Lenovo A7000 príde na Slovensko začiatkom júna

  • Brano 19.05.2015 - 14:50

    Mne len nie je jasne... Lenovo P70, co je velmni podobny kus HW, len s mensim displayom a mozno par minimalnymi rozdielmi stoji 235 eur, a tuto tato A7000ka stoji len 169 eur? Nejako mi unika cenova politika Lenova :)

  • Profile picture for user mental.disease@centrum.cz

    mental.disease19.05.2015 - 15:07 Trvalý odkaz

    P70 má o fus lepší chipset, silnejšiu batériu 4Ah, 16GB vnútorná, 13mp zadné foto.

    Ale pre niekoho sú to neni smrteľné rozdiely ;-)

    Brano19.05.2015 - 15:47 Trvalý odkaz

    Jop, mierne rozdiely su, ale nehce sa mi verit ze su to rozdiely hodne 60 eur :)

    Lenka Ivančíková19.05.2015 - 17:15 Trvalý odkaz

    vdaka, opravene. :)

    Profile picture for user mental.disease@centrum.cz

    mental.disease19.05.2015 - 17:31 Trvalý odkaz

    nesplietajú, zdroj: tlačová správa od Lenova.
    Iba doplním, že 169€ je uvádzacia akciová cena u obchodov spomenutých v článku. alza má buď počiatočnú exkluzivitu, alebo iný distribučný kanál.

    mall.sk uvádza naskladnenie koncom mája
    https://www.mall.sk/dotykove-mobilne-telefony/lenovo-a7000-cierna

    *Akcia platí len do 31. 07. 2015 alebo do vypredania zásob..

    Profile picture for user mental.disease@centrum.cz

    mental.disease19.05.2015 - 18:39 Trvalý odkaz

    info sú od Lenova. aj ostatné weby to tak majú napísané.
    mall.sk od má origo od Lenova, inak by v TS nebol uvedený.

    *aktualizácia: mall.sk už to má skladom!
    jediné čo som chcel napísať, je že nesplitajú fony.sk (a iné weby), ale Lenovo :D

    Richard Hombauer19.05.2015 - 19:00 Trvalý odkaz

    SK distribucia tu este nema sancu byt. Nie su ani testovacky. Mall to ma podla mna z ineho zdroja, ktory casom doplni slovenskou distribuciou, ktora bude atraktivna prave lakavou cenou. Alza, ktora uz roky narusa nas trh ceskou distribuciou, to ma samozrejme tiez z ineho zdroja. Chvalabohu je tentoraz drahsi. Zatial.

    ondrakomous19.05.2015 - 20:07 Trvalý odkaz

    tech nesvaru je tady asi vic, jsou ruzny kvality vyrobku a ruzny dovozy, takze variant je asi vic, obchodnik si muze zbozi objednat z Chiny na vlastni naklady, ale pak to neni oficialni distribuce, pak je to sedy dovoz a u takoveho sedeho dovozu musis pocitat s rizikem s tim spojenym, napr. jina kvalita vyrobku, jiny zarucni servis atd. priklad objednam Nikon z neoficilani distribuce a dostanu nekvalitni levny Pikon z Polska. Nemelo by se stavat, ze recenzent recenzuje telefon ze zahranicni distribuce, protoze zbytecne mate lidi, proto je vyborny model, ktery funguje tady na fony sk., kdy mobily zapujci na recenzi primo Kellner, je potom dost pruser, kdyz telefon zapujci pofiderni obchodnik.

    landov19.05.2015 - 21:24 Trvalý odkaz

    Ha-ha-ha..zevraj nekvalitny Nikon z Polska...a tos i kde pocul?

    ondrakomous19.05.2015 - 21:38 Trvalý odkaz

    to mi rikal servisak nikonu, je to trosku off, ale proste tak, to dneska funguje ve vsem, mas ruznou kvalitu vyrobku, fotaky, telefony, kola, kocarky. u mobilu mas taky ruzny kvality, dneska se tem vyrobcum vyplati delat "A,B,C" kvalitu novyho vyrobku, takovej colicool si objednava vzdycky C, akorat stenley je z toho nadsenej, ale on do toho kseftu jeste tolik neprokoukl. myslim si, ze i operatori mivaji leckdy u vybranych modelu "pofiderni kvalitu", proto telefony vzdycky objednavam primo od vyrobce, obchodnik te vzdycky "okrade"(je to zbytecnej clanek v retezci), dobry je davat si bacha na servis, tam te taky oskubou jak kure, vubec nejlepsi je objednavat telefony ze zapadu a ameriky. koukat jenom na cenu u spotrebniho zbozi se dneska nevyplaci.

    Profile picture for user mental.disease@centrum.cz

    mental.disease19.05.2015 - 21:43 Trvalý odkaz

    Pikon :-D
    Ondra píše zrejme o Meizu M1 note..

    ondrakomous19.05.2015 - 21:55 Trvalý odkaz

    mizera je pohadkar odjakziva, on ma uplne zkresleny predstavy o androidu, to je jeho profesionalni deformace z blackberry passport, kdyz prejdes z luxusniho telefonu na slabsi model, tak se ti zhrouti svet, tyhle veci clovek musi hodnotit maximalne objektivne, hlavne s ohledem na cenu zarizeni,recenzent musi mit prehled a urcitej nadhled, kterej ziska praxi. nevim jestli meizu dela kvalitu A,B,C to je firma, kde bych dal ruku do ohne za kvalitu vyrobku, hlavne v meizu jsou jedny z nejlepsich soucastek, ktery nejsou zrovna dvakrat levny. vidis to na tom, kolik se tech telefonu prodava, kdyby to byl takovy shit, tak to nikdo nekoupi.

    Peto19.05.2015 - 22:18 Trvalý odkaz

    Prečo potom toľko ľudí kupuje Samsung?

    ondrakomous19.05.2015 - 22:40 Trvalý odkaz

    samsung je dobrej, videl si samsung s6 edge? ty kraso, ten je libovej.

    ondrakomous19.05.2015 - 23:30 Trvalý odkaz

    uz tvoj dedko ti to hovoril, drz se dalej od zelenych muzickou z alzy.

    Profile picture for user mental.disease@centrum.cz

    mental.disease19.05.2015 - 23:40 Trvalý odkaz

    Ondra viac menej nepísal o A7000, ale to chce čítať aj medzi riadkami..

    ondrakomous19.05.2015 - 23:52 Trvalý odkaz

    ja vubec nevim, o cem stenley zase pise, proc to vlastne resi. stenley, tys to nepochopil, tady je to vsem burt.

    ondrakomous20.05.2015 - 08:11 Trvalý odkaz

    kdyz firma lenovo rekne redakci fony sk, ze zacatek oficialniho prodeje bude zacatkem cervna, tak to tak bude, tak proc to spochybnujes, ty sis asi necetl, co ti tady lidi pisou, nema to nic spolecnyho s tim, ze je naskladneny ve vybranych eshopech uz ted. Richard ti napsal, ze to vozi z Cech, ty napises o kousek dal, myslim si, ze se predzasobili z Cech.

    stano20.05.2015 - 10:03 Trvalý odkaz

    Cena je naozaj dobra, na to ze je to predane v SR so zarukou. Dufam, ze bude vhodny aj GPS, idem do neho.

    ondrakomous20.05.2015 - 10:12 Trvalý odkaz

    sem nedavno strasne hatoval lumii 640, pak jsem si ji sel vyzkouset, at vim, o cem teda pisu, musim rict, ze to je asi nejlepsi lowend, kterej se v soucasny dobe prodava. byl jsem prekvapenej kvalitou, na obrazcich a videiich to vypadalo jakoze nic moc, fakt jsem tomu mobilu moc neveril, ale je vazne super, ve vodafonu maji tmave modrou(takova ta pro drsny namorniky), vypada fantasticky, takovy ty lowendy s androidem to se vubec neda srovnavat. me ho nabizi za 35 euro, kdyz podepisu na dva roky, myslis, ze sem to podepsal?!!!

    Lenka Ivančíková20.05.2015 - 10:20 Trvalý odkaz

    Preco si tento post nenapisal do diskusie pod Lumiou 640 nepochopim. Pod Lenovom A7000 nema co robit. :)

    janesbond120.05.2015 - 10:22 Trvalý odkaz

    Ved najlepsie je "hatovat" nieco co sme este v rukach nedrzali :-)

    ondrakomous20.05.2015 - 10:44 Trvalý odkaz

    Lenka:to souviselo s prispevkem, kterej napsal clovek predemnou, kterej napsal, ze lenovo a7000 bude dobry, musel jsem napsat, ne lumia 640 je lepsi, tak to bylo mysleny, proto jsem to napsal sem. Bond: jo presne

    Profile picture for user marek.ceman@gmail.com

    Wayne20.05.2015 - 11:11 Trvalý odkaz

    Vsetky tie biele cinske telefony vyzeraju ako Baymax....

    ondrakomous20.05.2015 - 11:47 Trvalý odkaz

    presne, vyzereju ako z baumaxu.

    Peter20.05.2015 - 11:52 Trvalý odkaz

    Ondra asi nema deti a pravdepodobne netusi co je baymax :)

    ondrakomous20.05.2015 - 12:02 Trvalý odkaz

    mam decka jenom o nich nevim, pripomina mi to takovou tu postavu z Ghostbusters z peny na holeni, to byl muj prvni dojem.

    ondrakomous20.05.2015 - 19:42 Trvalý odkaz

    do nedavna si do diskuzi prispival pouze odkazy na pofiderni zahranicni eshopy. nokia 640 ma s lenovo a7000 spolecny hodne, je to primej konkurent na jine platforme, tak ten prispevek byl mysleny, lenka jenom nevedela, kam s tim mirim.