Takto sa vyvíjal dizajn Honor 50. Prichádza aj v novom farebnom prevedení

Honor nedávno uviedol na európsky trh smartfón, ktorý spája nové technológie a elegantný dizajn. V panelovej diskusii sa spolu s londýnskou dizajnovou ikonou WGSN venoval aktuálnym trendom a správaniu spotrebiteľov, ktorí sa chcú odlíšiť a vyčnievať z davu.

Počas panelovej diskusie WGSN odhalila posun v správaní zákazníkov, ktorí majú stále silnejšiu túžbu odlíšiť sa od ostatných a prijať tzv. "expresívny štýl", ktorý podporuje vlastnú individualitu. Okrem ďalších odborníkov sa diskusie zúčastnil aj hlavný dizajnér spoločnosti Honor Yuan Ze, ktorý odhalil pohľad do zákulisia vývoja dizajnu novinky Honor 50.  

Vzhľadom ku zvyšujúcej sa túžbe po sebavyjadrení WGSN predpokladá, že cestou, ako zdôrazniť svoju identitu prostredníctvom  štýlu je "monogramový" dizajn. Pri tej príležitosti ponúkol Honor nové farebné prevedenie smartfónu Honor 50 s logom značky na zadnej strane. 

Odklon od tradičných farieb ponúka aj prevedenie Frost Crystal. Trblietavý dizajn zaujme najmä dámy a živé fotografie nájdete aj v našej recenzii s názvom Honor 50 - vydarený návrat. Výrobca tu využil inovatívnu dizajnovú výrobnú techniku, vrátane zložitého spracovania s dvojitým filmom, dvojitou textúrou a dvojitým povlakom. 

Pre zákazníkov je čoraz dôležitejší nielen dizajn, ale aj remeselné spracovanie. Podľa hlavného dizajnéra spoločnosti Honor Yuan Ze môže proces návrhov trvať i niekoľko mesiacov, pretože všetky smartfóny prechádzajú prísnym testovacím procesom, aby sa zaistilo dodanie produktu najvyššej kvality.

Dizajn Honoru 50 vychádza z inšpirácie luxusných značiek šperkov a prsteňov. Hlavný fotoaparát je kombináciou kovu, skutočného skla a polymérových materiálov, a disponuje prstencom okolo okraja. Na celom procese pracoval návrhársky a inžiniersky tím viac než päť mesiacov. 

Ak by ste mali záujem pozrieť si celú panelovú diskusiu, nájdete ju na

Zdroj: tlačová správa

Diskusia k článku:

Začať diskusiu