Potvrdené: Honor 20 a 20 Pro prídu aj na Slovensko

Oficiálne zastúpenie Honoru pre Slovensko potvrdilo, že obidve novinky tohtoročnej série sa dostanú aj na pulty našich obchodov.

Globálny predaj Honoru 20 odštartoval pred pár dňami zatiaľ iba vo vybraných krajinách, Slovensko medzi nimi chýbalo. Informovali sme vás v tomto článku

Príchod novej série sprevádzala od uvedenia neistota ohľadom získania potrebných licencií Googlu. Novinky zasiahlo embargo americkej vlády namierené proti čínskemu Huawei a najmä o Pro verzii dlho nebolo jasné, či sa jej slovenskí zákazníci dočkajú. Narozdiel od Honoru 20 nestihla získať všetky potrebné licencie.

Dnes už máme potvrdené, že Honor 20 aj Honor 20 Pro prídu na Slovensko v priebehu leta. Slovenskú cenovku zatiaľ nepoznáme, na tlačovej konferencii výrobca novinky uvádzal s cenou 499 eur za Honor 20 a 599 eur za Pro verziu. 

V redakcii sme testovali zatiaľ iba Honor 20 a pokiaľ na jeho kúpou uvažujete, prečítajte si naše skúsenosti v recenzii Honor 20 - prekvapenie sa nekoná. Podrobnosti o výbave Honoru 20 Pro nájdete v tradičnom základnom infe

Diskusia k článku:

LaRock26.06.2019 - 14:51 Trvalý odkaz

esteze tak..snad dojdu k nam aj novinky od huawei fony z rady nova 5 ..a este viac meskaju novinky od LG, nechapem kde su modely z Barcelony V50 a hlavne G8 thinq ktory riadne meska, G seria nikdy takyto sklz nemala..

Celá diskusia 5 príspevkov