Diskusia: Pre tieto zariadenia sa pripravuje aktualizácia prostredia One UI 3.1

 • Profile picture for user mar.bartian@gmail.com

  oxy25.02.2021 - 21:14 Trvalý odkaz

  In reply to by Tomas

  Bohužiaľ:
  It would appear Samsung’s adoption of Google Discover is more limited than some might have hoped. We can confirm that any phone not shipping with One UI 3.1 won’t get the feature with the One UI 3.1 update (which started rolling out today for multiple Galaxy phones). The functionality is hence still exclusive to devices like the Galaxy S21 range and the Galaxy A32 5G.

  In the meantime, Samsung Free remains the only native home screen news feed integration offered by One UI 3.1 outside of the company’s latest Android flagships."

  Zostavam pri Lawnchair

  Miro09.03.2021 - 20:50 Trvalý odkaz

  In reply to by Tomas

  To áno, prišlo. Postrehol si aj nejakú zmenu čo popisuje Samsung? Ja len adaptívny filter modrého svetla. V aplikácii fotoaparát som nezbadal žiadne zmeny.

  Miro09.03.2021 - 23:12 Trvalý odkaz

  In reply to by Tomas

  Ja som ani tak nenarážal na nejakú grafickú zmenu, ale skôr na nejaké fičúrky. A hlavne vylaďovať, vylaďovať. Furt je čo na ich nadstavbe. Rýchlosť jej sem tam chýba, aj zaváhania a mrznutia nie sú ojedinelé

  Profile picture for user mental.disease@centrum.cz

  mental.disease22.03.2021 - 18:04 Trvalý odkaz

  Hlásim Android 11 a One UI 3.1 na M51.
  -Dúfal som, že pridajú do widgetov (miniaplikacii) možnosť skratiek z nastavení. Dotetarz som to mal na každom Android fone.
  Takto to musím riešiť 3rd apkou.
  -Taktiež mohli zvýšiť počet odtlačkov '3', keďže konkurencia ponúka sken až desiatich.
  -Wi-Fi stále nezobrazuje frekvenciu siete (2,4/5G) to má každý číňan za 5 korún :(
  -Keďže používam Nova Laucher žiaden Google Discover sa nekoná.

  *edit: tak ako to už býva, zmeny (k horšiemu) za každú cenu.
  -galéria: názov snímky sa predtým dal zistiť jedným posunom hore, už zobrazí iba veľkosť a rozlíšenie, rovnako nejde editovať názov jednoduchým dvojitým swapnutím hore, ale posun hore a potom klik vpravo na šípku. Hrozná logika
  -naposledy spustené aplikácie: už nejde jednoducho prepínať medzi poslednými dvomi. Tak, že predposledná išla do popredia. Ach jaj 🙄

  Miro23.03.2021 - 09:40 Trvalý odkaz

  In reply to by Knoxville

  Samsung sa snaží. Konečne niekto dáva update-y naprieč portfóliom a nie iba na vybrané Flagships.. a 3 roky podpora.. dá sa. Ja som kvôli tomu prešiel od vlajok LG cez vlajky Sony na Sunga (a to som ho kedysi nemusel)