Výročný top model od Xiaomi unikol na prvých obrázkoch

Vidíme dvojicu farebných variantov a zaoblenú konštrukciu. Zadnej stene dominuje štvorica fotoaparátov, ktorá láka na 120-násobné priblíženie. Oficiálne predstavenie je naplánované na zajtra.

Desať rokov od uvedenia prvého smartfónu je pre Xiaomi veľká udalosť. Pri jej príležitosti sa máme dočkať výročného top modelu, ktorý spoznáme 11. augusta. Výrobca ho vo svojej upútavke nazýva Mi 10 "Extreme Commemorative Edition". V únikoch sa spomína aj názov Mi 10 Ultra, ktorého dizajn zostával dlho pod rúškom tajomstva. 

Deň pred oficiálnym predstavením zverejnil leaker Abhishek Yadav na svojom Twitteri niekoľko fotografií, na ktorých má byť zachytená zadná strana novinky. Vidíme biely a čierny dizajn, ktorému dominuje štvorica fotoaparátov. Jeden z nich láka na 120-násobné priblíženie. 

Z ostatných špecifikácií očakávame vysoký výkon, o ktorý by sa mal postarať Snapdragon 865+ v kombinácii s 12 GB RAM. Spomínajú sa aj úložiská s kapacitou 256 GB a 512 GB, 108 Mpix fotoaparát či minimálne 50 W nabíjanie. Od oficiálnych informácií nás delí už len pár hodín. 

Zdroj: Twitter


 

Diskusia k článku:

Profile picture for user biggie_small@azet.sk

rtg11.08.2020 - 10:44 Trvalý odkaz

Ten priehľadný plast, taký mobil by som hneď bral. Vyzerá to štýlovo.

Celá diskusia 2 príspevky