Telekom: TOP5 najpredávanejších smartfónov a tabletov v máji

Už aj v Telekome sa stretávame s takmer nudnou tabuľkou. Kým v minulých mesiacoch sme tam videli aj značky ako Motorola, Sony a LG, v máji je to súboj dvoch rivalov: Huawei a Samsungu.

Kórejský výrobca spravil s tohtoročnou sériou Galaxy A trefu do čierneho. Svedčí o tom záujem zákazníkov. Naši traja operátori zaradili do ponuky modely Galaxy A40 aj Galaxy A50, pričom cenovo dostupná päťdesiatka s čítačkou odtlačkov v displeji sa dostala medzi najpredávanejšie smartfóny u každého z nich. V Telekome patrila v máji k najžiadanejším telefónom.

V Orangei mu len o vlások uniklo víťazstvo a skončil druhý, v O2 bol štvrtý. A to hlavne preto, že beží dvojičková akcia na vybrané Huaweie. Uvidíme, či neposkočí vyššie, keď promo akcia skončí. 

Zvyšok májovej tabuľky patrí v Telekome stálici Huawei (P smart 2019), tretím najpredávanejším bol Samsung Galaxy J6+, na štvrtom mieste vidíme úspešný samsung Galaxy A40 a do top päťky sa dostal aj Huawei P30. 

Nasledujúci zoznam je doplnený o cenu telefónu, ktorá platí pre paušál ÁNO M s mesačným poplatkom 20 €. 

 TOP5 najpredávanejších smartfónov v máji 2019

1. Samsung Galaxy A50 (úvodná platba 119 € + 8 € mesačný poplatok)

2. Huawei P Smart (2019) (úvodná platba 19 € + 3 € mesačný poplatok)

3. Samsung Galaxy J6+ (úvodná platba 9 € + 2 € mesačný poplatok)

4. Samsung Galaxy A40 (úvodná platba 119 € + 4 € mesačný poplatok)

5. Huawei P30 (úvodná platba 349 € + 9 € mesačný poplatok)

 

Prečítajte si: Telekom: TOP5 najpredávanejších smartfónov v apríli

Náš malý rebríček TOP5 smartfónov Telekomu zostavujeme z desiatky najpredávanejších telefónov za uplynulý mesiac. V tej májovej sa ešte nachádza Huawei P30 Pro, Honor 8A, Apple iPhone XR, Huawei Y6 2018 a Apple iPhone XS.

Rebríček najpredávanejších tabletov už dlhšiu dobu patrí najmä trom modelom. Nič sa na tom nezmenilo ani v máji, a tak najviac s apredalo desaťpalcovej verzie Huawei MediaPad T3, Druhé skončilo osempalcové Lenovo a tretím sa stal šikovný tablet radu MediaPad M5. 

Najpredávanejšie tablety:

1. Huawei MediaPad T3 10 

2. Lenovo Tab4 8 

3. Huawei MediaPad M5 lite
 

Zdroj: operátor


 

Diskusia k článku:

Začať diskusiu