Gigabyte GSmart G1310

  • Martin Hombauer 16.03.2011 - 22:20

    hellwet: znacku GIGABYTE skor poznam ako vyrobcu grafickych kariet nez mobilnych telefonov

  • anonymous16.03.2011 - 22:52 Trvalý odkaz

    matt: vies kto vyraba orange boston?

    anonymous16.03.2011 - 23:16 Trvalý odkaz

    Archaniel: snad sa uz aj toto rozbehne dualsim smartfóóón...takéto nieco potrebujem len o trosku kvalitnejsie...
    pockam si na ZTE Skate sice to nebude dual ale to sa vyriesi prehadzovanim sim kariet ...

    anonymous16.03.2011 - 23:27 Trvalý odkaz

    aaa: ako vies aky je to kvalitny telefon, gygabyte robi vela rokov dobre zakladne dosky a ine pc komponenty, tak isto vyrabaju aj telefony.

    anonymous17.03.2011 - 00:05 Trvalý odkaz

    black3r: vsak to je boston(G1305) s dual-simom, af a slabsim procakom :D

    anonymous17.03.2011 - 10:33 Trvalý odkaz

    Archaniel: mam namysli lepsiu vybavu...

    anonymous17.03.2011 - 10:49 Trvalý odkaz

    hellwet: no to viem ze to vyraba GIGABYTE :)

    anonymous17.03.2011 - 11:05 Trvalý odkaz

    viperman: preco by nemal byt ten telefon svizny? xperia mini ma napr iba 600 mhz cpu a system je svizny. aj ked ma mensie rozlisko..

    anonymous17.03.2011 - 13:11 Trvalý odkaz

    GG: svizny bude urcite, kedze ma narozdiel od xperii GPU...

    anonymous17.03.2011 - 21:52 Trvalý odkaz

    black3r: a to si kde nabral ze xperia nema GPU? :O vsetky xperie (X10 mini, X10 mini pro, aj X8) maju uplne rovnake SOC ako napr. Boston (Qualcomm MSM 7227), ktore obsahuje uplne rovnaku GPU (Adreno200) ako je aj v MSM7225-ke ktora pohana G1310.., navyse 7227 ma o 10% lepsi procak ako 7225 (avsak prave vdaka And 2.2-ke a (dufam) JIT-u bude tento telefon sviznejsi ako X8, na X10mini asi nebude mat kvoli mensiemu rozlisku.. plati mensie rozlisko = vacsi vykon)

    anonymous01.07.2011 - 13:07 Trvalý odkaz

    Ďuďo: Takže od včera som relatívne šťastným majiteľom, zatiaľ sa zoznamujeme, jediná očividne otravná vec je fsakt, že pri telefonovaní síce korektne stmavne displej, ale po oddialení od ucha displej preblikáva akoby sa nevedel rozhodnúť, či je ešte stále zakrytyý, možno je to spôsobené tým, že je to priam magnet na odtlačky prstov z oboch strán.. dám vedieť viac.. btw zohnal som si ho z pcstar za 215€

    anonymous05.07.2011 - 12:02 Trvalý odkaz

    1310: 2 dni som majitelom Gsmart1310. Je to SHIT. NEKUPUJTE!!!

    anonymous08.07.2011 - 06:24 Trvalý odkaz

    Dodoone: ach to si nám teda vázdne pomohol ... akože prečo koli čomu čo ti na nom vadi atd atd a ked sa už tolko vyznáš v tej problematike že si to tak jednoznačne zvážil povec aký iný 2 sim kový telefon kupiť kedze su iba 3 parametre ... 1.) dual sim online , 2.) podpora na jednej simke UMTS , 3.) operačný systém bud android alebo VM ! a teraz povec čo bude lebšie hm

    anonymous10.07.2011 - 13:23 Trvalý odkaz

    1310: Ahoj. Napríklad baterka vydrží cca 14-15 hodín. Telefón sa často zamrzne, inokedy si robí čo sa mu chce atd atd.
    idem ho vrátiť do predajne.....

    anonymous12.07.2011 - 13:54 Trvalý odkaz

    marosino: Tak páni mám ho 10 dní a nechapem jak toto mohli pustit na trh.Mrzne to furt,pomoze az vybratie baterie,zadný kryt vrzga a praská, bez priciny sa zacne triast menu na displeji,skupina 4 tlacidiel na dotykovom displeji hocikedy nereaguje.Mam dost.Ide do reklamacie.

    anonymous13.07.2011 - 01:15 Trvalý odkaz

    Dodoone: a vieťe to niekdo porovnať s G1317 skou tam sa hlavne nadávalo na dislej nebol kapacitny čo by my nevadilo ale ževraj bol velmi zly ... dohovie ci najvišia rada G1315 bude lebšia el pochybujem
    p.s. k výdrži viem podobný problém mala G1317 ska ale riešilo s ato na forach a viem ze po výmene softu sa to unormálilo a vydržalo to už 3 dny toto bude asi to isté .... a to Gigabyte mal dost času aby to odladil ... ach ale neviem stale o tom žeby existoval iný telefon s takýmito funkciami v predaju ako dual sim , usmt a android alebo vieťe o dačom ?

    anonymous19.07.2011 - 19:29 Trvalý odkaz

    lu8ino: HOT HD958 dual sim, podobny hardware...

    anonymous08.08.2011 - 00:57 Trvalý odkaz

    samsung: Mal som predtym samsung D880. Tento Gsmart vydrz baterie slabe cca 15hod, ale to aj ine maju tolko. Mal som cca 10dni,horsie je to s tym ze niekedy zamrzne a pomoze len vybrat bateriu. Skoda ze samsung nema dual s androidom, asi bude treba cakat na nieco kvalitnejsie s androidom.

    anonymous18.08.2011 - 23:58 Trvalý odkaz

    Ďuďo: Zatiaľ ho nemôžem odporučiť. Vrzgavy kryt, neustale restarty - 3 - 4* za den, aj viac, nereaguje spustenie fotalu po stalceni tlacidla, po odblokovani - po upgrade na poslednu verziu firmware v35 po odblokovani, ho musim este raz zablokovat a znovu odblokovat a by displej reagoval, skakjuce prechody medzi obrazovkami, stamvovani displeja sa nevie rozhodnut a neustalo stamvuje a zosvetluje, vypadava pocas rozhovoru na sim 2 po niekolkych minutach signal.neustale vyskakovanie virtualnej klavesnice, v pripade, ze lezite na posteli a mobil drzite opacne sa s nim prakticky neda robit, vsimol som si citlivost vyskakovania podla toho ako ten mobil drzite, pravdepodobne nema dobre odizolovanyu dotykovu vrstvu a tak su prenasane fantomove dotyky. Velmi velmi velmi som sa na neho tesil... mam ho od 1.7, ale mozem povedat ze ciste sklamanie, davam im este jednu aktualizaciu firmware a nasledne ak sa to neumudir pojde do reklamacneho procesu.... veeeeeeeeeeelka skoda :(

    anonymous19.08.2011 - 00:03 Trvalý odkaz

    Ďuďo: Este jedna vec, niekedy sa staavalo na starsom firmwari, ze telefon nezvonil, zobrazil pri zapnutych zvoneniach prichadzajuci hovor, ale jednoducho nezacal zvonit, ani tuk, pri ziadnej melodii, a maximalnej hlasitosti... inak ta je naozaj velmi slaba, bol som rozmaznany nokiou 5800... kiezby boli urobili nokiu s poriadnym symbianom na styl aspon 5800 a dualsimom....

    anonymous13.09.2011 - 22:02 Trvalý odkaz

    igor: Suhlasin s Durom. Tiez uvazujem nad reklamaciou. Obavam sa ze neuspejem.

    anonymous14.09.2011 - 10:49 Trvalý odkaz

    oxonko: Zdravím.
    neviete náhodou niekto prečo dnes na oficialnych strankach gigabytu uvolnili starsiu verziu ROM???
    z verzie v0.35.0 na v0.21.0

    anonymous18.09.2011 - 23:19 Trvalý odkaz

    mates: firmware 0,4 zatial funguje dfm. ze to tak ostane, skoda ze dual sim active neni a nedozvies sa to od predajcu, len od vyrobcu ...

    anonymous21.09.2011 - 12:15 Trvalý odkaz

    marosino: Takze po pomaly troch mesiacoch: Telefon sa vratil 3 x z reklamacie.Vrzgavy kryt uz neriesim, udajne odizolovali dotykovu vrstvu,prepalili firmware.Presne aj mne to robilo fantomove dotyky.Zaplo sa hocikedy to, co chcelo a to som drzal telefon iba za kryt.Fotoaparat telefonu pri foteni s bleskom ma na polovici policka zakazdym bielu hmlu.Led dioda blesku to pali rovno do objektivu.Najviac ma zobral vyrok servismana: citujem:V pripade fotoaparatu se nejedna o zavadu, ale o vlastnost vyrobku.V standartnich svetelnych podminkach / bez blesku/ je funkce fotoaparatu bezproblemova.Ja to ale za zavadu u telefonu za 245Eur povazujem a preto som to ani neprebral.Takze velmi osobne odporucam: co najdalej od tohto telefonu!!!!!

    anonymous21.09.2011 - 22:10 Trvalý odkaz

    Majo: Uvažoval som nad týmto telefónom no ako čítam recenzie tak som douvažoval :( škoda, že je to taký bordel ako tu píšete :(

    anonymous26.09.2011 - 19:40 Trvalý odkaz

    tomas: neviete niekto ako sa da na 1310 nastavit mms? mam T-mobile a O2 ale ich nastavovacie mms mi nefunguju

    anonymous28.10.2011 - 12:24 Trvalý odkaz

    landov: Ja mam G1317 a som celkom spokojny. S najnovsim FW 0.46 slape v pohode. samozrejme by som aj ja rad nieco s lepsim procesorom a vyladenejsim FW, avsak chcem zostat pri Androide a nehodlam nosit 2 telefony, takze som zatial odkazany na GSMART. Ak viete o lepsej alternative, tak sem s nou.