Realme X2 Pro: 50 W nabíjanie, štyri fotoaparáty a 90 Hz displej

Na európskej stránke čínskeho výrobcu sa objavila upútavka na pripravovanú novinku, ktorá má prísť už čoskoro. Podľa zverejnených špecifikácií sa máme na čo tešiť.

Pre európsky trh sa chystá nový smartfón Realme X2 Pro. Výrobca na svojej webovej stránke zverejnil niektoré dôležité špecifikácie. 

Novinka dostane výkonný čipset Snapdragon 855 Plus, 90 Hz Fluid AMOLED displej s malým kvapkovitým  výrezom a štyri fotoaparáty vzadu. 

Hlavný ponúkne 64 Mpix rozlíšenie. Chýbať nebude širokouhlý fotoaparát so 115° uhlom záberu ani teleobjektív s 20-násobný hybridný priblížením. Budete môcť vytvárať makro zábery od 2,5 cm aj portréty v špeciálnej úprave. 
 
Medzi špecifikáciami sa spomína rýchle nabíjanie. Konkrétne hodnoty výrobca prezradil na svojom Twitter účte, kde sa pochválil 50 W SuperVOOC nabíjaním, ktoré má zariadenie dobiť do 100 % za 35 minút. Zároveň sme sa tam dozvedeli, že Realme X2 Pro dostane stereo reproduktory s Dolby Atmos.

Dátum príchodu novinky sme sa zatiaľ nedozvedeli.

Zdroj: realme.com

Diskusia k článku:

frosty07.10.2019 - 02:01 Trvalý odkaz

fuu dobre nadupane delo! este lepsie vybaveny fon nez oneplus 7 pro ci mi9 pro ,som zvedavy na cenu.. a inak realme X2 a XT ktore uz vysli sa planuju ci neplanuju predavat na europskych trhoch?

Profile picture for user mental.disease@centrum.cz

mental.disease07.10.2019 - 10:58 Trvalý odkaz

To vyzerá ako blesk z čistého neba..
Ak sa potvrdia zvesti o samostatnom slote na microSD, headphone Jack, dedicated amp, 4500 mAh battery, cene 399€. Tak klobúk dobre 🤠
BBK Electronics zrejme presúva nálepku flagship killer z OnePlus na Realme.

Celá diskusia 12 príspevkov