Prechod z HTC Desire na Samsung Galaxy S II

 • lukas87 14.11.2012 - 18:20

  Zdravím, nechcem nejako zhadzovať tento článok, ale veľmi mi tu chýba, nejaké zrovnanie týchto telefónov. Akože je mi jasné, že nejaké zrovnávanie výkonovo nie je možné nakoľko sú to diametrálne odlišné telefóny s iným HW. Ale skôr myslím nejaké veci v SW, že ktoré veci autor vyzdvihuje u Desire-u, prípadne čo mu zase vadí...mám inak rád tieto články, od vlastníkov určitého modelu a bol by som rád, keby ich bolo viacej, ale v tomto prípade som sa toho veľa nedozvedel....ale ako hovorím, to je môj názor, takže nič v zlom.

 • Alan Balažovjech14.11.2012 - 20:42 Trvalý odkaz

  pekný článok :) ale keby si chcel, S2 si kludne kúpiš :) ceny klesli pomerne vela ... možno aj nejaký bazošoví v dobrom stave :)

  Me_Gusta15.11.2012 - 14:01 Trvalý odkaz

  To čo si napísal? :D
  Čo ťa vlastne viedlo k takémuto rozhodnutiu? Či sa ti len "protivý" táto značka? Ak áno tak pre zaujímavosť HTC Desire je o viac ako rok starší od SII a za rok telefóny pokročia o dosť. A Keď vyšiel Desire tak to bol najlepší mobil ktorý sa dal kúpiť a hlavné je, že ho aj ľudia kupovali. Takže tu nemôžeš porovnávať tieto dva telefóny, keď je medzi nimi ročný rozdiel :)

  twardykamen15.11.2012 - 17:09 Trvalý odkaz

  Presiel som z desire na S III.velky skok.ale na desire nedam dopustit.oproti samsungu je to lepsie spracovanie lepsie materialy.Avsak S3 je delo a naspat k desire sa uz nevratim :)

  Erik Lörinčík15.11.2012 - 20:16 Trvalý odkaz

  To že sa v Samsungu nedä nájsť v kontaktoch nieje prevda.Stači v Google prehliadačí v nastaveniach zaškrtnúť kontakty a cez prehliadač nájdete kontakt aj zadaním priezviska.