divix prehravac pre UIQ2 /SE p910i/

  • 48 príspevkov
  • Ján Jager 23.04.2007 - 12:50

    Nazdarek ludkovia,existuje nejaky iny player divix ako SmartMovie?Podla moznosti freeware...Vopred vdaka za pomoc...

  • Marian23.04.2007 - 15:05 Trvalý odkaz

    A otvoril si ten link preboha?

    Ján Jager23.04.2007 - 16:13 Trvalý odkaz

    Preboha,skusal som,ale cez mobil sa mi nedari,a internet na pocitaci mam az po 17:00 hodine...tak neviem.

    Ján Jager23.04.2007 - 22:43 Trvalý odkaz

    Akosi na mna ten soft kasle...robi si co chce,len sa mi nedari ho ani nainstalovat....proste nejaky chaos niekde....

    Marian24.04.2007 - 00:19 Trvalý odkaz

    hm, mne funguje dobre v dvoch telefonoch...

    Ján Jager24.04.2007 - 01:44 Trvalý odkaz

    Sakra blato...na com to pouzivate...Mne to vyhlasuje ze soft je nekompatible zo zariadenim...do psej matere...HEEEELP.........

    Ján Jager24.04.2007 - 02:22 Trvalý odkaz

    Wooooooow.....Atlis,Tak vdaka....Asi som potreboval trocha vytriezviet,a cuduj sa svete:na 4.raz som to akosi rozchodil....A sakra ono to frciiiiii....Este raz vrela vdaka.Ake z toho plynie ponaucenie?:Nikdy neinstaluj do fonu nic v spolocnosti opice....Che che che....A propos,neviete priatelia o nejakom softe na snapshotscreen pre UIQ 2 freeware?

    Ján Jager02.05.2007 - 12:02 Trvalý odkaz

    no ked viete,tak sem s nim...resp.Girus,vyznas sa v UIQ2 lepsie?Mozno by som potreboval zopar rad od skusenejsieho uzivatela napr.:SE p910i...

    Ján Jager03.05.2007 - 08:47 Trvalý odkaz

    Keby som bol lenivy,tak mam vo fone vseho vsudy 3-4 aplikacie,v skutocnosti ich mam asi 30,lebo ho chcem vyuzit na maximum...Ak si si uz niekedy precital nejaky moj prispevok,alebo dotaz,tak by si mal vediet ze to nieje o mojej lenivosti,ale o tom ze kopa veci mi vo fone nechce bezat,nakolko mam p900 s firmwarom p910i,kvoli ceskemu prostrediu,a tato kombinacia je na kompletne fungovanie dost nestastna,takze najprv robim sam co mozem,a ked si neviem rady,tak sa zhanam po pomoci tu,alebo na MM nakolko si myslim ze prave na podobne ucely fony a MM sluzia.Alebo sa mylim?Ak ano oprav ma,a ja sa ospravedlnujem.Mimochodom pokial sa pametam,v poslednej mojej otazke som oslovoval Girusa.Ale aj tak dakujem za adresu.Mimochodom medzicasom som stiahol nejaky snapshoter,ale ani ten nefrci ako by mal...chova sa vo fone ako virus.Takze asi tak nejak...

    Marian03.05.2007 - 09:47 Trvalý odkaz

    No ja ti nevim, ale 1. ja ked napisem do googla trebars screenshot UIQ tak mi to vyhodi kopu aplikacii, 2. ak mas posahany FW tak co si ho nedas flashnut a mal by si pokoj?

    Ján Jager03.05.2007 - 12:28 Trvalý odkaz

    Ako som uz pisal,1.aplikacii jesto dost,ani z googlom nemam problem,ale 2.pri tejto kombinacii firmwaru nie vsetko bezi.On nieje posahany,ale iba takto v nom mozem mat cestinu.Ked ho prepnem do snglictiny tak v podstate funguje normalne,ale ja sa v anglictine velmi dobre neobraciam...Ked som ho chcel dat prepalit,tak vraj iba podflashovat,a na p 900 neexistuje cestina...Chapo?Som rad ze mam co mam,len z toho chcem dostat maximum,co nieje take jednoduche,ako by som chcel...Ved ked chces,tak mi posli mailom,pp,alebo ICQ tel.cislo(Orange),v profile by mali na mna byt nejake kontakty,a ja Ti to vysvetlim,lebo sa mi zda ze tu sme uz uplne off topic,co som nemal v umysle...

    Marian03.05.2007 - 15:40 Trvalý odkaz

    :) staci povedat ze anglictina nie je tvoj kamarat... tak sa ti budeme snazit pomoct. Skusal si ten screenshot na ktory som ti dal link?

    Ján Jager03.05.2007 - 19:58 Trvalý odkaz

    Tak,tak,ja som sa ucil v skole rustinu,naposledy niekedy v r.1981...Po anglicky iba simultanne,z TV,pocitaca a tak pod.A ten screenshot je presne ten co som medzicasom objavil aj ja...nefrci.Odfotene zabery mi fon nedokaze zobrazit(ukazuje iba obdlznik s otaznikom),a navyse sa ani tieto nepodarene snapshoty ani nedaju vymazat klasickym sposobom...musim vyskusat cez kabel,nebolo casu.Takze musim zhnat dalej.Ako som uz pisal,niekedy davno som mal v nokii 7650dokonca dva taketo softy a free,ale nepametam sa ani na nazvy,ani odkial som ich mal,ale 7650 nebola UIQ2 takze asi by mi v p910i ani nefrcali...takze asi tak...do prcic...

    girus04.05.2007 - 21:40 Trvalý odkaz

    joj sak klidek. ja mam scap vo fone. vyskusal som uz vela screencapturov ale ten sa mi zda asi najlepsi. jednoduchy a je free. a ide na mojej p9oo-vke s 91o-kovym softom ale mam anglinu.

    ked neco nevies kludne sa pytaj a ked budem mat casu rad odpisem...

    Ján Jager16.06.2007 - 12:49 Trvalý odkaz

    Je ten divx player iste free?Akosi mi chcipol...Pri zapnuti videa mi prehraje uvod z ozvucenym logom divx,a...a nic...Ze cosi "bla,bla,ble has expired...a ze download new version...

    Ján Jager16.06.2007 - 14:32 Trvalý odkaz

    Dakujem Ti Jess,mojenka,ale ja mam UIQ 2...Myslis ze by mi to mohlo frcat?

    Lenka Ivančíková16.06.2007 - 15:04 Trvalý odkaz

    Jaaaj,poriadne som neprecitala nazov temy.Ale na tej stranke najdes aj verzie pre UIQ 2.0.Hladaj.;)

    Ján Jager16.06.2007 - 15:52 Trvalý odkaz

    Tak yo,nasiel som,stiahol som,vyskusal som,frci jak svinka...Len jak dlho?Dufam ze dlhsie jak 30 dni...Ale aj tak vdaka...Mimochodom o nejakom free fullscreencallere by si nevedela?Aj na tej stranke je cosi,ale pri kliknuti na download nenajde nic...

    Lenka Ivančíková16.06.2007 - 16:13 Trvalý odkaz

    tiez som hladala,ale zatial nenasla.Keby sa ku mne nieco dostalo,budem na teba mysliet.;)

    Ján Jager17.06.2007 - 10:29 Trvalý odkaz

    Jaaaj,pluuser...Tak mam novy divx player,veselo si konvertujem divixy v smartmovie konverteri,a teraz ich neviem narvat do fonu...No je toto mozne?Na karte mam 630MB volneho miesta,a odrazu na nu cez kabel neviem narvat 306MB film...Dokonca som skusal si skonvertovat kratsi,ktory ma 180 MB,a tiez to nejde nakopirovat...Vypise ze tento subor nieje mozne kopirovat do vybraneho priecinka...Ptitom v nom mam z cias smartmovie 2diely filmu ktory ma objem 2x po 186MB,a normalne frcia...Nevie niekto kde robim chybu?

    Lenka Ivančíková17.06.2007 - 11:48 Trvalý odkaz

    A neskusal si to poslat do ineho priecinka.Alebo si urobit novy.Ved player si ich vyhlada sam.Inak s tym problemom som sa este nestretla.:(

    Ján Jager17.06.2007 - 12:35 Trvalý odkaz

    Skusal som...Nefrciiiiii.......Ma porazi...

    Lenka Ivančíková17.06.2007 - 13:13 Trvalý odkaz

    A vsetko ostatne ti tam ide poslat?Napr. mp3?Ci nebude chyba v karte?A cez co to posielas?Kabel a PC Suite,alebo cez mass storage?

    Ján Jager17.06.2007 - 13:38 Trvalý odkaz

    Kabel s koliskou,tak ako vzdy....Keby som to chcel cez bt,tak sa mi to pokusi ulozit do fonu,co nieje mozne nakolko mam volnych nejakych 5,5MB

    Ján Jager17.06.2007 - 14:47 Trvalý odkaz

    Mp3 ide v pohode,a film nieeeee...

    Lenka Ivančíková17.06.2007 - 15:00 Trvalý odkaz

    Mne ked nieco neide dostat do fonu cez PC Suite,tak to tam dam natvrdo pomocou mass storage.Skusal si?Ci ani tak to nefunguje?

    Ján Jager17.06.2007 - 15:09 Trvalý odkaz

    Hmmm,dusinka,a teraz mi definuj "MASS STORAGE" nemam sajnu o com tocis...Proste pouzivam usb z koliskou,a soft ktory bol na dodanom CD...na ploche mam ikonu MY P900,ale netusim ci to je Mass Storage,ci nieco ine....Proste to pred casom fungovalo kompletne,a teraz to funguje nekompletne...Teda cokolvek do fonu dokazem dat,okrem filmu...

    simumarek17.06.2007 - 15:50 Trvalý odkaz

    Mass storage je ked sa ti telefon pripoji ako externy flash disk, ale to ani p900 ani p910 nemaju, takze ti ostava len koliska alebo citacka kariet. Cez bt film ani neskusaj posielat, by to trvalo neunosne dlho :) Ale neviem preco ti to nejde :(

    Lenka Ivančíková17.06.2007 - 16:02 Trvalý odkaz

    akosi mi uniklo,ze P910 nepodporuje mass storage.:( prepac.Neviem,ci ti tu niekto poradi.Mozno si fonik postavil hlavu a je neposlusny.Ani po restarte nic?Mohol niekde nastat zkrat v komunikacii...Som zvedava,ci sa ti na semanii niekto ozve.

    Ján Jager17.06.2007 - 16:36 Trvalý odkaz

    No,dufam,urobil som tam diskusiu,na temu ze zhanam skuseneho cloveka k podobnej konfiguracii telefonu ako mam ja,tak uvidim ci sa niekto ozve...

    Ján Jager17.06.2007 - 17:34 Trvalý odkaz

    Tak asi mam smolu,alebo neviem cim som nastval pana boha....Oni mi na semanii tu moju diskusiu jednoducho zlikvidovali...A to som si isty ze som nepouzil ani oplzle vyrazy,ani tema tusim nebola OFF TOPIC....Tak uz neviem........... :( :( :( :( :( :( :( :(

    Lenka Ivančíková17.06.2007 - 19:44 Trvalý odkaz

    :shock: :shock: Sa nestacim cudovat,ved som to tam citala a nevidim dovod na to,preco ti to zrusili?Skus tam napisat do nejakej temy priamo zameranej na P910 a uvidis.

    Ján Jager17.06.2007 - 21:19 Trvalý odkaz

    Vies co,uz ma to nebavi...Uz som to vzdal.A ze vraj:"Bez nas nieje Vas SE kompletny".Dakujem pekne za taky portal...Hlavne ked tam robia moderatorov deti,ktore pred mesiaco,dvoma boli radi ze maju nejaky kredit na Nokii 3310...Ale to uz som off topic...Nechajme to tak...Caff a dakujem...

    girus17.06.2007 - 22:03 Trvalý odkaz

    jednoducho to posli cez citacku kariet. ked nemas kup je to uplne o niecom inom ako cez kabel...

    Ján Jager17.06.2007 - 22:31 Trvalý odkaz

    A co masti taka citacka kariet?

    simumarek17.06.2007 - 23:39 Trvalý odkaz

    Tie zakladne nejakych 350sk ;)

    Ján Jager18.06.2007 - 22:33 Trvalý odkaz

    Prave som zistil ze frajer mojej dcery ma v notebooku citacku pametovych kariet,prave takych aku mam ja vo fone...