Lenovo A7010 (Vibe X3 Lite) - rozumne odľahčená X3-ka

  • rtg 07.02.2016 - 15:00

    tie ovladacie tlacidla su tak blizko okraju, ze clovek tam nemoze ani uchopit mobil, nie vzdy je to totiz vyhodou tento uzky okraj... apropo, rozmery telefonu uz viete?

  • Profile picture for user mental.disease@centrum.cz

    mental.disease07.02.2016 - 16:48 Trvalý odkaz

    Rozmery sú v základných info (zaokrúhlené na celé mm)
    presnejšie 153.6 x 76.5 x 9.2 mm

    Ale jo celkom fajn. Najväčšia škoda, že nezostali pri SoC MT6752..

    Lenka Ivančíková07.02.2016 - 21:10 Trvalý odkaz

    donedavna tam neboli, lebo v case pisania ZI ich vyrobca neuvadzal. :) preto asi ta poznamka. :) Zakladne info doplname neskor, ked sa k clanku vratime, napriklad kvoli prelinkovaniu s recenziou.

    gsmarena07.02.2016 - 21:43 Trvalý odkaz

    alebo tam mohli dat aspon helio P10 (MT6755) takeho neoficialneho nastupcu 6752, toto co tam je, je vyslovene grc od mediateku ktory ma skoro kazda priemerna cina.. a 6752 ma akurat vibe S1 ktory inak paradne cenovo zletel nadol.. na heureke sa da kupit uz od 250e cize defacto za cenu horsej A7010 ,no S1 zas nema stereo repro..ale zas parametre ma ovela lepsie

    Andrej09.02.2016 - 14:48 Trvalý odkaz

    Po niekoľkoročných skúsenostiach so Sony smartfónmi som nedávno prešiel k Lenovu, konkrétne ku Lenovo A7000 a môžem konštatovať, že som zostal veľmi milo prekvapený ako spracovaním, tak výkonnostne (Antutu 43 000b), displayom, či zvukovým výstupom. Myslím, že Lenovo sa šplhá rok od roka hore, rozhodne ponúka plnohodnotné telefóny niekedy len za zlomok ceny konkurencie, avšak nie som ochotný tolerovať napríklad ich večnú absenciu podsvietenia tlačidiel u lacných modelov (nemyslím, že 3x led zaváži pri výrobe či už pri mieste, alebo cene). Avšak musím upozorniť na nie úplne dokonalý softwarový support (vyslovene čakám na Android 6.0 a dúfam v zlepšenie stability, či iných nepochopiteľných bugov). Ohlasy prichádzali prakticky od všetkých známych s Lenovom, že ich stroje jednoducho prídu do stavu, kedy sa spomaľujú až do nepracovateľného momentu . Neviem ako je na tom tento konkrétny model, avšak dávam do pozornosti tento nemilý fakt.

    Juraj11.02.2016 - 10:43 Trvalý odkaz

    Zdravím mám možnosť kúpiť tento fon za 187€ oplatí sa alebo nestojí ani za tie peniaze ide mi o to ze potrebujem dual sim alebo radšej priplatiť za niečo iné

    Profile picture for user marek.ceman@gmail.com

    Wayne11.02.2016 - 11:10 Trvalý odkaz

    Za tu cenu nic lepsie s plnou podporou LTE u nas nekupis.

    Ray Ben11.02.2016 - 15:48 Trvalý odkaz

    Už som sa tešil, že som našiel kandidáta na môj ďalší fón no bohužiaľ ma sklamalo, že to nezvláda ani takú starinu ako Asphalt8. Škoda. Dúfam, že Honor X5 bude na tom lepšie

    gsmarena11.02.2016 - 17:00 Trvalý odkaz

    rayben honor 5X je urcite za tie peniaze lepsia volba, aj ked A7010 ma stereo repro ale to je asi jedina pridana hodnota navyse.. hry a appky na honore idu uplne plynule a v pohode.. mrkni do vlakna honoru 5X dal som tu aj flame ci bend test v ktorych tiez obstal na vybornu.

    Ray Ben11.02.2016 - 18:52 Trvalý odkaz

    gsmarena - ty si ho plánuješ tiež kúpiť alebo si už aj kúpil? Tie videá sa mi páčili. Pokiaľ systém zabere len toľko RAM pamäte ako pri Honor7, tak aj tá 2GB verzia bude postačujúca