HTC: medziročne 50x nižší zisk za Q1 2013

  • sysell 11.04.2013 - 11:15

    Nech spravia plastak s SD kartami, rozoberatelny, pripadne s kovovym zadnym deklom s normalnejsou cenu a hned bude lespie. V dizajne sa uz posuvaju, len ked je tu samsung a tlaci sa cina s tymi cenami moc vody nenamutia.

  • Profile picture for user mental.disease@centrum.cz

    mental.disease11.04.2013 - 12:05 Trvalý odkaz

    Asi tak nejak..
    Inak nechápem ako po failoch s One X a One S - bez pamatovej karty si toto opäť "dovolili" ked im tečie do topánok. Sony po U/P/S uz viac taku chybu nespravilo. Samsung tuším ani fon bez SD nemá. Ludia hlasovali peňaženkou a nie ze zly marketing, logo, slogan atď. :D

    A ešte to posunutie predaja na väčšine trhov o mesiac? To mali mať zvladnuté ak to ma byť strategicky model. To uz príde S4 a zezere ich aj s botaama :-)

    rbt11.04.2013 - 14:43 Trvalý odkaz

    Samsung je asi jediny výrobca, ktorý si všetky súčiastky pre telefón dokáže vyrobiť sám, preto nemá problém s masovou produkciou telefónov.
    A preto vyhráva.

    sysell11.04.2013 - 15:05 Trvalý odkaz

    je to pravda ale zase rada one taky fail podla man nei je. V datarte je S za 299 co je dobra cena a X je v pohode az na tu pamatovu kartu. Idem ho akurat kupit a nic lespie v tej cene neni. Xperia mi vadi maly displej este orezany o soft. tlacidla, S3 sa mi nepaci a je drahsia.

    Profile picture for user mental.disease@centrum.cz

    mental.disease11.04.2013 - 16:03 Trvalý odkaz

    nič lepšie v tej cene nie je?
    Ved tolko stojí Huawei Honor 2 a to je niekde inde: 4,5" IPS HD (1280x720), 4-jadro, 1GB RAM, pam. kary, velmi dobrý foťák.
    A neviem akú Xperiu si mal na mysli ale Xperia T sa dá kúpiť za 330! €

    *aby bolo jasno One S tiež nepodporuje SD karty.
    A pozor, sú dve verzie s rôznymi čipsetmi: HTC One S (Z560e) so Snapdragon S3 MSM8260 *45nm* a HTC One S (Z520e) so Snapdragon S4 MSM8260A *28nm*

    sysell11.04.2013 - 16:21 Trvalý odkaz

    O co je honor lespi ako One X? nema nfc, ma mensi displej, nema myslim hdmi, ma len 8GB pamate ked odcitam system ostane hadam 6. A je o 1 mm hrubsi :)

    Ok ma lespiu baterku, a ma mozno lespie repraky a SD ale tu SD zase zatienuje mala vnutorna pamat. A ja rasej budem mat vacsiu pamat na aplikacie, hudbu filmy a pod. v mobile nemam.
    Xperiu T som vylucil koli malemu diospleju zuzenemu o tlacidla. Z 4,5 mam 4,3 - to nie.
    Myslim sa? porad dnes-zajtra chcem kupit.

    Peter11.04.2013 - 16:25 Trvalý odkaz

    Nechapem preco nedavaju slot na microSD. To tych 12gb ma stacit na vsetko. Ked si zoberem len 8mp fotka FHD videa ktore ked budes chcet vyuzit pozrebujes dost volnej pamate a moderne hry zaberu tiez tak 2gb a ak chces este nebodaj pocuvat nejake tie MP3 tak potom je to malo. Na to aby si mohli dovolit nedat SD slot treba aspon 32gb pamat.
    A ta one S ma na aplikacie len 2gb

    sysell11.04.2013 - 16:47 Trvalý odkaz

    Kua to je bieda 2 GB, one x ma tiez len takto vycelnenu pamat, som sa o tom nedocital.

    Profile picture for user mental.disease@centrum.cz

    mental.disease11.04.2013 - 17:04 Trvalý odkaz

    Tak počkať, píšeš: "V datarte je S za 299"
    ta som predpokladal, že píšeš o One S a ten ideš kúpiť. Takže moje porovnanie sa vzťahuje naň, myslím že to jasne vidno.
    One X stojí o stovku viac o ňom som nič nepísal

    sysell11.04.2013 - 17:08 Trvalý odkaz

    Nestastne som to napsial, v tej vete je spomenute X tak som hovoril o nom. One x chcem kupit za 300€ idu v inzeratoch od operatora - nove.

    Profile picture for user mental.disease@centrum.cz

    mental.disease11.04.2013 - 17:26 Trvalý odkaz

    No tak fajn, ak chceš kúpiť One X za 300€ vela možností teda nie je. A pritom sa ti zdá 4,5-4,6" málo, S3 sa ti nepáči :-)

    možno pri troche "šťastia" Nexus 4 16GB, Note 2 už bude na teba asi moc..

    sysell11.04.2013 - 18:11 Trvalý odkaz

    4,5 - 4,6" neni malo len je malo ked tam miesto zaberaju tlacidla na displeji. Nexus 4 je hnusny a foti otrasne co som videl.
    Keby bola s3 za 300 mozno by som sa nechal zlomit koli ten pamati ale inak samsung nemusim, mam htc a uz som si zvykol.

    Peter11.04.2013 - 21:38 Trvalý odkaz

    no nexus 16 to je presne ten isty probel co som popisoval vyzsie proste 16gb je zalostne malo na taky vykonny telefon. To uz to one x za 300 je lepsia voba aj ked ja by som HTC nechcel ale to je moj nazor.

    Profile picture for user mental.disease@centrum.cz

    mental.disease11.04.2013 - 22:18 Trvalý odkaz

    Tak ja bych radšej tu S3. Kašlať na dizajn a značku. Na bazos som veru našiel aj novu za 300 - vybraný od operatora.

    GgDag12.04.2013 - 01:38 Trvalý odkaz

    Som majitelom One X už skoro rok a na tento mobil nedam dopustit. Každy piše len o pamäti ale uvedomte sa že čo take potrebujete už len v mobile mať. Mam 32GB verziu. V mobile mam dost aplikacii potrebnych pre bežneho uživatela. Nejake fotky mp3 a stale mam volnych 16GB :) Myslim si že 90% ludi bud ma pamätovu kartu prazdnu alebo ma na nej iba blbosti . Je to moj nazor tak to berte ako moju skusenost.

    viperman12.04.2013 - 23:25 Trvalý odkaz

    naco chces preboha do mobilu co ma 32 resp 64 giga internu pamat pamatovu kartu?

    apple pamataovky nema a ako sa predava.

    tym teraz neobhajujem mobil ktory pamatovku nema, len vravim ze ak je interna pamat dostatocne velka je zbytocny slot na sd kartu, su urcite nejaky spekulanti ktory taku pamat chcu mat a s atym aj chvalia (a nikdy ju nevyuziju) ale takych ludi je minimum

    viperman12.04.2013 - 23:26 Trvalý odkaz

    robko nepis taketo hluposti preboha...

    viperman12.04.2013 - 23:28 Trvalý odkaz

    kupovat na bazos sa nekecy neoplati, pozmam typka co tam kupil telefon a za par tyzdnov mu volaju fizli ze nech prijde na stanicu...kadnuty tel..teraz nema tel ani prachy :))

    paul13.04.2013 - 01:28 Trvalý odkaz

    ak som trošku šikovnejší vypýtam si všetky doklady o kúpe a pokiaľ ich dotyčný nemá tak spíšem kúpno - predajnú zmluvu ;)