asus p525

  • 8 príspevkov
  • Mikullas03.08.2007 - 03:49 Trvalý odkaz

    Chces aj GPS? alebo ake mas poziadavky??

    swEr03.08.2007 - 03:58 Trvalý odkaz

    presne toho som sa obaval :lol: o poziadavky mi nejde...chcem mat co najblizsie k "all in one" alebo aspon "all in two" :lol:
    ked uz by som gps tak len pre vyznacenie pozicie plus enake tie mapy..ale to je dneska o mesiac mozno poviem ine..ale externy modul je tiez moznost takze mi je to v podstate jedno...
    ide mi akurat o vzhlad a funkcnost...nechcel by som vypit jedno pivo kym mi nacita trebars galeriu alebo spusti video...preto zacinam uvazovat cim dalej tymi viac nad tymi poslednymi dvoma moznostami a sice kaiser-dualcore(alebo aspon dvakrat tam nieco je :lol: ) a rychlost urcite bude dobra a asusp750 520mhz intel plus oba po 128ramky...

    ale nebranim sa ani uzivatelskymi skusenostiam s asusom p525 lebo stale si myslim ze poskytuje nadpriemerny vykon... ;)

    Mikullas03.08.2007 - 04:05 Trvalý odkaz

    No s GPS v N95 by som mov neratal, lebo ma slabsi signal bez moznosti externej anteny. Pri k810i urcite nebudes cakat na otvaranie fotografii ci pozeranii videi.

    swEr03.08.2007 - 04:12 Trvalý odkaz

    hovorim zeby mi to neako velmi nevadilo....a novy FW 12.xxx je uz na tom lepsie...jedine preco nechcem n95 je dotykovy display...inak n95 zostava este dlho neprekonana...ale skor by som sa chcel teraz zaoberat aspon p525 nech vim co to o nom aj uzivatelsky nie len z recenzii... ;)

    Mikullas03.08.2007 - 04:15 Trvalý odkaz

    A co SE P1 ked chces dotykovy a nevadi ti gps modul? Na ozran party si radsej kup nieco lacnejsie, aj k810 je dost draha.

    simumarek03.08.2007 - 13:17 Trvalý odkaz

    Nejako postradam logiku v tvojich prispevkoch, neviem z nich vlastne ani vycitat co chces a co nie. P535 som mal na test na dva tyzdne a nejako extra ma neoslovil. Je pekny. Super vzhlad, rychly ale datovat len cez gprs, to nie. Dokonca nema ani edge a klavesnica mi velmi chybala. Uz som si odvykol nejako tukat do mini softwarovej klavesnice na obrazovke. Gps bola v pohode, citlivy SIFRIII chip. Jedine mi vadila len pritomnost gprs a chybajuca klavka.

    swEr03.08.2007 - 16:49 Trvalý odkaz

    jak co chcem?v prvom prispevku som to dost jasne napisal...a ak sa pytas na poziadavky tak este raz napisem aby sa nepovedalo..chcem vsetko co moze byt...aj keby som mal len spociatku volat a smskovat tak chcem vsetko...ked raz mam moznost to mat tak preco nie..len sa pytam na neake skusenosti s p525 alebo neaky nazor co by kto na mojom mieste...tazke?

    a hlavne co nechcem (ked uz to co chcem som napisal) je aby sme sa hadali ze naco preco a blablabla...vazne ine ako tie tri moznosti nechcem len sa neviem rozhodnut..tak preto sa pytam a nato je asi aj forum nie?