Smartfóny Sony zatiaľ budú pokračovať, no už len v štyroch regiónoch

 • Profile picture for user mental.disease@centrum.cz

  mental.disease 23.05.2019 - 00:33

  Focus Regions (Japan, Europe, Taiwan, Hong Kong) Fuu Elita :)

 • Nightmare23.05.2019 - 01:18 Trvalý odkaz

  V minulosti lidri a teraz sa ledva drzia skoda...predtym Nokia,HTC sa drzi aby sa nepovedalo teraz uz aj Sony...dobre nahnute to ma Huawei aj ked dobre vieme co sa deje ale oni sa oklepu aspon

  marek123423.05.2019 - 15:57 Trvalý odkaz

  Nightmare, ale vieš prečo? Keď si niekto myslí, že môže všetko. Každý je nahraditeľný a to si veľakrát tie firmy neuvedomujú. SONY ma priam otrasný dizajn a parametre môže mať špičkové, čo keď je škaredý ako zdochnutá mačka vo vreci.... A HTC si namýšľalo na začiatku, že bude diktovať trend, vrátane cien... Dodnes žijú v tom, že si môžu diktovať ceny ako Samsung. A NOKIA doplatila na svoju tvrdohlavosť, čúrala proti vetru.... Ten ich nimi nastolený "trend" nikto nechcel... A posledný SAMSUNG vstal z mŕtvych o 5 minút 12 v strednej triede, lebo tie ich krabičky na mydlá (rada J, A) boli špatné ako čertov k.... Ďalší adept na odpis bude jablko, ak nepridajú do kroku, našťastie Jobsa z toho už zuby bolieť nebudú.

  marek123423.05.2019 - 16:13 Trvalý odkaz

  A HUAWEI sa otrasie a pôjde ďalej svojou cestou... Môže to zalomcovať s výsledkami firmy, ale žlťásek bude držať ústa, pracovať obrazne za 3 kôpky ryže. Krajina, ktorá je permanentne stále v chudobe sa pozbiera rýchlejšie aj vďaka pracovitosti ľudí, neexistujúcich odboroch a podobným požieračom energie a času. Stále to hovorím, kde nič nie je ani smrť nebere.

  viperman23.05.2019 - 16:28 Trvalý odkaz

  dizajn je subjektivna vec, mne sa zase sony a htc zdaju najkrajsie telefony na trhu a vyzeraju inak ako ostatni.(btw na poslednych dvoch vystavach xz2-ka aj trojka dostali ocenenie za dizajn) ale to je tiez subjektivne ako hovorim. .. (pre mna je otrasny dizajn vyrez popripade diera :) to uz radsej riesenia s vysuvacou kamerou popripade jemny horny a dolny ram uplne v pohodicke:)