Lenovo A6010

  • Anonym (bez overenia) 27.10.2015 - 11:26

    naco to vydali? takmer navlas rovnaky od A6000+ len zmenili v nazve na A6010 a kus vylepsili fotak.. navyse je tu v tej istej cene lepsie vybaveny a vykonnejsi A7000

  • rtg27.10.2015 - 16:06 Trvalý odkaz

    musia vykazat nejaku produktivitu pred manazermi :)

    Nightmare27.10.2015 - 16:48 Trvalý odkaz

    Prve zmienky o Lenove Vibe X3 Lite

    Profile picture for user mental.disease@centrum.cz

    mental.disease11.02.2016 - 18:41 Trvalý odkaz

    No tak to vyzerá, že na Slovensku väčšina e-shopov predáva verziu 8/1GB. Bacha na to!

    Kamošovi dnes dorazil tento mobil z shoppie.sk kde uvádzajú verziu 16/2GB a čuduj sa svete pamäte boli polovičné. Tak som pátral. Niektoré e-shopy začali hromadne prepisovať paramatre. Iné sa neunúvajú nechať tam 16/2GB a pritom predávajú slabšiu verziu.

    Redakcia chcelo by to nejaké stanovisko Lenova, lebo toto je docela trapas.

    gsmarena11.02.2016 - 18:57 Trvalý odkaz

    fuuu tak to je trapas jak hrom.. a ja som este jednemu kamosovi radil prave toto lenovo v domneni ze sa jedna prave o tu silnejsiu verziu 2gb/16gb rom , ta cena bola podozriva sa mi zdalo cudne ze na nase pomery takyto fon za 150e by bol nonsense v sk distribucii...zda sa ze zas na nas trh poslali tu slabsiu variantu ako skoro vzdy pri kazdom fone ktory pride v 2 variantach na trh.. zrejme ta silnejsia 2gb ram verzia sa bude predavat len v cine co je smutne.. kedze ta slabsia verzia je defacto nepouzitelny brak..

    Profile picture for user marek.ceman@gmail.com

    Wayne11.02.2016 - 20:35 Trvalý odkaz

    V modeloch Lenova mam riadny gulas, mal som ale za to, ze iba A6010Plus ma 2/16 kombo.

    Lenka Ivančíková11.02.2016 - 22:25 Trvalý odkaz

    Uz som na to upozornovala pri uvedeni A6010 Plus na nas trh. Citujem: "Pozor však na slovenské e-shopy, špecifikácie produktu majú na svojich stránkach uvedené chaoticky a pomiešané s Lenovom A6000, či Lenovom A6000 Plus. Pred kúpou si preto radšej priamo v obchode overte, aké má uvádzaný výrobok reálne parametre. Nie je zriedkavé, že v jednom popise sú uvedené rozdielne hodnoty RAM, vnútornej pamäte a obidvoch fotoaparátov." Fakt v tom oznaceni maju e-shopy chaos. Pokial dodaju nieco ine, nez je uveden na stranke, ma natok na vratenie penazi. 2GB RAM a 16 GB ROM ma verzia Plus. Toto je trapas e-shopov, nie Lenova.

    Profile picture for user mental.disease@centrum.cz

    mental.disease11.02.2016 - 23:10 Trvalý odkaz

    Za prvé, je to trapas Lenova, kôli neúmernému množstvu variantov a označení - A6000 pre iné trhy sa nazýva Lenovo K3 inde zase Lemon K30-T.
    Za druhé, ten chaos možno spôsobilo SLOVENSKÉ zastúpenie Lenova (pokial tú stránku nespravujú globálne) viď. tu:
    http://shop.lenovo.com/sk/sk/smartphones/a-series/a6010/

    stačí prepnúť na CZ a tam je to správne. Navyše v EU, dokonca ani ČR sa oficiálne A6010 PLUS nepredáva. Je to rarita, že okrem Ruska iba na Slovensku.
    *edit: Tak Rusi tam síce majú A6010 PLUS aj A6010 - s 1GB RAM no nesedia foťáky 13/5MP. Takže chyba bude neekde v číne :D

    a e-shopy zrejme preberajú popis z Lenova, viď http://www.nay.sk/lenovo-a6010-dual-lte-biely v úvode nesprávne a dole v parametroch už ok.

    na chaose pridáva aj toto http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=7552&idPhone2=7711

    a klinček *záhadám* dávajú fony.sk. myslel som, že píšem do diskusii o A6010 (a ona tu vlastne neni), i keď "fórum" to tak ukazuje, kliknem na "späť na článok" a hop som v A6010 Plus ;-)

    Lenka Ivančíková11.02.2016 - 23:43 Trvalý odkaz

    najskor sme tu mali nazov Lenovo A6010, pretoze v oktobri sme dostali tlacovu spravu, kde bolo uvedene, ze ma tento model 2 GB/16 GB. No neskor prisla informacia, ze takuto vybavu ma len verzia Plus. nasa chyba, ze som tam len dopisala do nazvu Plus a neuviedla, ze existuje aj verzia 1/8 GB. No vtedy u nas este nebola. Takze to doplnim teraz a bude jasno. A ano, mas pravdu, Lenovo to ma trosku chaoticke. Napr. telekom predava verziu 6010 s 1/8 GB. Pomer 2/16 ma len verzia Plus.

    Profile picture for user mental.disease@centrum.cz

    mental.disease12.02.2016 - 00:07 Trvalý odkaz

    ešte doplniť rozdielne foťáky 13/5MP Vs 8/2MP a bude to snáď OK.
    to už sa ale fakt javí 20€ navyše za verziu "Plus" ako smiešny doplatok :-))

    Lenka Ivančíková12.02.2016 - 00:17 Trvalý odkaz

    ano, na fotoaparaty som zabudla. :)

    Nightmare12.02.2016 - 00:27 Trvalý odkaz

    suhlas s Mentalom najviac trapas vyrobcu ma spravit jeden variant nie milion (naj v tomto je ale Asus) radsej jedna varianta a s plnohodnotnym LTE :)