HTC: Q4 2012 s výrazným poklesom zisku

  • galaxi 07.01.2013 - 21:46

    to preto, že sú drahý.

  • Jozef07.01.2013 - 22:06 Trvalý odkaz

    Sice mam HTC DESIRE X ale celkovo mi pridu HTC telefony dost drahe. Ale som spokojny

    Dávid07.01.2013 - 22:06 Trvalý odkaz

    nepovedal by som že drahí, skôr by som povedal že dosť klamali a zavádzali zákazníkov,čím si pokazili meno a mienku (658 rôznych verzií jedného modelu je priveľa - áno,hovorím o One S, samsung vyrobí jeden model a každý jeden má rovnaké špecifikácie) + zaspali,nepriniesli nič extra čím by zaujali

    Marianxxx08.01.2013 - 00:54 Trvalý odkaz

    Asi tak....ako Htc používa android tak mu to ide nejak z kopca dole. Pamätam si Htc ako top Pda. Legendou sa stala fakt asi Htc HD2, nainštaluješ tam ozaj všetko, wp8 aj w8rt:) od vtedy už nič tak extra neprerazilo, verím ale že wp8 ich opäť vynesie.

    richard3108.01.2013 - 15:42 Trvalý odkaz

    aj preto, ze nie su schopni vyrobit fon, ktory by mal lepsie ako priemerne parametre a nebol velky ako lopata typu galaxy s3 alebo ich one X
    (i ked to vseobene plati o vsetkych vyrobcoch smartphone - som zvedavy ako bude vyzerat Galaxy s2 plus...)
    Nemohli One S, ktory robia pre taiwansky trh so 64GB pamatou a krajsim designom pustit do europy? Do toho by som siel

    Dávid08.01.2013 - 17:02 Trvalý odkaz

    že je One X veľký by mi až tak neprekážalo ako to,že ho vypustili s vrodenými chybami wifi a žltých fľakov na displeji... preto je už na RMA. na veľkosť som si zvykol,všetko ostatné čo do ruky chytím mi príde už malé