Telekom: aj bez nákupu hardvéru získate k paušálu online bonus

Pokiaľ plánujete v Telekome nový paušál alebo prechod zo starého na nový, a nechcete zároveň kupovať aj hardvér, získate k programu až 24 GB dát.

Telekom ponúka od 29. apríla 2021 nový on-line bonus pre zákazníkov, ktorí si aktivujú alebo predlžujú paušál bez hardvéru. Vďaka nemu získajú až 24 GB dát k svojmu paušálu. Každý mesiac počas dvoch rokov 1 GB dát. 

Ak urobíte transakciu cez web www.telekom.sk alebo Telekom aplikáciu, získate Online bonus 1 GB. Ide o balíček dát, ktorý si budete môcť aktivovať v Telekom aplikácii každý mesiac počas celej doby viazanosti, teda 24 mesiacov. 

K dispozícii budete mať 1 GB dát plnou rýchlosťou a získate ho pri aktivácii, predĺžení paušálu, prechode z predplatenej karty či staršieho paušálu Happy alebo ÁNO počas viazanosti.
 
Balíček sa pripočíta k základnému dátovému objemu k paušálu a bude sa míňať ako prvý. Len si ho musíte každý mesiac aktivovať a nájdete ho zobrazený medzi dátovými balíkmi v aplikácii.
 
Ak si k paušálu kúpite hardvér, naďalej platí online zľava 20 € a verní zákazníci navyše dostávajú aj vernostnú zľavu do 30 €.

Zdroj: operátor

Diskusia k článku:

Začať diskusiu