Apple vydal aktualizáciu iOS 11.2.5. Prináša podporu pre HomePod

  • ondrakomous 26.01.2018 - 12:34

    na iphonu 6 fakt dobra sekacka, to sem nevidel na androidech za 150euro.

  • markos901.02.2018 - 13:48 Trvalý odkaz

    ondra iPhone6 je model z roku 2014, cize ma 4ty rok na krku, suhlasim ze tieto nove verzie iOS su na dve veci, ale ukaz mi android mobil z roku 2014 aby siel s najnovsim androidom super a rychlo, ono ani len ten najnovsi android nenainstalujes na 4rocny mobil lebo uz davno nema na to podporu ani vykon a porovnavat verziu a rychlost androidu 4roky dozadu z najnovsou verziou iOS z roku 2018 je naozaj nefér

    DoubleG01.02.2018 - 18:59 Trvalý odkaz

    Ja to chapem, ale preco uz skor neodrezali podporu pre 6ku? (Ach ano, este ju dopredavaju...) Tak z toho telefonu robia akurat uzivatelsky nepouzitelny mobil. A nie kazdy uvazuje nad vymenou baterie, ktora by to mozno z casti ako-tak riesila.

    Tomas01.02.2018 - 19:39 Trvalý odkaz

    Je pravda, ze iOS 11 je to najhorsie co Apple kedy vypustil, ale zas to netreba prehanat. Mame doma iPhone 6s aj 7 a oba su vpohode. Aj co sa rychlosti tyka aj vydrze baterie.

    ondrakomous01.02.2018 - 22:49 Trvalý odkaz

    Vsechno je silene pomaly, clovek, ktery nema srovnani s androidem to nemusi tolik citit, ale vem si nekolik let stary nexus 5x s androidem 8 a uvidis rozdil, o kolik je zavirani, otevirani apk rychlejsi. Treba apple music to se nacita hodinu, mapy,prohlizec. Fotak. Asi proto nestaci ani novy Iphone X v rychlosti na one plus 5t, ve kterym je o dost starsi hardware, celkove Ios je zastaraly, to si budou muset driv nebo pozdejc na applu priznat, novy androidy jsou o strasnej kus dal, hlavne pixely.

    markos901.02.2018 - 22:55 Trvalý odkaz

    ondra neviem mame v rodine aj 5s aj se aj 6s a vsetko funguje a ked sa zasekala a zblaznila priatelkina 6s tak sme dali factory reset a vsetko hned islo fajn a plynule a poviem ti mal som v lete na mesiac samsung galaxy s8+ a ta rychlost sa nechytala ani na 6s plus a uz vobec nie na 7plus :) len ma mrzi ze som presiel na iOS11 ten to dost pokaslal ale co uz, od apple sa uz nedokazem vratit na android a fakt som skusal a neslo to si zvyknut uz

    ondrakomous01.02.2018 - 23:07 Trvalý odkaz

    Jde o to jestli nechas aplikace uspany v multitaskingu, pokud je na jabku nechavas otevrene, pak se to neda srovnavat, ale pokud je pozaviras a zacnes je jednotlive spoustet, tak si troufam rict, ze s8 bude rychlejsi. Ja sem treba zvykly aplikace zavirat a zbytecne neinstalovat nove veci, pak je android neuveritelne rychly.samsung s8 jeste na poradny updaty ceka, u applu sou moznosti vycerpany, iphone7 plus je stara sunka

    markos901.02.2018 - 23:59 Trvalý odkaz

    tak mam rocny 7plus a uz je to stara sunka, to som dopadol teda :) na galaxy s8 napriklad galeria z fotkami, mam ich sice vela, okolo 5tisic :D no a ked si to galaxy s8 stiahla do seba tak skoncila a v galerii som mal fakt problem sa pohybovat, na iPhone mozes mat fotiek kolko chces ale pri prezerani je to bleskovka, na s8 som si vsimol uz na predajni ukazkove foto ako sa postupne zaostrovali pri prezerani a to tam fotiek vela nebolo.. a celkove pohyb v menu a praca z aplikaciami je na iPhone niekde inde.. s8 ma silne zelezo aj super vysledky v porovnavacich testoch ale ten prakticky zivot s nim uz taky rychli nie je..

    ondrakomous02.02.2018 - 09:16 Trvalý odkaz

    jenze s8 ma jednu vyhodu, ze jde softwarove prehrat, tj. ze si tam muzu nahodit libovolny software LineageOS, nebo jinou customizovanou rom z XDA a ver mi, ze IOS se v rychlosti vůbec nechyta, pokud pouzijes nejaky hackersky soft. s8 není uplne dobry priklad, ale pokud budu rychlost srovnávat na telefonech s cistym androidem, tak jabko nemá sanci.

    Profile picture for user marek.ceman@gmail.com

    Wayne02.02.2018 - 10:19 Trvalý odkaz

    Keď to urobíš stratíš zaruku, Samsung má HW switch ktorý pukne a môžeš si pískať.

    ondrakomous03.02.2018 - 08:43 Trvalý odkaz

    rekneme si to jinak, objektivne, apple je zavalenej stiznostnami od nespokojenych zakazniku, staci si otevřít jejich oficialni forum, všechny downgrady zakazal. uz to nejsou stovky, ale pomalu tisice, vcetne uzivatelu novějších telefonu napr. iphonu 7.

    Tomas03.02.2018 - 09:04 Trvalý odkaz

    A preto Apple vykazal rekordny kvartal a v predanom mnozstve telefonov skoncil na prvom mieste...

    markos903.02.2018 - 09:55 Trvalý odkaz

    ten co ma roky apple uz pri apple zostane, proste cely ekosystem ios a apple a previazanie pristrojov a sluzieb a iCloudu, to je vec ktorej sa uz clovek nevzda, len nech konecne vyladia iOS lebo je totalne dementny na 11ke, neodpustim im ani ze dokaslali tak perfektnu klavesnicu aka tu vzdy bola, v rezime na lezato bola aspon na plus verziach pekne roztiahnuta a dobre sa pisalo ale odkedy je iOS11 tak su po bokoch hnusne sede pruhy a pise sa ovela horsie, na iPhone X je klavesnica super urobena na mojom 7plus je to hnus od zmeny iOS10 na iOS11

    Profile picture for user marek.ceman@gmail.com

    Wayne03.02.2018 - 10:37 Trvalý odkaz

    mne na ios vadi taka mizerna podpora slovenciny. Gboard pre android ma v pohode podporu, na iOS zeby clovek lupou hladal pisanie tahom a normalne opravy.. pouzivam SwiftKey ale s Gboard na androide je to lepsie. A tukat pismenka sa mi nechce ked tahom pisem ovela rychlejsie a este mi aj opravi preklepy :)

    ondrakomous03.02.2018 - 13:45 Trvalý odkaz

    nauc se cist, vykazal rekordni zisky, ne prodeje.

    Tomas03.02.2018 - 14:49 Trvalý odkaz

    Ved presne to som napisal. Je to suvetie. Dve vety spojene do suvetia pomocou spojky "a" ,kde prva veta vravi o rekordnych ziskoch a druha o tom, ze za posledny kvartal predal najviac telefonov prave Apple a predbehol aj Samsung.

    markos904.02.2018 - 00:12 Trvalý odkaz

    ondra Apple predal za 4q minuly rok 77,3 miliona iPhonov, Samsung predal 74,1, Huawei 41, Xiaomi 28,1 a celkove za cely rok Apple dodal na trh 215 milionov iPhonov, to je myslim pekne cislo

    ondrakomous04.02.2018 - 11:52 Trvalý odkaz

    samsung ma za cely rok 317, apple 215. samsung bude mit ted silny kvartal, jak predstavi s9. do toho nejsou zapocitany prodeje soucastek, protoze z kazdyho X ma zase zpatky prachy samsung, apple je dvojka nic vic nic min.

    markos904.02.2018 - 21:15 Trvalý odkaz

    samsung ma len vdaka tomu viac predanych mobilov rocne lebo sa tam rataju vsetky modely aj 50eurove, tomu apple tazko bude konkurovat a take galaxy s9 uvidime aku daju cenu, uz dnes stoji note8 999eur co je na samsung neskutocne predrazena cena