BlackBerry Curve 9320

  • huje® 10.05.2012 - 16:20

    Podľa niektorých zdrojov by mala byť cena v UK k predplateným kartám okolo 140 libier. Predaj by mal štartovať 14. mája, teda už v pondelok. Uvidíme (aj ako to bude u nás, kde ceny nekopírujú vyspelý svet) :-)

    Procesor = 806 MHz

    http://youtu.be/rcvV5sqUPOE

  • Lenka Ivančíková10.05.2012 - 17:00 Trvalý odkaz

    Vdaka, procesor doplneny.

    Lenka Ivančíková10.05.2012 - 17:59 Trvalý odkaz

    neviem, ci kedysi davno nieco podobne na Fony.sk uz nebolo. Ale dobry napad. :) Pouvazujeme.

    Adam Mészáros21.09.2012 - 23:40 Trvalý odkaz

    Tak a mám ho doma. :) Kúpil som ho v Orangei. Predtým som mal X10 mini a chvíľku som mal tú česť aj so Samsung Galaxy Ace, okrem nich mi prešlo rukami veľa Androidov... Moje pocity sú veľmi dobré, spracovanie je kvalitné, made in Hungary čo je super.... Jemné vŕzganie hlavného tlačítka či pohyb baterky mi absolútne neprekáža. Oproti Androidu sa mi tento OS páči viac, myslím že je stabilnejší a rýchlo som si naň zvykol, ako aj na ovládanie.
    + : Dizajn, spracovanie, OS, funkčnosť, cena, microSD do 32GB, vynikajúce Wi-Fi, ovládanie a klávesnica, 3.5 mm jack
    - : Horší display no pri bežnom používaní sa to ani nedá zbadať. Ani fotoaparát nepatrí medzi najlepšie.
    Záver : Vrelo odporúčam, pre mňa lepšie ako Android. Pre mňa najdôležitejšie appky som nemal problém stiahnuť z marketu a niektoré už boli predinštalované (Dropbox, FB, Twitter, Opera Mini, IM+ + vstavané ako YouTube, Documents To Go). Pre mňa je na tom mobile všetko vyhovujúce. ;) Odporúčam.