Samsung Unlocked: k smartfónu dostanete 55'' UHD TV za 1 €, k hodinkám Galaxy Watch4 druhé takisto za 1 €

Samsung pravidelne ponúka na svojom oficiálnom webe rôzne akcie a špeciálne ponuky, pri ktorých viete ušetriť aj niekoľko sto eur. Najnovšia akcia je zameraná na vybrané smartfóny, televízory, tablety a robotický vysávač.

Samsung Unlocked odomyká v oficiálnom e-shope výrobcu ponuky, ktoré umožnia získať vybrané modely smartfónov či tabletov za výrazne nižšiu cenu, prípadne vám k nákupu pribalia ďalší atraktívny produkt len za jedno euro.

Niektoré ponuky sú limitované do 4. 5., iné platia až do 9. 5. 2022. Do dnešnej polnoci tak môžete k nákupu skladacieho véčka Samsung Galaxy Z Flip3 5G (recenzia) získať za jedno euro smart hodinky Galaxy Watch4 Classic 46 mm. Ak máte záujem iba o hodinky, dostanete k nim Galaxy Watch4 40 mm (recenzia) tiež len za jedno euro.

Výbornú cenu má obľúbený Samsung Galaxy A52s 5G (základné info), ktorý patrí medzi bestsellerov u našich operátorov. Kúpite ho s 29 % zľavou za 319 €. Štýlový televízor 49'' The Serif má zníženú cenu z 1149 € na 699 €

Do týždennej ponuky je zaradený skladací Samsung Galaxy Z Fold3 5G (recenzia). Dostanete k nemu  55" UHD televízor za 1 €. Ak hľadáte tablet, možno si vyberiete z ponuky na webe Samsungu. Okrem série Galaxy Tab S8 majú zníženú cenu o 25 %. K vybraným televízorom zasa získate Galaxy A22s 5G (základné info) za 1 € a za rovnakú sumu dostanete Samsung Galaxy A52s 5G, keď si kúpite robotický vysávač Jet Bot+.

Stále platí aj staršia akcia Color Friday, kde pri kúpe troch produktov získate najlacnejší za 1 €. Kompletnú ponuku si môžete pozrieť na webe samsung.sk.

Zdroj: samsung.sk

Diskusia k článku:

Začať diskusiu