Samsung Life Unstoppable - dom plný prekvapení

Akcia Life Unstoppable prináša pohľad na ekosystém Samsung zariadení v praktických ukážkach zo života. Od smart príslušenstva po domáce spotrebiče a inteligentné televízory.

Koronakríza spôsobila, že doma trávime oveľa viac času než kedysi. Domov nám slúži nielen ako miesto oddychu a stretávania sa s priateľmi, ale aj ako kancelária či telocvičňa.

Tohtoročné podujatie Life Unstoppable s podtitulom "dom plný prekvapení" vás zavedie do moderne vybavenej domácnosti zariadeniami značky Samsung, vďaka ktorým dokážu jej obyvatelia naplniť samotný názov podujatia, teda "život nezastavíš".

Krátky film vás postupne prevedie šiestimi rôznymi miestnosťami v dome a interaktívne ceduľky pritom upozorňujú na nové prepojené systémy a zariadenia. Nechýbajú skladacie mobilné zariadenia, veľké televízne obrazovky alebo na prvý pohľad bežné domáce spotrebiče. 

Celý film tvoria nasledovné epizódy, v ktorých "hrajú" jednotlivé prístroje: 
- Vesmírne preteky: chladnička Bespoke
- Záhadný prípad torty s polevou: robotický vysávač Samsung Jet
- Pozor, akcia!: lifestylový projektor The Premiere a soundbar 
- Otec vojvoda: herný monitor Samsung Odyssey G75NA 
- Hudba nadovšetko: televízory Neo QLED, The Frame, The Serif, soundbar Q950 a Galaxy Z Flip3
- Rocková hviezda: osviežovač oblečenia Bespoke AirDresser 

So svojráznou rodinkou Nezastaviteľných aj najnovším ekosystémom od Samsung sa môžete stretnúť v "dome plnom prekvapení" od 18. októbra 11.00 SEČ na adrese www.samsung.com/uk/explore/experiences/life-unstoppable-2021/.

Zdroj: tlačová správa

Diskusia k článku:

Začať diskusiu