Diskusia: Takto fotí Apple iPhone 11

 • Profile picture for user biggie_small@azet.sk

  rtg02.10.2019 - 12:15 Trvalý odkaz

  No tak toto je nič moc. Som nemilo prekvapený. Tie fotky sú na úrovni 200€ čínskych Xiaomi. Samsung je zas raz nedostihnuteľný vo foto kvalite.

  scotty03.10.2019 - 10:17 Trvalý odkaz

  chlapci už je to otrepané tieto hádky, každá vlajková lod fotí dobre, či už si niekto kúpi len oneplus alebo 2 krát drahší iphone či samsung, vačšina fotografií aj tak končí na instagrame kde rozdiel vobec ale že vobec človek neuvidí. A každý telefon vynikne v niečom inom, jeden ma lepší zoom, druhý lepšie macro ten má lepší portret ten video atd atd. Koniec koncov stále je najdoležitejšie to kto stým fotí. Máte vela iných ukážok ako nový iphone fotí tak si pozrite viac zdrojov a usúdte sami. Ale prirovnať 200 eurové xiaomi k tomuto ? kiežby tak MI9 fotila tak už by to bol úspech ....

  scotty03.10.2019 - 11:51 Trvalý odkaz

  In reply to by rtg

  skús si ešte raz prečítať moj komentár možno pochopíš :) ale ak by nie tak ti pomožem...iba hovorím to že rozdiel v kvalite foťákov medzi vlajkovými lodami je minimálny , každý exceluje v niečom inom, jednu scénu odfotí lepšie ten druhú zase ten, zároven tvrdím že aj tak je vela v rukách fotografa a hra so svetlom, a že pri uploude na socialne siete (kde 90 % končia tie fotky ) rozdiel v kvalite už duplom nerozoznáš kedže znižuju kvalitu....stačí ? a mimochodom....škoda že si nezobral to 200 eurové xiaomi na bielu noc a nepodelil si sa snami s tvojim výtvorom. no hate....niesom fanušík iphonu skor ešte možno naopak, ale tiež som vlastnil aj 200 eurové xiaomi a tvoje slová sú velmi odvážne

  Profile picture for user biggie_small@azet.sk

  rtg04.10.2019 - 10:46 Trvalý odkaz

  In reply to by scotty

  Ja ti nerozumiem, píšeš jedno cez druhé a protirečíš si. Tak keď kompresia na FB zarovná všetky foťáky, tak potom ten rozdiel 200€ telefónu oproti vlajke nie je. Rozdiel v kvalite u vlajkových modelov rozhodne je! No a čo sa týka nočných fotiek pri lacných Xiaomi, stačí ti pozrieť testy na gsmarena a pochopíš. Navyše, rozdiel na FB aj tak nespoznáš, však? ;)

  Profile picture for user mental.disease@centrum.cz

  mental.disease03.10.2019 - 10:56 Trvalý odkaz

  Hlavne relevantnost série "Takto fotí" má od určitého času vážnu trhlinu. Fotky nie sú v plnom rozlíšení, ale sa zmenšujú na FHD.