Smartfóny Huawei a Honor si môžete nechať vydezinfikovať aj zadarmo

Zvýšená hygiena je v týchto dňoch témou číslo jedna. Čisté musíme mať nielen ruky a kľučky na dverách, ale aj telefóny. Ich povrch býva viac znečistený než záchodová doska.

Čo vám budú platné čerstvo umyté ruky dezinfekčným mydlom, keď do nich chytíte smartfón posiaty baktériami, vírusmi a inými nečistotami?

Na základné očistenie povrchu môžete použiť napríklad suchú handričku, prípadne vlhčenú vreckovku, no najefektívnejším spôsobom odstránenia patogénnych látok z mobilu je jeho vyčistenie UV žiarením.

Tento proces majú na starosti špeciálne zariadenia. Ich pôsobením sa dá odstrániť až 99 % baktérií z povrchu smartfónu.

Ak máte smartfón alebo hodinky značky Huawei a Honor v záručnej lehote, môžete využiť bezplatné vyčistenie UV zariadením v jednom z autorizovaných servisov. Doklad o kúpe nie je potrebný. To, či je váš telefón ešte v záruke, si jednoducho skontrolujete v mobilnej aplikácii HiCare.

Samotné čistenie prebieha na počkanie a trvá približne 10 minút. Pokiaľ máte o tento úkon záujem, stačí navštíviť niektorý z autorizovaných servisov iFix:
• Bratislava Relax 
• Bratislava OC Avion 
• Bratislava OC Bory Mall
• Bratislava OC Aupark – NAY
• Bratislava OC Central – NAY 
• Nitra OC Mlyny (iFix)

V jednom zo servisov nás informovali, že zariadenia, na ktoré sa už záručná lehota nevzťahuje, vydezinfikujú za poplatok 7,90 eur. Ponuka zatiaľ platí od 13. marca 2020 do konca mesiaca.

Zdroj: tlačová správa

Diskusia k článku:

Začať diskusiu