Diskusia: Mobilná aplikácia George od SLSP dostáva push notifikácie pre pohyby na účte

 • Totem18.10.2019 - 20:29 Trvalý odkaz

  In reply to by nanoSIM

  Osobne sa čudujem ľuďom, že tú SLSP vôbec používajú. Je to tragédia. Spustením Georgea sa dajú už aspoň ukladať platby do PDF, ale napr. v aplikácii si platbu do PDF nedám :) Keď musím SLSP použiť, tak trpím, aj keď s georgeom už menej. Dotiahnuté základné veci stále nemajú. Tatra banka má IB úplne niekde inde...

  Totem18.10.2019 - 21:50 Trvalý odkaz

  In reply to by oxy

  Ako teda hodim v mobile platbu do pdf resp. rovno ju vyzdielam z aplikacie napr. cez mailoveho klienta ? Lebo pytal som sa aj infolinky a povedali mi, ze export platby do PDF v aplikacii nejde spravit, iba v IB cez web. rozhranie.

  Totem19.10.2019 - 07:37 Trvalý odkaz

  In reply to by oxy

  To mate na androide ? Ja som to cca mesiac dozadu nevedel najst a v SLSP mi povedali, ze to ide iba cez webovy IB. Teraz som si otvoril nahodnu platbu a mal som iba moznost dat ju zdielat alebo opakovat.

  Totem19.10.2019 - 10:17 Trvalý odkaz

  In reply to by oxy

  Pozerám aktualizácie na moje aplikácie a je tam dostupná od SLSP a v popise je možnosť stiahnuť platbu do PDF :D Takže je táto základná funkcia ako novinka konečne pridaná. Aktualizácie kontrolujem a inštalujem do podstatných aplikácii minimálne raz za týždeň, takže sa mi nezdá, že by to bolo viac ako mesiac, ale je to už jedno. (údajne je aktualizácia z 15.10.).

  Totem19.10.2019 - 10:19 Trvalý odkaz

  In reply to by Totem

  Áno po aktualizácii to tam konečne je. No proste SLSP, inde si robím PDFká roky, SLSP to pridáva v roku 2019. Keby ide o nejakú mini banku nepoviem, ale najväčšia banka v SR a zavádza funkcie, ktoré malo krpaté Zuno pred pomaly 10 rokmi...

  Profile picture for user mar.bartian@gmail.com

  oxy19.10.2019 - 17:53 Trvalý odkaz

  tak neviem, nikdy som to nepoužil az teraz v septembri ked som platil "obedy zadarmo" 😃 ak by som to pdf nemal tak by som si normálne neveril

  Totem19.10.2019 - 19:28 Trvalý odkaz

  In reply to by oxy

  Sranda, lebo fakt je tá aktualizácia z pred 4 dní a naposledy, pri kontrole aktualizácii, čo bolo max týždeň dozadu tam aktualizácia SLSP určite nebola. Bankové aplikácie aktualizujem vždy hneď.

  Profile picture for user mental.disease@centrum.cz

  mental.disease21.10.2019 - 11:16 Trvalý odkaz

  a aký bol problém predtým (keď ešte george pdf nevytváral)?
  dalo sa to predsa zdielať -mne vyhodilo 28 možností- vyberiem e-mail a georege vytvoril .png
  akože to potvrdenie musí byť v pdf :)
  ak by som nutne potreboval pdf tak napr. apk WPS Office mi hneď pri zdielaní ponúka možnosti: konvertovať do pdf, alebo prezentáciu, dokument.

  Profile picture for user mar.bartian@gmail.com

  oxy21.10.2019 - 13:07 Trvalý odkaz

  In reply to by Totem

  v priemere (ucet+kreditka) mam cca 75 obratov/ mesiac a PDF som posielal raz v zivote :) a aj to bola moja "iniciativa"
  ak mi mas nieco zaplatit tak mi mozes posielat potvrdenia v pdf aj 3x denne, pokial nie su peniaze na ucte tak nereagujem.

  john smith21.10.2019 - 18:27 Trvalý odkaz

  Osobne sa čudujem ľuďom, že tú SLSP vôbec používajú. Je to tragédia. Spustením Georgea sa dajú už aspoň ukladať platby do PDF, ale napr. v aplikácii si platbu do PDF nedám :) Keď musím SLSP použiť, tak trpím, aj keď s georgeom už menej. Dotiahnuté základné veci stále nemajú. Tatra banka má IB úplne niekde inde.

  Pavol Ortuta12.05.2020 - 19:38 Trvalý odkaz

  SLSP - PUSH notifikácie, nefunguje viacerým klientom - cca mesiac, jedno či Android al iPhone, volal som tam asi 100x - nič !!! odoslali na prešetrenie u nich chyba nie je tak som preveril mob.operátota Telekom, nič, prešetrili u nich chyba nieje, telefon som skontroloval 100x, stiahol posl verziu mobilnej aplikácie Georga na telefón- nič ( George mi dokonca vypisuje že notifikácie mám na telefóne nastavené ... Babo raď ???