Diskusia: Xiaomi Redmi Note 8T - päť fotoaparátov a infraport k tomu

 • Matus04.02.2020 - 12:20 Trvalý odkaz

  Zaujímalo by ma, aká je kvalita hovoru? (V podstate táto informácia chýba skoro v každej jednej recenzii, čo je škoda, keďže sa jedná o mobilné telefóny).
  Mám skúsenosť so Xiaomi ( Redmi Note 3 a Redmi Note 7), že kvalita hovoru hlásená prostistranou je nič moc. S hlučnejším okolitým prostredím sa kvalita ešte zhoršuje.

  Richard Hombauer05.02.2020 - 21:23 Trvalý odkaz

  In reply to by Matus

  S každým telefónom telefonujem a so žiadnym nemám problém. Keby som mal, je to prvá vec, ktorú spomeniem. :) To, čo opisuješ, ma úprimne prekvapuje. Skúsim sa na to zamerať. Ale so všetkými telefónmi vybavím niekoľko hovorov, a ani v tomto prípade sa nik na nič nesťažoval.

  Borland18.02.2020 - 07:36 Trvalý odkaz

  In reply to by oxy

  S týmto súhlasím. Tiež som spozorovsl nižšiu kvalitu hovoru v prípade Xiaomi. Rišo, pokiaľ vybavuješ hovory v tichšom prostredí, napr. v kancelárii, všetko je v poriadku. Nedostatky sa prejavia v hlučnejšom prostredí. Ideálne miesta na testovacie hovory sú letiská, nákupné centrá, alebo Bajkalská v Bratislave.
  Tu musím spomenúť doslova priepastný rozdiel medzi niektorými telefónmi. Teraz mám stále Huawei Mate 20X, a ten telefón dokáže ozvučiť polovicu terminálu :) Pamätám si, že s Xiaomi som občas mal problém druhej strane porozumieť, a hovor som musel vybaviť po prechode do tichšieho prostredia. Je to veľmi obmedzujúce a v súčasnosti ide pre mňa o prioritu číslo jedna pri telefónoch. Najmä pokiaľ cestujete.