HTC Desire 626 - jedna SIM, dvojnásobok RAM

  • Milan 02.10.2015 - 22:20

    ...peknučký fónik pre detičky do škôlky (Nieje trošku nadrozmerný?), no možno aj na prvý stupeň ZŠ(Však na to majú tie obrovské tašky...) ináč... ...a čože to je na tom "sense" také senzačné???
    ...že zaberá v pamäti 2,5G, a tak mu je aj 2G málo na dôležitejšie aplikácie? - Niekoľko mailových schránok, web, navigácia, bankové aplikácie, atď)
    "+ zálohovanie dát kompatibilné s ostatnými modelmi HTC" - nekompatibilné s čímkoľvek iným...
    a toto ma naozaj rozosmialo: "+ VÝBORNÉ natívne aplikácie (Telefón, Správy, E-mail, Kontakty)"

  • Nightmare02.10.2015 - 22:54 Trvalý odkaz

    nadstavba Sense od HTC a Sony patri medzi tie najlepsie takze neviem o com vravis...to nie je Samsung alebo LG

    a ked chces tak kecat do HTC tak skus sa pohrat s M8 alebo aj M9 alebo kludne aj s M7

    Milan02.10.2015 - 23:10 Trvalý odkaz

    "Nočná mora" :-)
    Mal som ..sunga(6 rokov SGS2) a dnes mám Huáka(ako ty, len ja priamo M7) Chvalabohu som sa vlastneniu HTC vyhol vďaka mojim známim(jeden za druhým sa na mňa(ako technicky zdatnejšieho) obracali aby som im pomohol sa zorientovať sa, nastaviť a pod.
    Takže, ortieľ - dokonca aj nokia má lepšiu klávesnicu ako HTC ! ! ! A to nespomínam "slajdovacie" klávesnice Samsungu alebo HUAWEI...
    Jednoznačne, HTC je len PREDRAŽENOU, zbytočnou hračkou, s ktorou sa ani nedá pohrať!
    Je to môj názor a všetci priatelia, pôvodne nadšený držitelia "špičkových" HTC ich zakrátko povymieňali a dnes už majú použiteľné telefóny... :-)

    Nightmare02.10.2015 - 23:14 Trvalý odkaz

    ja tu poznam co maju HTCcko a su spokojny teda aj ja a nevymenil by som ho urcite a MiFi to si sa registroval na Fony.sk nedavno aby si okomentoval recenziu na toto HTC a ich nadstavbu?
    takze Krajcovic co tento telefon realne mal a testoval si vymyslal to co sem napisal?

    Knoxville02.10.2015 - 23:46 Trvalý odkaz

    Co sa tyka klavesnice,pokial ti nevyhovuje nainstalovana vyrobcom da sa stiahnut z obchodu Play ine od vymyslu sveta.V tom problem nevidim.Ja osobne na ich nadstavbu ktoru povazujem za najvydarenejsiu a znacku ako celok nedam dopustit.Po vyskusani vsemoznych modelov a nadstavb som sa vzdy k HTC vratil....

    Nightmare03.10.2015 - 18:13 Trvalý odkaz

    Radsej sa uz nevyjadril :) mne je to jedno inak len ked sa pusti niekto do HTC Sense tak nie je moc v pohode

    ondrakomous03.10.2015 - 20:39 Trvalý odkaz

    nokia 520 foti lip, smutny, co z toho leze, co si pamatuju, tak nerd vzdycky rikal, lidi u windows nechcou dlazdicky, tak ja rikam to stejny o htc, nechci sense.

    Knoxville03.10.2015 - 21:12 Trvalý odkaz

    Ja nechcem Windovs,žiadne Apple produkty a ani Samsung s nenazratym Touchwizom...
    Do coho by som siel okrem HTC je bud Motorola alebo Nove Nexusy... :)

    ondrakomous03.10.2015 - 22:12 Trvalý odkaz

    To chapu, taky vicemene vybiram podle softwaru. Vyhoda cistyho androidu a rychlost updatu je nejvetsi vyhoda nexusu. Je to velkej rozdil telefon bez nadstavby a s nadstavbou. Apple se mi libi nejvic ze softwarovyho hlediska, ale casem je to strasliva nuda, kdyz se v tom potrebujes vrtat.

    Knoxville03.10.2015 - 23:47 Trvalý odkaz

    Cisty android je na nezaplatenie... :)

    Knoxville04.10.2015 - 00:34 Trvalý odkaz

    Ano,cisty android maju zrejme len referencne telefony od google s nazvom nexus ale motorola sa k nim dost priblizuje kedze tiez dostava najnovsi software medzi prvymi co povazujem za konkurencnu vyhodu...

    ondrakomous04.10.2015 - 13:40 Trvalý odkaz

    kdyz pominu vas off roku o cistote androidu, tak bych chtel jenom zduraznit, ze kdyz si vezmu konkurencni zarizeni stredni tridy huawei p8lite, lenovo P70, tak je htc neuveritelne predrazeny a zastaraly. jinak htc dobre zarizli htc m7, nedostane upgrade na 6.