ozna?ova? ich za dili a primitívne? Plíz, ale takí ?udia sa ešte stále nehanbia nie?o zo seba (hoci anonymne) vypusti?? Urob všetkým láskavos? a sprav so sebou nie?o, nech z teba nieje tvoja babka sklamaná. Inak k tomu telefónu: Nokia má tieto low-endy aj tak lepšie, aspo? majú GPRS a Bluetooth... :oD

    anonymous28.10.2010 - 15:12 Trvalý odkaz

    ibrk: nie som dedko, ale až mi odíde môj ?iernobiely mobil s ktorým som maximálne spokojný, tak kúpim tento. Každý nie je idiot, ktorý sa dá ?ahko manipulova? všetkým "in".

    anonymous10.12.2010 - 00:32 Trvalý odkaz

    Anthony: Niekomu sta?í mobil iba na základné veci na ?o bol stvorený pôvodne a to volania a sms. Takže sta?í aby bol malý s výdržou, samozrejme dobre fungoval a ni? viac. Nie každý po?úva hudbu, fotí a ?o ja viem ?o.Takže mne ako tretí mobil zhlboka sta?í nie?o ?o vy?ahujem iba ke? mi niekto volá a ni? iné neriešim, na to mám teraz HTC Desire...

    anonymous07.07.2011 - 11:48 Trvalý odkaz

    hehe: inteligenti, neviem co tu riesite... ked taky telefon nechcete, tak si ho nekupujte! mne sa uzasne hodil, v praci totiz musim mat kvoli ochrane osobnych udajov telefon bez fotaku a by ste sa cudovali, ake tazke je taky zohnat!!!