Huawei Ascend G750 (Honor X3)

  • martian 08.01.2014 - 20:31

    Co sa tejto vybave za taku cenu da vytknut? :)

  • ondrakomous08.01.2014 - 21:18 Trvalý odkaz

    zpracovani, tahle firma se nenauci delat kvalitni konstrukci, letos predstavili to iste.... vrzajici, leskle placacky, ktere svym vzhledem pripominaji samsung. takovychto levnych cinskych kopii jsou na trhu mraky.

    Me_Gusta08.01.2014 - 23:20 Trvalý odkaz

    Dosť často máš pravdu, ale co si teraz napísal je totálna blbosť. Mal som Honor a Mate ani jeden nepipol. Konštrukcia Mate-u bola lepšia a pôsobila drahšie ako napr. na S4

    peto09.01.2014 - 00:56 Trvalý odkaz

    Dostupnosť 1Q 2013 a zatiaľ netestovaný??? Hmm???

    Matej Krajčovič09.01.2014 - 01:16 Trvalý odkaz

    2014, už vymeníme kalendáre :) Vďaka za upozornenie.

    Profile picture for user mental.disease@centrum.cz

    mental.disease09.01.2014 - 09:29 Trvalý odkaz

    Ani nič, tak ako Ascendu G700..

    ondrakomous09.01.2014 - 13:05 Trvalý odkaz

    Me_gusta videl sem fotky z te vystavy,zachytany,ulepany plasty..... skutocne to bol hjuwei, v cine je trendy leskly plast, co naplat.

    Ľuboš Beňo09.01.2014 - 14:19 Trvalý odkaz

    G510 ktora je este lacnejsia ma bezchybnu konstrukciu, su tam pomerne kvalitne plasty a nevydavaju ziadne zvuky... co mas vlastne proti huaweiu?
    edit: a okrem toho huawei sa zameriava na low cost zariadenia, no v niektorych pripadoch su tie low costy kvalitnejsie jak niektore drahe kusy od napr. htc alebo samsungu...

    Me_Gusta09.01.2014 - 14:19 Trvalý odkaz

    Na každom telefóne budú otlačky, keď ho za deň chytia stovky ľudí. Ešte niečo, čierna verzia je matná a jemne pogumovaná, aspoň u jednotky to tak bolo. Poväčšine to tak býva, že biela verzia je z lesklého plastu a čierna je pogumovaná alebo aspoň matná a to platí nie len u Huaweiu.
    Neviem čo máš proti tejto značke, ale ja ju mám radšej ako HTC, Sony, či Samsung. No to sú len sympatie čínskeho rozmýšľania, pretože nechcú za svoju značku o 300€ naviac. Ako pozerám, tak aj Asus sa začal uberať týmto smerom a to je super

    Marián Petrík09.01.2014 - 16:50 Trvalý odkaz

    nevydáva žiadne zvuky? a to si kde nabral. g510 som nechal dcére, zvuky prestal vydávať až po vložení do púzdra, konštrukcia g510 isto nie je perfektná. a posledné predstavené huaweie nestoja ani za kočku. obyčajné veľké veslá väčšinou len s 512 ram. huawei ma sklamal trým, čo začína ponúkať. množstvo slabo vybavených placiek so slabým rozlíšením a slabou ram. to je trend tejto značky.

    ondrakomous09.01.2014 - 17:04 Trvalý odkaz

    Me_Gusta: Mam bily samsung otlacky nevidno ani na displayi a ani na krytu, obecne proti hjuweji nic nemam, akorat nejsem tak bohaty, abych si kupoval cinske telefony. naprostej souhlas s fryem, taky me tento vyrobce zklamal tim, co letos predstavil.

    pedes09.01.2014 - 21:33 Trvalý odkaz

    ondrakomous - myslím, že by se hodilo: "kdo chce psa být, ten si hůl najde" Já mám možnost posoudit model P6 a s vámi popisovaným jsem se dosud nesetkal a ani to nepředpokládám. Ve svém okolí mám majitele G510 a G600 ani tam jsem vámi popisované neduhy nezaznamenal. K vašemu srovnání bílá barva se sice víc špiní,ale "otlačky" jsou na ní vidět méně, takže těžko srovnatelné. Lze přepokládat, že váš telefon nevezmou do rukou stovky lidí denně. Jen namátkou k vašemu souhlasu s fryem: vydává slabovybavené prístroje: P6-2GB/8G-720 × 1 280; G700 má podobné hodnoty. Zde prezentovaná G750 jakbysmet. Můžete mi uvést jediný dvousimkový model vámi preferovaného výrobce se srovnatelnými parametry jako zde prezentovaná G750? Děkuji Ještě bych dodal, že výrobce vašeho telefonu jej vyrobil v číně.

    Me_Gusta09.01.2014 - 23:54 Trvalý odkaz

    fry: podľa low-endu posudzuješ značku? :) Luriel písal, že jemu nevŕzga telefón a tebe áno, nenapadlo ťa, že to može byť chyba výroby? Moja Motorola na jednej strane od novoty pri zmačknutí povrzáva, čiže môžem tvrdiť, že všetky motoroly sú nekvalitné a vrzgajú? A naspäť k huaweiu. 512RAM? Honor 3C 1GB RAM, Honor 3X 2GB RAM, Mate 2 2GB RAM, Ascend Y320 512MB RAM. Ach jaj

    ondrakomous: máš biely samsung? Ja mám zlaté Volvo, tiež si z toho veľa zistil že? :D Aj tvoj Samsung bol pravdepodobne vyrobený v číne, čiže nechápem tú narážku na čínu. Vysvetlíš mi to prosím ťa? Chceš povedať, že značky ako Lenovo, Xiaomi, Oppo a pod. sú menej kvalitné ako biele Samsungy?

    Hovedo10.01.2014 - 01:16 Trvalý odkaz

    Me_Gusta: Absolútne súhlasím so všetkým, čo si napísal :)

    Ľuboš Beňo10.01.2014 - 09:58 Trvalý odkaz

    U kazdeho vyrobcu sa najde nejaky chybny kus... nieje ich vela... mas pocit, ze nikto, nikde, nikdy nemal samsung alebo HTC, ktorych konstrukcia vydavala nejake zvuky? Ano moje SGS III nevydava ziadne zvuky, ale to neznamena, ze sa nenajde niekde chybny kus... je dost ubohe odsudit nejaku znacku kvoli jednemu chybne vyrobenemu kusu... ako sorry, toto je moj nazor... kto nesuhlasi nech sa prihlasi...

    Marián Petrík10.01.2014 - 10:18 Trvalý odkaz

    stačí si pozrieť, čo huawei predstavil v las vegas. väčšinou sú to slabo vybavené veslá so slabým rozlíšením. to je žiaľ pravda. nič nemám voči modelu p6. tenje skutočne vydarený. ide mi o trend. a ten sa mi u huawei vôbec nepáči.ku g510 ešte toľko. inač celkom mobil v pohode, má výborný hudobný výstup do slúchadiel, výborne pracuje čidlo automatického jasu displeja, prostredie mi tiež vyhovovalo. nepáčilo sa mi však, že foťák sa nedal nastaviť na 16:9. celkovo za tie peniaze to je slušný mobil.

    ondrakomous10.01.2014 - 12:04 Trvalý odkaz

    P6 nini uplne typickym telefonem pro tohoto vyrobce, tento vyrobce se prezetuje lacinymi plastaky, ktere vzhledove kopiruji samsung. Tato firma nema vlastni tvar a je uplne jedno jestli hodnotite vyrobek drazsi, nebo vyrobek levnejsi. ..porad je to vyrobek teto firmy. Cesi a Slovaci slysi jen na cenu, to vypovida spis o mentalite naroda, pokud nekdo tvrdi, ze kazdy plast se spini a vrze, tak pravdepodobne nikdy bedrzel kvalitni mobil v ruce.

    marek10.01.2014 - 12:19 Trvalý odkaz

    Co to je za zázračný model, že nie je vidno otlačky ani na displeji? Natoč a pošli video, ktoré to bez pochybností potvrdí, potom ti možno uverím.

    Me_Gusta10.01.2014 - 13:05 Trvalý odkaz

    A teraz je jasné, že si Huawei videl maximálne na obrázkoch a ak si nejaký držal v rukách, tak to bol Huawei do 100€. Nič v zlom, ale nemám rád zaujaté tvrdenia voči niečomu, keď si ani nemal možnosť si to obhájiť. Ukáž mi jeden Huawei, ktorý sa aspoň trochu podobá na Samsung. Tvrdíš, že Samsung je kvalitná značka, čo sa týka konštrukcie. Nájdi si XYZ recenzií na S3, S4 a pod. skoro v každej jednej je spomenuté, že konštrukcia pôsobí lacno. Sám som mal S4, bol to výborný telefón, ale keď som ho držal v ruke, tak som mal pocit, ako keby držím v ruke telefón za 150€.
    Ano, mentalita Slovákov a Čechov je taká, že dajú 600€ za telefón a mastia si tým ego, pritom je plno telefónov za 300€, ktoré ich bez problémov prekonajú. Vypisovať ich tu nebudem, pretože nájdeš určite nejaké tvrdenie, že 5 je viac ako 7

    ondrakomous10.01.2014 - 13:19 Trvalý odkaz

    Hosi nic proti, ale podivejte se na ten ascend g750 jak je zachytanej zadni kryt a display, model g730 je kopie s4, stejne jako model od alcatelu alcatel touch pop c9.marek.ns: neni zazracny, je to obyc samsung s3, genialni foun.

    marek10.01.2014 - 14:21 Trvalý odkaz

    Presne ako píšeš, je to výborný fon, ale nie je zázračný. Zachytká sa rovnako ako Huawei, alebo hocičo iné...

    ondrakomous10.01.2014 - 15:41 Trvalý odkaz

    Rovnako ne, upatlava se podstatne min.

    nerd10.01.2014 - 16:11 Trvalý odkaz

    ondra ty si jak moderny Don Quijote de la Mancha sponzorovany samsungom...

    ondrakomous10.01.2014 - 18:16 Trvalý odkaz

    Me_Gusta: tys to napsal jenom, abys me nasral, beztak. jenze tahle debata je o novym Huawei Ascend G750, treba se ti to zase nebude libit, ale tyhle telefony jsou primarne urceny pro cinskej trh a tady se prodavaji o 300% draz, to si uvedom, ze je to takovej ten slavnej hjundaj, jak by rek nerd, mercedes pro chudy. Jenze ceny mobilu jsou dneska stlaceny tak nizko, ze nemam sebemensi duvod si kupovat cinskej mobil jeste o 300% draz jak nekde v cine, protoze proste koupim za ty stejne love znackovej, trh uz je zaplavenej vsemoznejma kopiema, ten trh nemuzes nafukovat do nekonecna a hjuvej je klasicka ukazka firmy, ktera uz svuj potencial vycerpala a lidi to do budoucna nebudou kupovat ani za levno, mozna v cine jo. p6 se docela poved, ale jedna vlastovka jaro nedela. Takovej alkatel to je jinci level, ti inovujou sakra rychle a vubec mi nevadi, ze sem tam neco v dobre vire obslehnou.

    Me_Gusta10.01.2014 - 18:41 Trvalý odkaz

    Nenapísal som to preto, aby som ťa nasral, na čo? Napísal som to preto, lebo tvrdíš, že Huawei je zlá značka, nekvalitná, ktorá kopíruje po Samsungu, čo pravda nie je. Nič ti nebráni si telefón objednať aj z číny, pretože ti sem príde lietadielkom :) a presne o tých 300% lacnejší.
    Pre ukážku sa Huawei predáva lepšie ako LG, Sony a podobne
    http://strategie.hnonline.sk/spravy/5-najpredavanejsich-znaciek-smartfo…

    ondrakomous10.01.2014 - 19:11 Trvalý odkaz

    oni delaji prakticky treti generaci smartu, kdy do toho davaji 5megovej stejnej snimac nejmenovanyho vyrobce, 512mb ram nejmenovanyho vyrobce, display nejmenovanyho vyrobce (uvadi se jen IPS)a procaky nejmenovanyho vyrobce, desky nejmenovanyho vyrobce, ale ber to tak, ze ty data jsou totalne zkresleny, protoze treba ten blbej IPS panel ma X dalsich dulezitych vlastnosti, ktery vyrobci zamerne neuvadi, to je jako voda na mlejn temhle krapum. stejne jako neuplny specifikace jsou zkreslujici grafy, ktery si uvedl, jenom to povrzuje moje slova, ze se prodava v cine, kde ho dotuji soudruzi! Prirovnavaly se tady telefony k pocitacum, to nebylo uplne od veci, ale kdyz si kupuju pocitac, tak vim presne, jaky komponenty kupuju, u hjuwei vim leda kulovy.

    ondrakomous10.01.2014 - 21:09 Trvalý odkaz

    hej, ty se smejes, ale tak to je, soudruzi jim ty soucastky dotujou, vsadim se, ze si vetsinu delaji sami a pak se na nejakym foru doctes splnuje to nejprisnejsi cinske normy a v baraku ti to normalne vyhazuje pojistky. krabice se pomalu rozpada postacce v ruce, manualy prelozeny do azbuky, prej pro lepsi srozumitelnost. pak na displayi v rozich vidis zarovecky. baterka je cinsky popsana, sloty na simkartu ti zrezavi. budik ti rano nezazvoni. kryt krivej o pul milimetru, v rozich i o dva milimetry, prej krasny zpracovani, taky vrze a klouze v ruce. zamykaci tlacitko umisteny pro levoruky basketbalisty. gorilla glass, ktery poskrabes drevenym paratkem. peckovy sluchatka, ktery tlaci do usi. pulka her neni kompatibilnich, treba angry 1, protoze mas divnej procesor. telefon se ti restartuje zrovna, kdyz ti vola sef, ze mas padaka. fotoaparat, kterej automaticky detekuje usmev, akorat ten slovanskej nemuze najit. to se v recenzich nedoctes a to sou sakra podstatny veci.

    pedes10.01.2014 - 22:07 Trvalý odkaz

    "ondrakomous
    P6 nini uplne typickym telefonem pro tohoto vyrobce, tento vyrobce se prezetuje lacinymi plastaky, ktere vzhledove kopiruji samsung. Tato firma nema vlastni tvar a je uplne jedno jestli hodnotite vyrobek drazsi, nebo vyrobek levnejsi. ..porad je to vyrobek teto firmy. Cesi a Slovaci slysi jen na cenu, to vypovida spis o mentalite naroda, pokud nekdo tvrdi, ze kazdy plast se spini a vrze, tak pravdepodobne nikdy bedrzel kvalitni mobil v ruce."
    Já sice nevím co máte za samsung,ale v jistém směru máte pravdu v tom tvaru. Pokud vedle sebe položíte 10modelů od této značky jsou všechny v podstatě shodné. Je otázkaou, zda to je dobře či nikoliv. Mě to přijde jako ztráta představivosti,ale to je ryze subjektivní vnímání. Co mě ale udivuje je to, že tvrdíte, že ty telefony kopírují samsungy. čím rposím vás? 6e by měli Huawei modely uprostřed "HW" tlačítko jsem si nevšiml. Pokud jde o software, pak Huawei projevil snahu a vytvořil své Emotion UI, snadno ovladatelné, které má svůj typický vzhled, který je těžko zaměnitelný.

    ondrakomous10.01.2014 - 22:16 Trvalý odkaz

    zde je jasny dukaz http://www.etotalk.com/huawei-g730u00_p5001.html kdyz je vyplej, tak pripomina nexus a kdyz ho zapnete, tak je to vic samsung, podobnost ciste nahodna. chapu, ze vyrobci nemaji jaksi vic moznosti, jak udelat novy tvary, ale i blby zte se dneska dokaze odlisit, treba barevnym prouzkem, treba.

    pedes10.01.2014 - 22:19 Trvalý odkaz

    Ondrakomous - skoro to vypadíá, že vase "argumenty" jsou založeny na vlastní představivosti. Huawei je světově úspěšná firma, která se nespecializuje sice nespecializuje na výrobu bílé techniky,ale mísrto toho vyrábí nejen přístroje,ale i infrastrukturu sítě - tedy to, co vám umožňuje volat. Zkuste so také uvědomit, že například právě Huawei má v evropě několik vývojových center, chystá se tu otevřít x tisíc pracovních míst. Na druhou stranu nějak nevidíte že většina výrobců, včetně toho, který vyrobil váš mobil, tyto přístroje dělají v Číně - tedy v těch fabrikách, na které nadáváte. Není mi tedy zcela jasné, že na jedné straně kupujete v čínské továrně vyrobený obal na komponenty vyrobené v číně a druhé straně na to nadáváte.

    ondrakomous10.01.2014 - 22:26 Trvalý odkaz

    musim vas poopravit, jsou to realne zkusenosti s firmou hjuwej, takze tyto informace maji realny zaklad, nejedna se o zadne vymysly. nevim, jestli se tato firma specializuje na vyrobu pracek, nebo mixeru, je mi to uprimne jedno. geograficke hledisko mam vite kde, jde mi pouze o pouzite materialy a zpracovani,je mi fuk, kde to vyrabi. muj soucasny vyrobce pouziva moderni pruzny plast, takovy plast nepouziva zadny jiny vyrobce na svete a za nej sem vdecnej, ze to funguje jak ma. nadavam pouze na veci, ktere nefunguji, ktere vyrobce nedokaze udelat kvalitne, taky muj souc. v. pouziva lepsi zobrazovaci technologii displaye, novejsi hardware kompatibilni, vic pameti ram a pritom cena neni zase o tolik vyssi. studacky konzument tyhle veci nedokaze rozlisit, ale tenhle vyvoj stoji spoustu prachu, vite, to je to knowhow kvalitni firmy, proto sme na spici.

    Me_Gusta10.01.2014 - 23:18 Trvalý odkaz

    Ešte že mám starého otca Čecha, pretože kvôli tebe, by som ich začal nenávidieť.

    Ľuboš Beňo12.01.2014 - 17:26 Trvalý odkaz

    "jsou to realne zkusenosti s firmou hjuwej"... a ani nevies napisat nazov tej firmy, s ktorou mas ako pises "realne zkusenosti" gratulujem ti teda... a este mi skus vysvetlit... aku ma vyhodu ten "moderni pruzny plast" oproti nemodernemu plastu u huaweiu pri pade?

    ondrakomous12.01.2014 - 19:30 Trvalý odkaz

    v jistych kruzich se rika slengove hjuwej, je to podobne ako tamtung, nerobim crashtesty, ale raz mi spadol ze stolu a nestalo se vubec nic, kryt drzi ako pribity. Vyhoda tohoto plastu je, ze fanstasticky pruzny a nedochazi tak k vrzani, to je vsetko. Mozno sem to napisal trosku expresivne, ale garantuju vam , ze vsetky rady hjuwej v plastovem provedeni vrzou od y300 po g600 a neni to vada jednoho kusu z vyroby. Pre mna osobne bolo naozaj strasne, ked vezmete rano mobil a on vam v ruke zaskripe. Nemam samsung, protoze je na tom napsane "samsung", mam ho protoze technologicky je uplne jinde ako vsichni ostatni vyrobci, jedlotlive veci bych tady mohl rozepisovat hodiny. Ten mobil vezmete do ruky a okamzite poznate ten obrovskej rozdil, mate pocit, ze vlastnite spolehlivy a kvalitni zarizeni, neco co je fakt jedinecny.

    Ľuboš Beňo12.01.2014 - 19:36 Trvalý odkaz

    jedna otazka... kolko ti samsung zaplatil za takuto reklamu ich plastov?

    M0f013.01.2014 - 17:00 Trvalý odkaz

    y300 mam teraz v ruke, celkovo od nejakeho maja 2013, este nezavrzal, asi nieco robim zle... ;(

    ondrakomous13.01.2014 - 17:38 Trvalý odkaz

    u y300 to neni tak markantni, problem je u telefonu s vetsi uhloprickou g510, g525, prectete si nekdy hodnoceni uzivatelu na ruznych forech, prakticky kazdy druhy si stezuje na vrzani krytu, neni to jenom muj vymysl. uzivatel, kterej nema zkusenosti s jinymi znackami, tak muze byt do jiste miry spokojenej. pouzivam takovou pomucku, kdy telefon pevneji uchopim do ruky, lehce stisknu prsty a zacnu ho v jedne ruce otacet kolem osy o 360stupnu, samsung drzi v ruce jak prikovanej je tam uplne jiny treni, kdezto hjuwej vam okamzite vyklouzne, v tom lepsim pripade, v tom horsim zacne jeste vrzat, kazdopadne dulezity sou momenty, krouceni a tak, taky zkuste prsty zatlacit primo na baterku uprostred krytu, pripadne v krajich, nebo pod cockou fotaku a vo tom to je.

    Ľuboš Beňo13.01.2014 - 19:49 Trvalý odkaz

    ondro... nechcem provokovat, ale moj dokonaly Samsung Galaxy S III jemne vrzga pri miernom stlaceni dolnej casti krytu a okolo fotaku... zacnes teraz pisat, ze je to fake? alebo, ze to vyrobil "hjuwej"? alebo, ze si vymyslam? alebo, ze som ho zamerne hodil o zem/stenu?

    ondrakomous13.01.2014 - 20:13 Trvalý odkaz

    ano je to fake, ty taky musis vsechno vykecat, asi nevim, ze vrze pod fotakem, muj gauc taky vrze a da se na nem vpohode usnout, ta pointa byla uplne nekde jinde, mas samsung ses king, mas hjuwej ses jenom prumernej kluk, takhle ty veci dneska fungujou. ked mas male ego kupuj samsung a ked mas male ego a malo penez kupuj hjuwej. myslim, ze sem ten posledni clovek, kterej by nekomu krivdil, proste sem mel u hjuwej pocit, ze sem dostal strasne malo za neskutecny prachy, sem odkojenej na prvni generaci telefonu, tenkrat se delali jinci kvalitni stroje, namatkou treba iphone 3g, htc hd2 apodobne.

    Profile picture for user bcrs@azet.sk

    RoSta13.01.2014 - 21:05 Trvalý odkaz

    ondro ondro, s Tebou ani z voza, ani na voz...
    a zväčšovať si ego takto? človeče... kam to speje
    dnešná mládež... od takých "kamarátov" sa osloboď
    a rob niečo rozumné, potom si Ťa tí správny nájdu sami...

    Ľuboš Beňo13.01.2014 - 21:07 Trvalý odkaz

    ondro... honit si ego znackou mobilu nema vyznam... ano aj ja mam samsung a co? necitim sa nejako nadradeny voci ostatnim co maju ine znacky... ak sa ty citis, tak to ta mozme vsetci uprimne polutovat... alebo viesco? ziadnu lutost si ani nezasluzis...

    ondrakomous13.01.2014 - 21:39 Trvalý odkaz

    preco mna stale volate ondra, ked se menujem Robert, tato debata neni o nas, ta je o mobilech, jenom sem to od zacatku smeroval tam, kam sme se dostali po tydnu. tato debata prece mela jasnu pointu, potrebujeme vubec tyto levne smarty a co s nimi bude az boom skonci, prece kazda mince ma rub a lic, none? kdyz rikam A, tak mam rikat i to B. Ano, je to superlevne, ale ta cena je necim vykoupena, pravdepodobne kvalitou, kdesi na zacatku sem psal, ze tyto smarty se jeste nevyrovnaji tem top znackam kvalitou, uvedl jsem priklady, ale tak to proste dneska je, samsung je na spici, protoze je technoligicky uplne jinde nez konkurence, to stejne apple. Tyhle dve firmy diktujou, ostatni sou vicemene do poctu.

    janesbond113.01.2014 - 21:56 Trvalý odkaz

    Ak fon bude slapat aspon ako tak stabilne, tak nie je co riesit za tu cenu. Sam by som ho kupil kebyze nemam co mam :-). ... ondrakomous: to sa snazis pisat slovensky, alebo si slovak co imituje cestinu? :-)

    ondrakomous13.01.2014 - 22:00 Trvalý odkaz

    janesbond1: nie, som madar, to bolo specialne pre uzivatela me_gusta, ktory ma otca cecha, vravil to.

    Ľuboš Beňo13.01.2014 - 22:10 Trvalý odkaz

    janes, on je len nejaka osoba, ktora nevie kto je, co je a nedopne tej osobe, ze z kade mame vediet, ze sa vola robert ked jeho nick je vyslovene "ondrakomous" co naznacuje, ze je nejaky "Ondra" a urcite je komunista a pochadza z vyssich vrstiev ceskoslovenska a absolutne sa nepozera na ludi, ktori maju nizsie prijmy popripade minimalnu mzdu a pri tom je normalne, ze siahnu skor po takychto low cost zariadeniach, ktore su kazdym rokom lepsie a lepsie a pri tom aj od nich ocakava, ze si kazdy jeden bude kupovat Note III a iP 5S...

    arigbuy25.02.2014 - 03:40 Trvalý odkaz

    tys to napsal jenom, abys me nasral, beztak. jenze tahle debata je o novym Huawei Ascend G750, treba se ti to zase nebude libit, ale tyhle telefony jsou primarne urceny pro cinskej trh a tady se prodavaji o 300% draz, to si uvedom, ze je to takovej ten slavnej hjundaj, jak by rek nerd, mercedes pro chudy. Jenze ceny mobilu jsou dneska stlaceny tak nizko, ze nemam sebemensi duvod si kupovat cinskej mobil jeste o 300% draz jak nekde v cine, protoze proste koupim za ty stejne love znackovej, trh uz je zaplavenej vsemoznejma kopiema, ten trh nemuzes nafukovat do nekonecna a hjuvej je klasicka ukazka firmy, ktera uz svuj potencial vycerpala a lidi to do budoucna nebudou kupovat ani za levno, mozna v cine jo. p6 se docela poved, ale jedna vlastovka jaro nedela. Takovej alkatel to je jinci level, ti inovujou sakra rychle a vubec mi nevadi, ze sem tam neco v dobre vire obslehnou.
    http://www.arigbuy.com/huawei-g730-android-4-2-mtk6582-quad-core-5-5-in…
    http://www.arigbuy.com/huawei-phones.html

    Richard20.07.2014 - 10:19 Trvalý odkaz

    Kúpil som si tento mobil O2Sk preto lebo ma zaujal svojim CPU osemjadrový 1,7 GHz, Cortex-A7, 28 nm, , 13Mpix fotákom,2xSim a velkostou 5,5"displeja,výdržou baterky Li-Ion 3000mAh a to mi na bežné použitie úplne až moc stačí!Stál 2€ a za to žiadny Samsung v tejto výbave nekúpim čo ma velmi prekvapilo!Kdo chce zbytočne vyhadzovat len za značku nech sa páči ale v dnešnej dobe je to úplne zbytočné lebo na trhu je tolko iných značiek ktoré predbehnú hocikedy tu jednu že je to Samsung a to je všedko!Ludia zobudte sa trh je prehltený mobilmi tak je úplne jedno aká je to značka lebo pochádza len z Číny a z Azie!Ja som s týmto smartphonom nadmerne prekvapený a očarený a už by som ho nemenil lebo ide mi na ňom úplne všedko čo potrebujem ako GPS,Hry,Filmy,fotky,videa atd.Je rýchly lahko ovládatelný IPS krásne farby len si ho treba vyskúšat a uvidíte o proti Sony Xperia je to Samsung!

    Peter06.01.2015 - 12:45 Trvalý odkaz

    Nastupca mojho predosleho Scribe HD. Čierna verzia, zadny kryt pripomina rastrom umelu kozu, nesmyka sa a nezacapkava. Vo vybere bol este Lenovo S860, priliz tazky a Acer E700, no nie zly, ale vadili mi nepodsvietene tlacidla.