Samsung Galaxy S10e dostáva na Slovensku Android 12 s One UI 4

Na trojročný model kompaktných rozmerov je už dostupná najnovšia verzia používateľského prostredia One UI 4, ktoré beží nad Androidom 12.

Už aj slovenskí majitelia šikovného Samsungu Galaxy S10e (recenzia) môžu využívať novinky z Androidu 12 a používateľskej nadstavby One UI 4. Súčasťou inštalačného balíčka sú aj decembrové bezpečnostné záplaty. 

K dispozícii sú nové palety farieb a štýly na prispôsobenie domácej obrazovky, ikon, ponúk, tlačidiel a pozadí aplikácií. Zmenili sa aj miniaplikácie alebo widgety. Update obsahuje aj nové emotikony, smajlíky, GIF obrázky a nálepky, ktoré sú prístupné priamo z klávesnice.

Medzi nové funkcie zabezečenia patria upozornenia či okno, ktoré sa zobrazí vždy, keď sa aplikácia pokúsi použiť kameru alebo mikrofón. Svoje súkromie tak máte viac pod kontrolou. Nové rozhranie umožňuje zjednotiť vzhľad všetkých zariadení v ekosystéme Samsung a synchronizovať obsah medzi nimi. Či už ide o tradičné smartfóny, smart hodinky alebo tablety. 

Ak ste majiteľom smartfónu od Samsungu a zaujíma vás, či a kedy príde na váš model aktualizáciu, odpoveď nájdete v článku Plán aktualizácií zariadení Samsung Galaxy na Android 12 s One UI 4.

Za čitateľský tip ďakujeme Jozefovi, ktorý nám zaslal aj sreenshot. 

Diskusia k článku:

Začať diskusiu