Apple oznámil 128 GB iPad 4

  • Me_Gusta 29.01.2013 - 19:18

    Skoro zadarmo ;-)

  • zune8529.01.2013 - 20:21 Trvalý odkaz

    kým ty nahráš na tu svoju SD kartičku 25GB
    tak na iPade tam bude nahraté 120GB

    tomas129.01.2013 - 21:10 Trvalý odkaz

    Za tu cenu si kupim notebook zo štvornásobným výkonom a sedemnásobnou pamäťou.

    Me_Gusta29.01.2013 - 21:34 Trvalý odkaz

    štvornásobným? zabudol si pridať nulu :)

    Ondrej11530.01.2013 - 09:34 Trvalý odkaz

    iPad 5 bude mat 1TB cena 5000eur :D Jediný majitel bude sám Tim Cock

    noescape30.01.2013 - 16:25 Trvalý odkaz

    cize minuly rok bol predstaveny novy ipad 2x, tento rok to iste bude... odkedy tam nie je stevko, nema na nich kto davat pozor... Potom tak dopadne aj iPhone, ze display ma strasne neprimerany rozmer

    martian30.01.2013 - 18:48 Trvalý odkaz

    zune85, popisem ti moj zazitok z realneho zivota, ktorym s oblubou poukazujem na niektore absurdne Apple riesenia - absencia mass storage a atypicky kabel.
    K mojim rodicom som priniesol iPad 2, v ktorom som mal fotky z dovoleniek a rodinnych udalosti. Co cert nechcel, rodicia ich chceli do notebooku a fotoramiku, aby sa nimi mohli tiez kochat. Povedal som si "ziaden problem". Moja chyba. :)
    1. Nemaju Apple kabel. Sice maju doma microUSB, aj miniUSB kable (fotak, fotoramik, ...), ten od Apple ako naschval nemaju. Esteze som so sebou mal aj tasku, kde nahodou tento kablik bol. ;)
    2. Pripojil som iPad k notebooku, otvoril sa odresar ... HA! Adresar s fotkami nafotenymi cez iPad. Nuz ... treba stiahnut iTunes. :(
    3. Kedze rodicia nebyvaju v krajskom meste, o optike mozu snivat a spokojne vyuzivaju pripojenie s 1Mbs download. Aha ... chvilu to potrva... :(
    Po tomto som sa nasr...nasrdil, zobral som smartfon s Androidom, pripojil k notebooku, objavil sa ako mass storage a o necelu minutu som mal vsetko skopirovane. ;)
    Takze ... su chvile, ked aj tomu najuzasnejsiemu a najrychlejsiemu iZariadeniu bude trvat skopirovanie bars aj 1MB dat ovela dlhsie, nez zo zariadenia s SD kartou. ;)
    Nehovoriac o tom, ze vela notebookov ma uz aj citacku SD kariet a existuju aj sikovne "redukcie", ktore microSD premenia na USB kluc. ;)

    DJ Pepe31.01.2013 - 11:20 Trvalý odkaz

    Ako ked niekde cestujem, beriem si so sebou nabijacku, co je usb kabel a adapter. A ked pripojim iPhone ku pc, objavi sa ako fotak a mozem veselo kopirovat aj bez itunes.. Ci nebodaj je to na ipade inak?

    martian31.01.2013 - 13:49 Trvalý odkaz

    DJ Pepe, ked niekam cestujem, tak ano. Ale nie, ked idem na navstevu k rodicom, ktori byvaju o 20km dalej. Tie fotky som mal v nejakom specialnom "albumovom" adresari a nie priamo tam, kam uklada fotky iPad. Takze ano, pokial nafotim fotky iPadom (:-), tak ich uvidim hned po pripojeni k pc.