Diskusia: Vyhrajte skvelé ceny vďaka ankete Mobil roka 2020 powered by O2

  • kdejekniha janevim28.01.2021 - 20:46 Trvalý odkaz

    Prehliadol som to?, bo fakt v tej ankete nie je NOTE 20 Ultra 5G? Ak tam fakt nie je tak nedat jeden z najlepsich telefonov minuleho roku? No neviem neviem, ten telefon skoncil v mnohych anketach na 1 az 3 mieste... (neutocim, pytam sa)

    Lenka Ivančíková29.01.2021 - 08:36 Trvalý odkaz

    In reply to by kdejekniha janevim

    Jeden vyrobca, jeden model. Samsung tam ma zastupcu - Fold 2. Nemozeme tam dat vsetky spickove telefony. 🤷‍♀️

    kdejekniha janevim30.01.2021 - 13:44 Trvalý odkaz

    Fold 2 je nieco ako elektromobily pred desiatimi rokmi. O skaldacich telefonoch sa len hovori, ale v reale ich vela ludi nekupuje a este potrebuju doladit. Note 20 ultra 5G je zariadenie, ktore ma nieco do seba. Ludia ho kupuju a bezne sa snim stretnes. V inych aknetach je a patri tam. Vela ludi neda hlas FOLD-u, ale za Note by hlasovali. Iba som chcel poukazat, ze takto ta anketa straca vypovednu hodnotu, kedze tam nie je jeden z najlepsich telefonov roku 2020. Mimochodom Note 20 Ultra 5G je zariadnenie, pri ktorom aj aplaci pripustili ze je OK, dokonca aj samsung anti-fan pripustaju ze je to zaujimave zariadenie. Tolko postreh z mojho sirokeho okolia. peace, a nie som fanusikom samsungu