Je K750i manazersky fon?

  • 97 príspevkov
  • Spencer 02.09.2005 - 13:11

    "Zakladom manazerskeho mobilu" :roll: preboha Riso (!!!), no mozes k tomu nieco dodat kym zacnem s bezhlavou kritikou tohto oznacenia?

    Odoslany z Sony Ericsson mobile phone

  • trif01.09.2005 - 15:59 Trvalý odkaz

    Este len teraz to Risko dal do eteru a uz ho drbte.ax yo

    Odoslany z Sona Ericssonova K750i by trif edited

    Spencer01.09.2005 - 16:25 Trvalý odkaz

    A kedy ho mame drbat? :lol: Ale nie, nikto nikoho nedrbe, max. bude konstruktivna kritika :lol: :lol:

    Odoslany z Sony Ericsson mobile phone

    Richard Hombauer01.09.2005 - 18:34 Trvalý odkaz

    je to high-end, tak som len pouzil zauzivany vyraz. ma kalendar (chyba mu len opakovanie, ktore sa da vyriesit), ma pamat na 510 viacpolozkovych kontaktov (kto ma viac v "blbom fone" je blazon....pre tyakych je tu uz S60 alebo rad P od SE) s velmi dobrym vyhladavanim, synchronizacia funguje, mnozstvo programov na spojenie s PC je na svete (free), ma dobre hovorove funkcie (stlacis tlacidlo hovory a dostanes sa do vsetkych hovorov, pekne rozdelenych horizontalne)...skratka manazerske mobily = high-end.

    Pierre01.09.2005 - 18:53 Trvalý odkaz

    je pravda,ze ma vsetko ale manazeri radi aj rychle data hm EDGE absentuje.I ked je pravda,ze ideal by bolo vyuzivat EDGE s niakym WM smartfonom,tam je ta kancelarska agenda riesena slusne.

    Mne by na k750i vadili este aj tie 4 riadky pri pisani sms,to asi nema ziadny novy fon podobnej kategorie,aj pismo v 6230i je lepsie.
    BTW kolko riadkov je pri pisani mailov na k750i? Tak ako pri citani SMS?

    Richard Hombauer01.09.2005 - 19:01 Trvalý odkaz

    spravny manazer uz ma aj notebook a v nom GC85. ;) ako momentlane ja. :-D (vdaka Atlisovi) takze manazeri EDGE vitaju, ale....ja Ti neviem, nie je to take vazne, ako sa zda tym, co napriklad na EDGE funguju 24 hodin denne. ale to nie su manazeri. manazer ma v praci kabel, doma kabel alebo mikrovlnku a cez mobil sa pripaja len zriedkavo (na obede? na chate?).

    ano, pisanie SMS na 4 riadkoch je zvlastna vec, ale je to tam. su tam smajlici, podpora EMS...nie je vsetko len o 4 riadkoch. aj ked ja mam radsej editor, kde vidim celu SMS (vzdy si davam najmensie pismo).

    pri pisani mailov naozaj neviem...zatial ho nemam. ale po navrate z dovolenky sa snad situacia zmeni. :-D

    Ing. FijoK01.09.2005 - 19:05 Trvalý odkaz

    pri pisani mailu vidis 4 riadky

    Richard Hombauer01.09.2005 - 19:06 Trvalý odkaz

    a nezabudajte: uplne najbeznejsi manazer pouziva mobil len na par SMS (pridem o chvilu, budem meskat a pod.) a hlavne telefonovanie.

    Ale! doma odfoti syna, ako robi pokroky, aby sa pochvalil v praci, v hoteli na sluzobke si vypocuje radio alebo MP3 pred spanim....aj to je priklad manazera. a myslim, ze ovela castejsi, nez ten, co ide s notebookom na internet cez Bluetooth (nedajboze kabel) a mobil. ;)

    Ing. FijoK01.09.2005 - 19:07 Trvalý odkaz

    jezis ja som sa uz zlakol, ze si na sluzobke odfoti daku hot chick :D sorac za ot

    Richard Hombauer01.09.2005 - 19:08 Trvalý odkaz

    ale K750 neziskala ocenenie ako najlepsi manazersky fon, ale ako najlepsi fotomobil! zaradil som ju vsak medzi manazerske fony, pretoze splna dizajnove, funkcne a cenove poziadavky v tejto oblasti. v manazerskych funckiach mierne zaostava za spickou, ale to neznamena, ze ju sem nemozeme zaradit. ;)

    Elrond01.09.2005 - 19:10 Trvalý odkaz

    no spravny manazer napise mail na nb a nie na mobile, ktory ajtak vyuziva najviac na volanie, zapisanie ci nahratie poznamky a pridania nejakej udalosti alebo pripomienky. tot moj nazor

    Odoslany z Pocket PC

    Spencer01.09.2005 - 19:22 Trvalý odkaz

    U mna a iste nie som sam, oznacenie manazersky mobil, evokuje predstavu takmer dokonalych organizacnych funkcii vratane adresara. 510 5 polozkovych zaznamov je viac menej v pohode, ale co ak chces ku kontaktu pridelit 2 cisla do prace a jedno napr. domov? Pre manazera velky nedostatok. Plus nizka kapacita na poznamky s malo funkciami, do penazenky sa mi nezmesti ani cele heslo k eBanke (heslo iba 15 znakov!) a pre mna je ako manazersky mobil out. Toto oznacenie si nezasluzi!

    Odoslany z Sony Ericsson mobile phone

    Ing. FijoK01.09.2005 - 19:24 Trvalý odkaz

    ten adresar stve aj mna.. vadi mi najma to, ze mozem pridat len jeden mail k menu.. a chybaju tam take polozky ako icq

    Spencer01.09.2005 - 19:32 Trvalý odkaz

    Ja neprotestujem proti udeleniu titulu MEGAfon, to dajme tomu, ale proti tomu, ze ho Riso oznacil za manazersky fon. Jednoducho Risko, akokolvek to obhajujes, zatial si na nepresvedcil. Ved nie je problem to preformulovat a ked hej, daj vediet, pomozem. ;)

    Odoslany z Sony Ericsson mobile phone

    Richard Hombauer01.09.2005 - 19:34 Trvalý odkaz

    oki...porozmyslam, ako to oznacenie zmenit....;) chapem, co mi chces povedat a vlastne mas pravdu. :) len sa mi ta veta zdala super a teraz musim vymysliet novu...kua :)

    Richard Hombauer01.09.2005 - 19:36 Trvalý odkaz

    nic mi nenapada. musi sa to cele prestylizovat...:? ak nieco vymylsite, budem rad. ;)

    Spencer01.09.2005 - 19:39 Trvalý odkaz

    Diky Riso. ;)

    Odoslany z Sony Ericsson mobile phone

    aquila01.09.2005 - 23:32 Trvalý odkaz

    ehm manazerske funkcie s tym trapnym kalendarom? par poznamkami ? o nicom penazenkou a vobec celym PIM ?

    riso nenechaj sa vysmiat, hej je to ozaj najlepsi fotomobil a aj titul megafon si zasluzi. 6681 uz je predsa len kusok dlhsie na trhu, ale dat do spojitosti k750i a manazer ? ehm, radsej nic ....

    tak potom je manazer aj 3100 nemyslis ? ma tieto PIM funkcie vyriesene na lepsej urovni ako k750i a preco o nej nikto nehovori ako o manazerskom telefone ?

    Muflon01.09.2005 - 23:40 Trvalý odkaz

    Ja som svoj nazor uz vyjadril. podla mna si k750 titul megafon nezasluzi fotofon to je pravda to si zasluzi ale nemyslim ze je lepsia ako predchadzajuca mlokia

    Odoslany z Siemens CX65

    trif01.09.2005 - 23:41 Trvalý odkaz

    Do <:> ftak neryp!!!

    Odoslany z Sona Ericssonova K750i by trif edited

    Ing. FijoK01.09.2005 - 23:43 Trvalý odkaz

    Muflon ale ved nokia ziskala 'ocenenie' megafon pre nieco uplne ine ako se.

    Odoslany z Sony Ericsson mobile phone

    trif01.09.2005 - 23:47 Trvalý odkaz

    Muflon porovnavas zas Windows a Mac. Ax yO.

    Odoslany z Sona Ericssonova K750i by trif edited

    Arrow7901.09.2005 - 23:51 Trvalý odkaz

    No ja v tomto suhlasim s Aquilom... Clara ma slaby kalendar.. resp. dost ubohy aby som bol presnejsi.. ;) Nic v zlom, je to dobry mobil, ale "manazer" urcite nieje ;)

    Ing. FijoK01.09.2005 - 23:53 Trvalý odkaz

    Ja kalendar velmi nevyuzritam, na to mam trhaci blok :lol: mna stve ten adresar :arg:

    Odoslany z Sony Ericsson mobile phone

    Quo01.09.2005 - 23:56 Trvalý odkaz

    ...pamajate si,ako za manazera oznacovali t610,s55,6210,6310.... ? takze,kludne moze by aj k750i manazer ;) Vsetky firmy oznacuju svoje high endy ako manazerske mt ;) Takze,kludne k750i nozeme aj my nazivat nanazerom ;)

    Odoslany z Smartphone SPV C500

    Arrow7901.09.2005 - 23:57 Trvalý odkaz

    Hej, nazvat ho tak mozes, ale pokial tie funkcie proste nevie, tak je to nanic manazer... ako Aquila spominal, taka 3100 ma lepsi kalendar ako K750i. ;)

    Ing. FijoK01.09.2005 - 23:58 Trvalý odkaz

    Quo ale to bolo few yrs dozadu! To boli ine kriteria

    Odoslany z Sony Ericsson mobile phone

    Joe02.09.2005 - 00:02 Trvalý odkaz

    . .co vam v tom kalendari chyba?

    moze to tu byt o hocicom pride aquila a sme pri nokii :arg:
    ten clanok je o niecom inom ako o kalendari :-(

    Odoslany z Sony Ericsson mobile phone

    Arrow7902.09.2005 - 00:03 Trvalý odkaz

    1. Opakovane udalosti
    2. Moznost jednoduchsie a hlavne rychlejsie napisat pripomienku, stretnutie.. atd.. sice, to je jedno, kedze sa v K750i pridava iba tzv. Udalost.. ;)

    Spencer02.09.2005 - 00:06 Trvalý odkaz

    Riso to uz opravil, tak ho neukamenujte.
    2 Joe: Pekne polistuj v tejto teme aj v D750 v T-Mobile a odpoved najdes.

    Odoslany z Sony Ericsson mobile phone

    Spencer02.09.2005 - 00:10 Trvalý odkaz

    Jo, uz to nie je manazersky telefon, ale tehlicka :lol: .

    Odoslany z Sony Ericsson mobile phone

    Joe02.09.2005 - 00:13 Trvalý odkaz

    Pisete ako keby vsetci menezeri od rana do vecera nerobili nic ine len tukali do mobilu same ulohy a udalosti do kalendara

    Odoslany z Sony Ericsson mobile phone

    Arrow7902.09.2005 - 00:14 Trvalý odkaz

    Ronn, problem je v tom, ze pojem "manazersky fon" vznikol z toho, ze v davnej dobe fon, ktory mal kalendar + nejake lepsie komunikacne vlastnosti bol tzv. "manazersky fon".

    A ohladom prace, ok, to beriem.. ale kebyze mas nokiu, netahas zosebou zapisnik.. aspon ja to mam tak, tiez potrebujem vela veci zapisovat a zapisovat ich rychlo (s pripomienkou - aby niekto nezacal s tym, ze na clare su aj poznamky.. ), co sa jednoducho na clare neda.. chcem si napr. zapisat nejake vyrobne cislo a musim zadavat cas, datum, predmet.. proste to nejde.. dalsie veci su ako uz Spencer napisal v teme D750i v T-Mobile ;)

    Profile picture for user zedenko@gmail.com

    Ronn02.09.2005 - 00:19 Trvalý odkaz

    Aj ked do zapisniku nezapisujem stale ako splaseny kon, mam ho pri sebe vzdy lebo niekedy to je o hubu a saskovat s mobilom v tej chvili nie je vobec dobry napad.

    Joe02.09.2005 - 00:19 Trvalý odkaz

    Helou Arrow - to si jak chces napisat to vyrobne cislo s pripomienkou bez casu to by som rad vedel?

    Odoslany z Sony Ericsson mobile phone

    Spencer02.09.2005 - 00:20 Trvalý odkaz

    To nie je o tom, co manazeri vyuzivaju resp. nevyuzivaju, ani o tom, zeby si ho manazer nemohol kupit, ide o to, ze pod oznacenim man. tel. si clovek predstavi istu triedu fonov, ktore splnaju isty standart. K750 ma jednoducho ine priority! Inak ja poznam plno manazerov, co maju 3510i a su s nim spokojny.

    Odoslany z Sony Ericsson mobile phone

    Ing. FijoK02.09.2005 - 00:24 Trvalý odkaz

    To bude tym, ze nokia ma organizacne funkcie zvladnute uz v low endoch.

    Odoslany z Sony Ericsson mobile phone

    Spencer02.09.2005 - 00:28 Trvalý odkaz

    Ja osobne co sa tyka rychlych poznamok pouzivam foto, alebo diktafon, zvlast od kedy mam Claru. ;)

    Odoslany z Sony Ericsson mobile phone

    Richard Hombauer02.09.2005 - 00:37 Trvalý odkaz

    pani, ste prilis zaujati voci jednej funkcii. ja som naprikla dpochopil, ze mobil je na volanie, spravy, kontrolu e-mailovej schranky a hlavne zabavu. :-) ja neviem, preco stale na vsetkom hladat to, co nema, co je zle, co je pokazene....ja hladam v zivote tie prijemne veci a z vas ide len negativna energia. pani, co je to s vami?

    ano, priznavam, ze oznacenie manazersky mobil bolo nespravne, ale hned som ho opravil...aj tak nechapem, o co vam vsetkym ide. :badgrin:

    aquila02.09.2005 - 00:46 Trvalý odkaz

    Do <:> ftak neryp!!!

    Odoslany z Sona Ericssonova K750i by trif edited

    nerypem, vsak je to pravda. co sa tyka PIM, tusim aj 3510i je na tom lepsie (az na tu absencie synchronizacie ze ano :lol: ) teda ma "len" 500 kontaktov :)

    fijok, a co sa ti nepaci na zozname? ze by len jedno mobilne telefonne cislo ? :lol:

    riso, cest ze si to opravil :)

    Profile picture for user zedenko@gmail.com

    Ronn02.09.2005 - 00:47 Trvalý odkaz

    nooooo ze treba predefinovat pojem manazersky :badgrin: bo keby som mal mat pri vajcach N90 alebo N9500 a ine manazerske tehlicky, tak by som si ich pekne poobijal :lol:

    Ing. FijoK02.09.2005 - 00:50 Trvalý odkaz

    1 cislo mi az tak newa... To sa da poriesit. Ale to ze sa da dat k cislu iba 1 mail to ma dost stve :arg:

    Odoslany z Sony Ericsson mobile phone

    Joe02.09.2005 - 00:59 Trvalý odkaz

    ... napisal som, ze klara ma poznamky, nie pripomienky, do ktorych sa da pisat rychlejsie ale tie nemaju pripomenutie.. Do nokie napises pripomienku hned ;) . . .mas tam ulohy a cez skratky si tam coby dub

    Odoslany z Sony Ericsson mobile phone

    aquila02.09.2005 - 01:25 Trvalý odkaz

    toze mam ten dojem :) problem clanku sme vyriesili a tym to hasne :) titul megafon si zasluzi kedze neni fotofon. aj ked si myslim ze megafon by mala byt nokca a fotofon SE .. lebo SE okrem toho fotaku fakt nic nove neponuka a co sa funkcii tyka je na trhu mrte rovnakych ak nie lepsich fonov :)

    Quo02.09.2005 - 04:35 Trvalý odkaz

    Kazdemu z vas by som podaroval jedno spv a okrem edge a mpx fotaku (3g som dopredu vylucil) by ste boli spokojni ;) Male,lahke,vykonne...

    Odoslany z Smartphone SPV C500

    aquila02.09.2005 - 04:38 Trvalý odkaz

    Kazdemu z vas by som podaroval jedno spv a okrem edge a mpx fotaku (3g som dopredu vylucil) by ste boli spokojni ;) Male,lahke,vykonne...

    Odoslany z Smartphone SPV C500

    mam 6681 a SPV by som nechcel :) ale kludne mi ho mozes podarovat, s radostou predam na ebay :)

    trif02.09.2005 - 09:54 Trvalý odkaz

    Nejaky dobrak tu napisal,ze Puke ma lepsie org.funkcie. Ok,mozno teraz.Ale este rok dozadu nevedela taku banalitu ako je opakovany budik. To uz vedela pred siestimi rokmi aj moja T28-ka.

    Odoslany z Sona Ericssonova K750i by trif edited

    7wcsnurka02.09.2005 - 10:26 Trvalý odkaz

    <i>aquila napisal:</i> nerypem, vsak je to pravda. co sa tyka PIM, tusim aj 3510i je na tom lepsie (az na tu absencie synchronizacie ze ano :lol: ) teda ma "len" 500 kontaktov :) naco Tu spominas tie stare puke,ktore maju mrte nedostatkov a hadam az na 6230i sa s tymto fonom nemoze porovnavat ziadna puke na trhu :roll: ;)

    Odoslany z Motorola V3 RAZR Black

    Profile picture for user mental.disease@centrum.cz

    mental.disease02.09.2005 - 11:37 Trvalý odkaz

    Chcel by som vidiet tu charakteristiku managersky fon. Co ma a nema obsahovat :-D Podla mna by mal mat normaly e-mail. A ten ma aj T300 lepsi ako 6230i. A ked uz je niekto taky big manager tak si istotne synchronizuje fon s outlookom - a hned ma opakovane udalosti. Na rychle zapisovanie su ulohy. Ostatne veci nie su tak podstatne. Myslim pamat kodov poznamok... Existuje java.

    Odoslany z Sony Ericsson K700i

    Richard Hombauer02.09.2005 - 11:56 Trvalý odkaz

    mental...moja rec ;)

    matho02.09.2005 - 12:26 Trvalý odkaz

    Tak to je jasne ze vsetko nema ziaden,ten nema to a ten zas tohle

    Odoslany z Nokia 6230