Diskusia: Digitálny operátor Radosť štartuje pravdepodobne dnes

 • Rastislav.j24.09.2020 - 16:37 Trvalý odkaz

  najväčšia Radosť je škodoRadosť
  "Zmena programu Malá, Veľká alebo Nekonečná Radosť na iný program prebehne okamžite. Po zmene programu Účastník stráca všetky nevyčerpané Minúty, SMS, MMS alebo dáta z pôvodného programu a začína mu plynúť nové 30 dňové zúčtovacie obdobie zvoleného programu."

  najväčšia Radosť je škodoRadosť
  "Programy Radosť sa obnovujú automaticky každých 30 dní. Programy sa uhrádzajú vopred, automaticky z platobnej karty zvolenej Účastníkom. V prípade, že nedôjde k úhrade môže Účastník napriek tomu využívať program celých 30 dní. Ak do 30 dní od prvého neuhradenia poplatku za program nedôjde k úhrade, budú Účastníkovi pozastavené všetky prichádzajúce hovory a správy, zablokovaný dátový prenos a zablokované využívanie všetkých Doplnkových služieb a Služieb mobilnej zábavy a nemobilných služieb."

  Rastislav.j25.09.2020 - 13:19 Trvalý odkaz

  In reply to by viperman

  Ale mohol by si potom dať vedieť, či fakt blokli prichádzajúce hovory, SMS, MMS a ponechali funkčné odchádzajúce hovory, SMS, MMS, tak ako to majú uvedené v cenníku. Informácie na webe sú právne nezáväzné.
  19.3 V prípade, že by sa dostali do rozporu Všeobecné podmienky, osobitné podmienky, Zmluva a Cenník platí nasledovné poradie záväznosti:
  a) Zmluva,
  b) Cenník,
  c) osobitné podmienky,
  d) Všeobecné podmienky.
  f) škodoRadosť :-) :-) :-)

  Rastislav.j24.09.2020 - 16:46 Trvalý odkaz

  "Pri programoch s neobmedzeným objemom dát je po spotrebovaní 100 GB spomalený dátový prenos na 2 Mbit/s pre sťahovanie a 1 Mbit/s pre odosielanie dát. Účastník nemá možnosť navýšiť si rýchlosť prenosu dát pred uplynutím aktuálneho zúčtovacieho obdobia.
  Po vyčerpaní objemu voľných dát klesne maximálna prenosová rýchlosť na 0 kbps."
  nechápem tých 0 kbps keď "Navýšenie dátového balíka prebehne automaticky po vyčerpaní voľného objemu dát z programu."

  ????
  "Roaming Datalimit
  Aktivačný poplatok 9,00 €/1 MB"

  Rastislav.j25.09.2020 - 11:03 Trvalý odkaz

  In reply to by Maexz Moskau

  "Služba Roaming Datalimit umožňuje Účastníkovi kontrolu spotreby dát v zahraničí stanovením finančného limitu 50 € na každej SIM karte. Účastník bude prostredníctvom SMS informovaný vždy, keď jeho spotreba dát v zahraničí dosiahne 80 % z finančného limitu. Zaratúvajú sa doň príplatky v Zóne 1 aplikované po prekročení stanovených dátových limitov, ceny využívania dát v roamingu v Zóne 2,3 a 4, ceny využívania dát v lietadlách, poplatok za Internet na deň v zahraničí a príplatky za nedodržanie zásad primeraného využívania služieb v roamingu. Do limitu nie sú zahrnuté MMS"

  ban425.09.2020 - 14:43 Trvalý odkaz

  Pre mna nepochopitelne obmedzenie 1 zakaznik = 1 SIM. Chcel som si preniest 3 cisla z OR, ktore mam pre deti (1 eur kredit + 1GB dat = 5Eur) a vymenit za vyhodnejsie (100 jednotiek + 2 GB dat = 5 Eur) ale vraj sa neda. cize moze byt 1 zakaznik 20 Eur, ale nie 1 zakaznik 3x5 Eur.

  2XT3SUCS27.09.2020 - 21:42 Trvalý odkaz

  úplne len tak dáte komplet údaje z OP niekam do luftu? Plus číslo platobnej karty k tomu? kokos...😑

  Rastislav.j08.10.2020 - 12:20 Trvalý odkaz

  Právny diletantizmus O2 sa zas predviedol (dve verzie cenníka platné k jednému dňu a Všeobecné podmienky v rozpore s programom) :-)
  Ale TK a OR prajem čo najväčší úbytok zákazníkov na Radosť, aby museli reagovať ponukou.