Lenovo A5000 - silná batéria je základ úspechu

  • Profile picture for user mental.disease@centrum.cz

    mental.disease 01.06.2015 - 10:48

    A5000 doporučená MOC 159€
    A6000 165€
    A7000 169€
    Tri modely v rozpätí 10€ :-))

  • Profile picture for user marek.ceman@gmail.com

    Wayne01.06.2015 - 14:22 Trvalý odkaz

    To aby si kazdy mohol vybrat co mu vyhovuje.

    nerd02.06.2015 - 11:48 Trvalý odkaz

    1xsim normalnej velkosti 1x micro sim :D
    "normalna" velkost sim karty je velkost kreditnej karty :)
    [img]http://i.imgur.com/xQtEJqU.jpg[/img]
    tie co sa volaju mini, micro, nano.. uz asi normalna velkost nebudu :)

    Profile picture for user mental.disease@centrum.cz

    mental.disease02.06.2015 - 13:07 Trvalý odkaz

    JJ, kamoš mal Motorolu kde sa pchala celá "kreditka" sim. Môj Dancall HP 2711 mal vtedy už mini sim.

    nerd02.06.2015 - 16:36 Trvalý odkaz

    zacinal som s nokiou 1610 :) a aj ta mala "kreditku" :D

    Marek20.09.2015 - 13:05 Trvalý odkaz

    Kupi som tento fon asi pred mesiacom a pol.bol som spomojny vsetko fungovalo ako malo az do chvile kym neprisla nova aktualizacia systemu.po tejto aktualizacii sa funkcie dost zmenili a niektore veci prestali fungovat napr.predtym isli obe simky naraz.teraz idem bud jedna alebo druha obe naraz nejdu.setrenie baterie je tiez dost zmenene ale k horsiemu a funkcia rozsvietenia displeja tlacidlom hlasitosti tam uz teraz je ale funguje skor na heslo ako sa jej chce.myslim ze tato aktualizacia bola velmi nestastna a hodnota fonu dost klesla ked to co bolo dobre tam uz neni alebo nefunguje spravne .uz by som ho urcite neaktualizoval.touto aktualizaciou ludi okradli tym ze vsetko dobre zmenili a aj funkcia security tam uz tiez neni.som sklamany

    ondrakomous20.09.2015 - 16:21 Trvalý odkaz

    vždycky když udelas update tak vrat telefon do továrního nastaveni, věci který popisuješ,se stavaji, když telefon nevrátíš do továrního nastaveni.

    ondrakomous20.09.2015 - 17:26 Trvalý odkaz

    hlavne chce,aby to fungovalo spravne. smazani po updatu se doporucuje vyrobcem, android neumi updaty systemu, zvlast pokud je to třeba update z beanu na kitkat, nebo lolipop.

    nerd20.09.2015 - 20:22 Trvalý odkaz

    Stanley len Stanleym zostane...
    o zalohach este nepočul, ak by pocul tak by predsa zo seba debila nerobil. v tomto prípade neznalosť ospravedlnuje

    ondrakomous20.09.2015 - 21:24 Trvalý odkaz

    Musis prave uvazovat jinak, najit reseni, aby si telefon mohl vratit do tovaru bez ztraty dat. Pokud nebudes pouzivat cloudy, atd. Pridelavas si stejne jen problemy, ja to mam rad, kdyz zapnu iphone a cely se mi obnovi. Nebo windows to umi taky.

    Nightmare20.09.2015 - 21:59 Trvalý odkaz

    mne je niekedy vtipne ked niekto silou mocou zatracuje Android

    Profile picture for user marek.ceman@gmail.com

    Wayne20.09.2015 - 22:00 Trvalý odkaz

    Android bez aplikacii tretich stran obnovi iba aplikacie. iOS vedel aj sms a hovory a myslim ze aj data aplikacii ale posledny restore som robil 3 roky dozadu. Alebo 4 ani neviem uz. Snad niekto kto ma iphone ma opravi mozno trepem bludy:(

    nerd20.09.2015 - 22:50 Trvalý odkaz

    staci si zapnut toto:
    [img]http://i.imgur.com/VHPSbvc.jpg[/img]
    do par minut je telefon v povodnom stave.
    sms a hovory sa mi zalohuju do chrome cez nativnu motorolacku aplikaciu motorola conect.
    vacsina hier a aj niektore aplikacie si zalohuju postupy a nastavenia na play.google.
    co este viac potrebujete zalohovat?

    Ján Kolarčík25.10.2015 - 20:40 Trvalý odkaz

    To doposiaľ nikto nevyskúšal OTG? Aj napriek informácii v článku, že táto funkcia nieje podporovaná,predsa len funguje. Úplne v pohode číta externé disky, USB kľúče, dá sa používať usb myš a klávesnica. Takže aj keď to už nieje možno také aktuálne, v článku by som to opravil. PS. je ale pravda že iný phone cez otg nenabijete.Ale kto by to robil? :-)

    Profile picture for user bcrs@azet.sk

    RoSta05.12.2015 - 22:49 Trvalý odkaz

    Po poslednej aktualizácii neukazuje meno volajúceho, iba číslo. Mám čierny bod u manželky... načo som jej do toho ťukal...