Sony Xperia 10 II prichádza na Slovensko s darčekom

K predobjednávkam 6'' vodeodolného a cenovo dostupného androidu s trojitým zadným fotoaparátom získate bezdrôtové slúchadlá Sony WI-C310B ako darček.

Sony Xperia 10 II ponúka nízku hmotnosť len 151 gramov a 69 milimetrov štíhle telo, ktoré dobre padne do ruky. Za úzku konštrukciu vďačí 6-palcovej OLED obrazovke s pomerom strán 21:9. Displej s Full HD+ rozlíšením chráni odolné sklo Gorilla Glass šiestej generácie. 

Novinka spĺňa certifikáciu IP68, takže jej nevadí prach ani ponorenie pod vodu do hĺbky 1,5 metra počas 30-tich minút. Natiahnutý displej je vhodný na sledovanie videí a vďaka rozhraniu multi-windows aj na používanie dvoch aplikácií na jednej obrazovke. 

Nová Xperia je vybavená trojitým fotoaparátom, ktorý sa skladá z hlavného 12-megapixelového, 8 Mpix širokouhlého fotoaparátu a 8 Mpix teleobjektívu, takže môžete byť kreatívni a pri fotografovaní experimentovať. Nechýba nočný režim, videá zhotovíte aj v 4K. 

Medzi kľúčové špecifikácie patrí Snapdragon 665, 4 GB RAM a 128 GB úložisko. Na trh prichádza s Androidom 10. Kompletné informácie o výbave hľadajte v základnom infe

Predaj Xperie 10 II je naplánovaný na začiatok júna a odporúčaná cena stanovená na 379 eur. Predobjednávky už odštartovali, na výber je v čiernej a bielej farbe. Ak stihnete predobjednávku do konca mája, získate u vybraných predajcov k Xperii 10 II bezplatne Bluetooh slúchadlá Sony WI-C310B.

Zdroj: tlačová správa

Diskusia k článku:

Profile picture for user biggie_small@azet.sk

rtg20.05.2020 - 17:52 Trvalý odkaz

Tento mobil vyzerá dosť na úrovni, aj keď trochu príplatok za značku :)

Profile picture for user vrvly

Peter Fuchs21.05.2020 - 12:50 Trvalý odkaz

Na to čo ponúkajú iní to je slabota. Realme X2 pro, Xiaomi mi note 10 ako príklady.
To nie je apple a iOS kde si dovolia hocičo lebo nie je alternatíva ak si na iOS.
Za cenu 180€ by ľudia aspoň zvážili, ale aj v takej cenovej kategórii sú fony pokrokovejšie v špecifikáciach. Ešte staré fony od Sony v tejto cenovej kategórii boli lepšie, ak by dali 200€ zlavovy kupón k ps4/5 na fon, spravili by lepšie. Ale nakoniec... chabé predaje hovoria za všetko.

Celá diskusia 5 príspevkov