BlackBerry Curve 3G (BlackBerry 9300)

  • Martin Hombauer 20.08.2010 - 15:20

    Juraj: Hm, ste si tym udajom 320x240 isty?

  • anonymous21.08.2010 - 18:39 Trvalý odkaz

    Palo: Odkedy vymenili v Palme sefa a maju noveho mohli by sa zobudit a zacat vydavat nove fony tak ako to robia v RIMe. Dufam ze to HP co to prevzalo bude robit viac osvety!!!

    anonymous22.08.2010 - 01:46 Trvalý odkaz

    Dumbo: Uz aj BlackBerry by mohlo zacat pouzivat Android.

    anonymous22.08.2010 - 13:33 Trvalý odkaz

    fantomas: Dufam ze nezacne :)

    anonymous22.08.2010 - 17:02 Trvalý odkaz

    garcia: maximalne tak v modeloch Storm ktore du dotykove.. ale aj to pochvbujem ze o taje veci ako je android uvazuju..

    anonymous24.08.2010 - 14:06 Trvalý odkaz

    EL1T3R: BB si duffam udryi svoj OS, a vobec naco vam je na takychto smartphonoch akcelerometer?

    anonymous01.11.2010 - 13:32 Trvalý odkaz

    franto: ludia už ho mám dnes som ho bol zobrat z orangu je to úplne pecka vážne je to bomba fšecko tam fi?í ako ma ni? rýchlejšie som nemal v ruke(?o sa telefonu týka) je to pecka. možno že by mohol ma? ten dispej ve?ie rozlíšenie ale inak mi na to fone ni? nevadi

    anonymous05.11.2010 - 12:22 Trvalý odkaz

    Kamila: Viete mi niekto povedat ci má dotykový deisplej?

    anonymous06.11.2010 - 20:17 Trvalý odkaz

    franto: nemá to dotykový display

    anonymous09.11.2010 - 21:28 Trvalý odkaz

    romo: Ja som si ho kupil a som z neho zmeteny. Neviem ako sa posielaju subory cez bluetooth stale mi nieco vypisuje ze to nejde daju sa mi len prijmat, ke? idem pisat sms tak mi ju rozdeluje na 6 správ a neviem ci platím za kazdu alebo ako? neviem kde je automaticke blokovanie klavesnice a strasne je to všetko zložite. Tak ho asi predám nakoniec. Ked niekto chce tak mu ho predam.Je uplne novy z orange.

    anonymous13.11.2010 - 16:30 Trvalý odkaz

    franto : automaticke blokovanie to asi nema ked podrzis A cca2 sekundy tak blokujes klavesnicu ja ho tiez mám a je to super fon ked nieco potrebuješ tak pis frantisek_varga@centrum.sk skusim ti pomoct jedine co sa mi nedari je dostat do toho fonu nejaku aplikaciu bol by som vdacny za kazdu radu

    anonymous29.11.2010 - 22:38 Trvalý odkaz

    Siso: neviete nahodou ako sa da obist ten bis?..aby som mohol vyuzivat blackbarry aplikacie bez toho aby som za to mesacne platil?
    dakujem

    anonymous30.11.2010 - 12:18 Trvalý odkaz

    michaela: Kolko stojí úplne nový blackberry? a Ovládanie klávesnice je v pohode? nie sú príliš malé tie tla?idlá?

    anonymous25.12.2010 - 22:13 Trvalý odkaz

    Barbora: neviete prosim vas, ako sa dostanem na internet cez wifi, lebo prehliadac co tam je nainstalovany je na orange internet(bola som sa pytat, kazdy vstup tam stoji nieco vyse 1,35)..mozete mi poradit? da sa tam opera naistalovat?

    anonymous03.01.2011 - 00:03 Trvalý odkaz

    jar: nahod si tam operu mini, ta ti pobezi cez wifi normalne. Okrem nej sa da cez wifi browsovat aj cez bb prehliadac (mas tam dva - jeden na orange a jeden na wifi).
    Pre michaelu - klavesnica je v pohode, mam velke prsty a da sa zvyknut. A kolko stoji - ja som ho mal za 8e na pausal, bez dotacie stoji okolo 350e.
    Pre siso - mam bis a aplikacie sa mi tam nedari uplne bezproblemov nahadzovat ani s nim. Maily vsak ficia fantasticky, pise sa s nim dokonale (dotykovy displej sa môze strcit) a na velkost sa da zvyknut..

    anonymous14.01.2011 - 23:46 Trvalý odkaz

    lacostePO: asik si ho pojdem v ziat do orange ,.,, ak tak si ho chvalite ... ja mam doteraz noki 5800... a uvazujem o RIM BlackBerry Curve 3G alebo Nokia X6 no neviem co je lepsie,.... ? kto poradi ?akujem

    anonymous22.01.2011 - 23:27 Trvalý odkaz

    SYPO: ludia je blackberry vhodne pre 15 rocneho chalana alebo je to cisty biznis fon?

    anonymous05.02.2011 - 23:41 Trvalý odkaz

    DI.: Zobral som ho z orange za 9 Euro...Je to hlupy telefon zo slabou výdržou..Starý dobrí Vivaz Pro!!!!

    anonymous14.02.2011 - 10:00 Trvalý odkaz

    tomeekkk: chcem sa spytat kde sa reguluje podsvietenie displaya dikes

    anonymous27.02.2011 - 14:21 Trvalý odkaz

    Julo: Ja som s nim aj spokojny aj nespokojny 50/50. Spokojnost: velmi dobre slape internet. Ja ho vyuzivam dost vela ako internetovy modem a v BA mi to slape od 1,5 do 2,5 Mbps v pohode s odozvou cca 150 ms co je na prehliadanie netu uplne v pohode. Nespokojnost: na prehliadanie netu v tel. pouzivam Operu mini a prehliadanie v nej ide dost zle - pri posuvani palcom na trackpade sa stranka neposuva plynule ale trhane a prilis rychlo a dost blbe je to pri citani a pre oci. Rychlost posuvania mam nastavenu na najnizsiu, no aj tak to robi.

    anonymous08.03.2011 - 08:27 Trvalý odkaz

    Ondrej4241: Vcera som ho kupil a vizera byt dobry len neviem posielat ani prijmat cez bluetoot neviem tam najst gps a pisu tu ze ho ma a da sa na zakladnej obrazovke te skratky niekde nadstavit Vopred dakujem za pomoc

    anonymous16.03.2011 - 16:50 Trvalý odkaz

    Marcus: ?aute ak potrebujete pomoc napíšte mi na mail... toto je už moj druhý BlackB.
    GPS od BB ani mne tam nejde, mám ho naištalované ale ikonku nikde...
    Len som nasratý našiel som si puklinku na displejy... Ale tak pohode surfujem aj origoš stránku FB (ke? pozerám foto)
    Ak potrebujete niekto poradi? napíšte... ;) Pomôžem, vysvetlím.

    anonymous28.03.2011 - 16:46 Trvalý odkaz

    iginno: potrebujem pomoct s bloothtoot a tiež mi nejde WIFI treba to nejak ešte inštalova????v pravom hornom rohu mam WIFI ale je slabo šede a neda sa ni? pozera? vlastne ma nepripoji!?o stym treba robit?????PROSIM O POMOC

    anonymous03.04.2011 - 02:36 Trvalý odkaz

    Fosio: Ahojte....odporú?am všetkým nespokojencom spojenia Blackberry s aplikáciou Opera mini pre surfovanie na internete, aby to skúsili s aplikáciou BOLT...odkedy som za?al pou?íva? BOLT, tak OPERA mini stratila opodstatnenie...tá mi ?asto krát, padala, trhala, dlho sa na?ahovala a tak podobne...s BOLTom takéto starosti vôbec nemám. ?udujem sa, že webový preh?iada? BOLT je pomerne neznámy a pritom 100% lepší než Opera mini do mobilov.

    anonymous19.04.2011 - 18:36 Trvalý odkaz

    Zuzana: Ahojte, ja som si objednala svojho milacika z Kanady... a pozeram, ze koncovka na nabíja?ke je akasi ina :) nenapadlo ma predtym, ze to nepojde do nasich zastrciek. Neviete co s tym? Neda sa BlackBerry nabijat ako napr iPod, ze USB dam do notebooka a nabije mi to??

    anonymous26.04.2011 - 01:39 Trvalý odkaz

    Gary:
    Vážený inzerent,
    Som ve?mi zvedavý na vaše AD / product.kindly E_mail ma (grlambert261@gmail.com) s cenou & condition.Ensure si zada? produkt predmete email.thank vás a prajem pekný day.Gary

    anonymous16.05.2011 - 14:35 Trvalý odkaz

    fran to: Bez problemov to nabijes aj cez usb z pc

    anonymous23.05.2011 - 01:30 Trvalý odkaz

    anna: ahojte, prosim poradte, mam tento telefon uz pol roka a som s nim velmi spokojna ale vedi mi jedna vec, neviem si nastavit podsvietenie klavesnice...velmi ma to vytaca, lebo ked som niekde vecer vonku, neda sa mi ani sms napisat, niekedy ked sa jej zachce tak sa podsvieti,ale castesjie sa stava ze vobec... skusala som nastavit kade co a stale nic...vdaka moc

    anonymous13.06.2011 - 15:44 Trvalý odkaz

    champion: pocujte nainstaloval som si aplikaciu bolt..,vyzera to byt fajn..,ale zaujimalo by ma,ci vdaka nej mi prehra aj video na youtube,resp na fb? lebo zatial s tym mam problem..nacitava,ale prehrat nechce..dokaze tato blacberry prehravat videa z youtube? a ako sa odblokuje tento telefon,zablokovat ho dokazem podrzanim acka..,ale potom tam pise,ze odblokujem ho podrzanim klavesy na ztlmenie zvuku..,no mne to nejako neide..poradte niekto..,vopred vdaka..

    anonymous14.06.2011 - 18:12 Trvalý odkaz

    tereska: telefon odblokujes ked na vrch
    u mobilu kde si prepinas pesnicky dlhsie podrzis ten stredny gombik kde ja play/pause... a skusali ste niekto stiahnut tu facebook aplikaciu co je na fb? lebo ja to mam stiahnute ale vobec mi to nefunguje... a ten problem s smskami som mala na zaciatku aj ja myslim tak nejak som to vyriesila ze som prepla z anglickej klavesnice na slovensku alebo mozno to ani nie je ze zmena klavesnice ale zmena symbolov ktorymi pisem neviem presne da sa to vygooglit ja som nasla riesenie v nejakej diskusii na nete... a este sa chcem spytat na ten bolt dnes som ho stiahla a konecne mi idu videa na youtube a chat na fb len je to velmi poprehadzovane...existuje este nejaky iny prehliadac? okrem operi mini? a hry alebo nejake aplikacie sa nedaju na nejakej stranke stiahnut? predtym som chodila na zedge.net ale to som mala iny mobiil

    anonymous20.06.2011 - 17:53 Trvalý odkaz

    Lucia: ahojte ludia..chcela by som sa spytat ci je tento mobil dobry alebo nie..lebo su tu rozne nazory..a mozno by som si ho aj kupila len neviem ci neurobim kravinu..poradite mi niekto?

    anonymous21.06.2011 - 02:25 Trvalý odkaz

    Franto 75: Mám BB cca 14 dní a maximálna spokojnos?.
    - podsvietenie klávesnice si telefón reguluje sám, v tme klávesnica svieti na svetle klávesnica vypne, tak isto si telefón reguluje aj jas displeja. (Niekde, zatia? som neprišiel nato kde, je sníma?.)
    - blokova? klávesnicu sa dá len manuálne podržaním klávesu A - je na nej symbol k?ú?ika, ..
    - ... alebo ak si vyberiete z nieko?kých originálnych BB puzdier, telefón sa po zasunutí do puzdra zamkne sám a vypne aj displej
    - ak je v puzdre, a niekto vám volá, dá sa nastavi? že len vibruje alebo vibruje a hrá a až po vytiahnutí z puzdra sa displej hne? rozsvieti alebo za?ne hra?
    - všetky tie nastavenia sú robené pre ?o najdlhšiu výdrž akumulátoru
    - s wifi ani gps nemám problémy
    - prehliada? používam originál ktorý tam bol – funguje výborne aj na videá z youtube aj cez wifi
    - aby SMS nemali len 70 znakov, treba prepnú? v nastaveniach na anglický text pri písaní, potom budú ma? SMS 160 znakov (menu telefónu sa nezmení)
    - s BB som max spokojný, nechcem žiadny dotykový výstrelok, ani maxxxx Mpx, ale chcem prístroj ktorý je max. manažovate?ný
    - aby som nezabudol v telefóne bol verzia OS 5, telefón sám po nieko?kých minútach ponúkol možnos?, že je dostupná novšia verzia OS, tak som nainštaloval aktuálnu možnú verziu OS 6 pre toto BB

    anonymous29.06.2011 - 13:58 Trvalý odkaz

    Patrik Zika: V živote by som si nekúpil BlackBerry nikdy sa mi tie telefóny nepá?ili a ani asi nebudú kým budú ma? takúto otrasnú klávesnicu...

    anonymous30.06.2011 - 14:47 Trvalý odkaz

    lucia: tak naco to tu pises??

    anonymous05.07.2011 - 21:30 Trvalý odkaz

    Martin: Prosim vas ako na tom mobile spojazdnim GPS....neviem sa k tomu dostat.Taktiez mam problem s bluetooth.posielat sa mi da ale prijmat nie.uz sa s tym hrajem hodinu a furt nic...pride mi trosku komplikovany

    anonymous06.07.2011 - 11:51 Trvalý odkaz

    MichaelS: Keby ste potrebovali poradit ohladom bluetooth tak to viem ale nevie… najst GPS a neviem pisat s ediakritikou. Keby nieco tak napiste mi na michaelsurek@rocketmail.com

    anonymous06.07.2011 - 20:06 Trvalý odkaz

    slavo: Ahojte,az by mal niekto zaujem predat b.b 9300 3G tak mi napiste mail,najlepsie vsak len funglacik

    anonymous07.07.2011 - 15:15 Trvalý odkaz

    mirka: Ako je to s fotoaparatom? Su jasne fotky? A daju sa cez USB port stiahnut do Pc? Dik za promptnu odpoved.

    anonymous14.07.2011 - 00:15 Trvalý odkaz

    MichaelS: Takže ak chcete GPS tak tento mobil si vyžaduje službu:
    -BIS(Blackberry Internet Service) alebo
    -BES(Blackberry Enterprise Server)...
    -to sú 2 druhy internetov, ktoré Vám aktivujú všetky funkcie, pretože bez neho využijete tento mobil len na 20%.
    -BIS ponuka Orange a o 2 druhy:
    -BIS Start za 7,95€ mesa?ne (1000MB)
    -BIS Standart za 10,99€ mesa?ne (1500MB)
    -Ponuka aj službu BES ale táto služba je pre ve?ké firmy, ale pre tých ktorý by t chceli tak v Orangei za 22,99€ mesa?ne (10000MB).
    -Potom si na stránke blackberry.com stiahnete a následne nainštalujete nový opera?ný systém a všetko pofi?í: navigacia, bluetooth, e-mail...
    -Pod?a m?a by si tento mobil nemali bra? ?udia, ktorý nevyužijú BB internet, pretože nevidím dôvod nevyužíva? z toho telefonu 100%, vä?šina ?udí si berie tento telefón na chválenie, ale to už je ich vec ako ho využijú.
    -Ja tu službu BIS Start od Orangeu mám a som spokojní , všetko mi fi?í ako má a tých 1000MB úplne sta?í na mesiac, pretože ja som na fb a dalších webových-strankách stále a sta?í mi to, pretože bb skoro všetky stranky otvara v zmenšenej verzii BB Mobile.
    -Takže keby ste sa chceli nie?o opýta? napíšte mi na michaelsurek@rocketmail.com.

    anonymous18.07.2011 - 17:42 Trvalý odkaz

    BLACKBERRY: Neviem sa dopatrat k tomu, co mam robit, ked mi nefunguje podsvietenie klavesnice. Ma to fungovat automaticky, ale ani v tej najvacsej tme mi klavesnica nesvieti. Da niekto radu? Dakujem.

    anonymous19.07.2011 - 22:09 Trvalý odkaz

    Lucia: Chcela by som sa opytat kolko budikov ma tento telefon?? Len 1 alebo viac?

    anonymous20.07.2011 - 22:49 Trvalý odkaz

    lukas: chcem sa spytat na vas nazor a porovnanie tohoto telefonu s Nokiou E6. Ci je pri E6 podla vas takou velkou vyhodou dotykovy displej, symbian a ci naopak, nie je pri BB nevyhodou ich BIS. to znamena ci mi tam pojdu vsetky aplikacie (teraz nemyslim hluposti typu otvor si na telefone "tictac" alebo hry, ale maily, net, fb, youtube, doc, pdf). takze pri ktorom telefone je lepsi pomer cena/vykon? dakujem

    anonymous27.07.2011 - 21:24 Trvalý odkaz

    zuzi: ja by som sa chcela opyta? , že ako ?asto nabijate BB, lebo ja musim každy den ....

    anonymous28.07.2011 - 10:31 Trvalý odkaz

    franto: Ako kedy ked som nonstop online tak jeden den ked len volam a pisem tak 2-3 dni, ale celkovo ta baterka je slabucka

    anonymous27.08.2011 - 18:41 Trvalý odkaz

    Viktor Fel: Prosím Vás poradte mi ako zapnú? 3G internet. Telefón mám od ORANGU ale simku mám O2, neviem nijak naštartova? ten net mimo WIFIny.. Dík za skorú odpove?

    anonymous27.08.2011 - 22:49 Trvalý odkaz

    franto: Skoc do o2- ky pre nastavenia a necuduj sa tomu mas ten fon nastaveny na orange kartu a nie na o2 tak si bez pre nastavenia do o2-ky

    anonymous27.09.2011 - 23:29 Trvalý odkaz

    Dominika: no mam dilemu a neviem sa rozhodnut medzi dvoma cestami..tou prvou je spominany BB curve 9300 alebo Samsung Ace..su to uplne odlišne mobily ale ja sa neviem rozhodnut...precitala osm si celu diskusiu o BB ale dilema je dilema..?o myslite?

    anonymous16.10.2011 - 18:47 Trvalý odkaz

    roman: Chcel by som sa opytat ako sa pri tomto fone priblizuje objekt ked ho idem fotit alebo kamerovat, lebo to nikde nemozem najst, stlacam vsetko ale mi to nezoomuje, jedine ked mam odfotene az potom si to mozem priblizit. Nema tento fon priblizovanie?