LG Cookie Style (LG T310)

  • Martin Hombauer 06.08.2010 - 15:21

    Peter: týchto lacných dotyká?ov rastie ako húb po daždi . Keby radšej robili solídne a vybavené telefóny a nie takéto kraksne .(môj názor)

  • anonymous06.08.2010 - 22:38 Trvalý odkaz

    juraj: nie kazdy potrebuje solidny mobil......mne postacuje moj nazor

    anonymous06.08.2010 - 22:49 Trvalý odkaz

    jä: ...juraj,zdielam tvoj nazor...

    anonymous07.08.2010 - 00:00 Trvalý odkaz

    hellwet159: na to ze ma taky mali displej a skoro ziadnu vybavu tak ma teda mizernu vydrz baterie

    anonymous07.08.2010 - 00:08 Trvalý odkaz

    Ahmed: hellwet, ako to robis, ze kazdy tvoj prispevok ma aspon jednu gramaticku chybu?

    anonymous07.08.2010 - 10:55 Trvalý odkaz

    LG: ziadna novinka ani vzhladom a ani funkcnostou...ja chapem ze nie kazdy ma peniaze na napr. 650 eurovi iphone alebo na android ale ztychto lacnych dot. mobilov uz je fakt az dost na trhu...a to hlavne LG-cka a samsung-i...a mimochodm ja tam vidim len jednu novinku a to ze na displeji je windows live a nie facebook ako to pri tychto jednoduch. mobiloch zvykava byt... :)

    anonymous07.08.2010 - 15:06 Trvalý odkaz

    Tomas: Ahmed z toho si nic nerob, dnesna mladez to berie ako image ich vyjadrovacich schopnosti, kedze je blba natolko, aby sa naucila aspon materinsky slovensky jazyk. Samozrejme aj v tomto pripade plati, ze cest vynimkam.
    k telefonu : Mne ta azijska strategia pride ako "technika rovnaka, rozdiel iba v designe" oproti strategii ostatnych vyrobcov "technika odlisna, design velmi podobny".

    anonymous03.10.2011 - 00:57 Trvalý odkaz

    mirec: hm.je to nejaky cudny tel nic sa neda na to stiahnut ziadna hra ani aplikacia je to na figu haraburda a slaba baterka a nekvalitny nepodarok len internet je nanom dobry