Séria OnePlus 8 by mala prísť 14. apríla

Príchod novej generácie OnePlus sprevádzajú rôzne špekulácie a uniknuté parametre. Teraz sa na internete objavila fotogaléria noviniek v očakávaných farebných kombináciách. (aktualizované)

Posledné modely OnePlus 7T a 7T Pro boli uvedené v septembri minulého roka, je tak jasné, že príchod novej dvojice (možno trojice) je na spadnutie. Hovorí sa o dátume 15. apríl, kedy by sme mali spoznať dvojicu OnePlus 8 a 8 Pro, no termín zatiaľ nie je oficiálne potvrdený. 

Doplnené:

OnePlus oficiálne potvrdil, že uvedenie prebehne 14. apríla o 17:00. 

Web winfuture.de, ktorý nedávno zverejnil informácie o očakávanej hardvérovej výbave a dizajne, je známy publikovaním správ, ktoré sa neskôr ukázali ako pravdivé. 

Na zverejnených snímkach vidno nový dizajn zadnej steny s trojicou fotoaparátov a displej s malým otvorom na prednú 16 Mpix kameru. OnePlus 8 má ponúknuť 6,55'' AMOLED Fluid displej s Full HD+ rozlíšením a 90 Hz obnovovacou frekvenciou. Samozrejmosťou bude integrovaná čítačka odtlačkov.

Pri základnej verzii sa máme dočkať 48 Mpix hlavného fotoaparátu s clonou f/1.8, na snímanie širokouhlých záberov poslúži 16 Mpix snímač a 2 Mpix senzor je určený na rozostrovanie pozadia.

Chýbať nemá Snapdragon 865 s podporou 5G, až 12 GB RAM a 128 GB alebo 256 GB úložisko. Batéria by mohla dostať 4300 mAh kapacitu. 

Lepšie vybavený OnePlus 8 Pro by mal ponúknuť 6,78'' uhlopriečku, 120 Hz obnovovaciu frekvenciu a štvoricu zadných fotoaparátov. Dva 48-megapixelové (základný a širokouhlý), 8 Mpix teleobjektív s 3-násobným optickým priblížením a 5 Mpix portrétový fotoaparát. 

Špekuluje sa, že 4510 mAh batéria by konečne mohla podporovať aj rýchle 30 W bezdrôtové nabíjanie a možno sa dočkáme aj certifikácie IP68. 

Na výber majú byť v prípade OnePlus 8 farby Glacial Green, Onyx Black a netradičná Interstellar Glow. 

Zdroj: winfuture.de

Diskusia k článku:

Profile picture for user mar.bartian@gmail.com

oxy30.03.2020 - 17:08 Trvalý odkaz

vzhľadom na cenu oppo telefonov ocakavam 4 cifernu cenovku 🤔

Celá diskusia 3 príspevky