Samsung víkendy v apríli s výraznými zľavami

Štyri aprílové víkendy budete môcť pri nákupe vybraných produktov ušetriť. Promo akcia prebieha v internetovom obchode Samsungu.

Už dnes, 3. apríla, môžete využiť v e-shope Samsungu zľavu na vybrané produkty. Do akcie sú zaradené smartfóny Galaxy S20, Galaxy S20+, Galaxy S20 Ultra 5G, všetky modely radu Galaxy S10, Galaxy Note10, Galaxy S10 lite, Galaxy Note 10 lite, Galaxy A40, Galaxy A30s, Galaxy A50, a Galaxy A70. Ponuka sa vzťahuje aj na hodinky Galaxy Watch 46 mm a 42 mm

Na každý produkt sa však uplatní iný druh bonusu. Pri zakúpení jedného z modelov série Galaxy S20 získate eVoucher v hodnote 150 eur, ktorý si najneskôr do štyroch mesiacov uplatníte pri ďalšom nákup v e-shope Samsungu. Ak sa v košíku bude nachádzať viac modelov série Galaxy S20, získate len jeden eVoucher v hodnote 150 eur.

Voucher sa vzťahuje len na ďalší nákup telefónov, tabletov a wearables zariadení (slúchadlá, náramky, hodinky) a len na jeden produkt, pričom suma produktu musí byť vyššia než 150 eur. 

Ak si zakúpite niektorý model zo série Galaxy S10 alebo Galaxy Note 10, získate zadarmo bezdrôtové slúchadlá Galaxy Buds+

Pri nákupe vybraných modelov série Galaxy A si môžete okamžite uplatniť zľavu 40 % z ceny produktu. V prípade nákupu smart hodiniek Galaxy Watch (46 mm a 42 mm) dostanete na ne okamžitú zľavu podľa typu od 50 do 70 eur.

Zdroj: tlačová správa
 

Diskusia k článku:

Začať diskusiu