Poponáhľajte sa, akcia Samsung Color Friday so zľavou až 50 % platí iba do 14. marca

Špeciálna akcia, v rámci ktorej máte príležitosť získať spotrebiče za výhodnejšiu cenu, platí už len pár dní. Je potrebné sa poponáhľať, pretože produkty sa míňajú a niektoré už nemusia byť k dispozícii.

V rámci akcie Color Friday máte príležitosť získať spotrebiče značky Samsung za výhodnejšiu cenu. Zahrnuté sú v nej všetky produkty, ktoré u nás firma predáva - televízory, soundbary, chladničky, práčky, sušičky, mikrovlnné rúry, varné dosky, rúry, umývačky riadu, vysávače, smartfóny, tablety, nositeľnú elektroniku, ale aj monitory, pamäťové karty a SSD disky. 

Zľava 25 alebo 50 % 

Podmienkou využitia akcie je nákup dvoch alebo troch rozdielnych produktov. Ak kúpite akékoľvek dva produkty, na lacnejší z dvojice dostanete 25 % zľavu. Pri kúpe troch rozdielnych produktov na druhý lacnejší dostanete 25 % zľavu a na tretí najlacnejší 50 % zľavu. Je úplne na vás, akú kombináciu produktov si zvolíte. Kombinovať môžete všetky produkty zaradené do ponuky.

Príklad výpočtu výslednej ceny pri nákupe troch rozličných produktov s odlišnou cenou:

Do nákupného košíka ste vložili televízor The Sero s cenou 1 319 EUR, 9 kg QuickDrive parnú práčku WW90T734DBH/S7 s cenou 729 EUR (zľava 25 % - výsledná cena 546,75 EUR) a tyčový vysávač Jet 70™ za 459 EUR (zľava 50 % - výsledná cena 229,50 EUR). 

Za nákup všetkých troch produktov tak zaplatíte 2 095,25 EUR, kedy získate celkovú zľavu 411,75 EUR a tá bude rovnomerne rozpočítaná medzi všetky produkty objednávky.

Akcia platí až do nedele 14. marca alebo do vypredania zásob v oficiálnom internetovom obchode samsung.sk. Podrobné pravidlá akcie sú k dispozícii na stránke Color Friday, kde sa po výbere produktov zobrazia jednotlivé zľavy. 

Akciu nemôžete kombinovať s inými akčnými ponukami či zľavami a uplatní sa len pri nákupe dvoch alebo troch odlišných produktov. Zľavu nie je možné uplatniť pri nákupe viacerých rovnakých produktov, pričom sa ani rôzne farebné varianty produktov nepovažujú za odlišné produkty. 

Stále môžete až do 30. apríla využiť aj akciu Vymeňte starý za nový, v ktorej môžete mať smartfón zo série Galaxy S21 5G za výhodnejšiu cenu odpredajom svojho starého smartfónu. Čo získate?
1. Variabilnú výkupnú cenu za staré zariadenie
2. Bonus za predaj vybraného starého zariadenia až 200 €
3. Bonus 100 € za kúpu zariadenia série Galaxy S21 5G
4. Smartfón novej série Galaxy S21 5G už od 219 €

Kompletné pravidlá získania výkupného bonusu vrátane vykupovaných modelov Samsung nájdete na internetovej stránke www.novysamsung.sk.
Ak sa chcete dozvedieť viac informácií zo sveta technológií, vypočujte si aj podcasty On/Off by Samsung so Sajfom


 

Diskusia k článku:

Začať diskusiu