Orange zaradí do ponuky Motorolu Razr

Pred pár dňami odštartoval globálny predpredaj oživenej legendy od Motoroly, teraz začal lákať na véčkový android s ohybným displejom slovenský Orange.

Motorola Razr 2019 dostala vyklápaciu konštrukciu s 2,7'' vonkajším a 6,2'' vnútorným pOLED displejom. Na flexibilnom paneli s pomerom strán 21:9 je použité rozlíšenie 876 x 2142 bodov. 

Po zložení získate telefón kompaktných rozmerov 94 x 72 mm, no s hrúbkou 14 mm a hmotnosťou mierne prevyšujúcou 200-gramovú hranicu. 

Novinka vychádza zo svetovo obľúbeného a vyše 15 rokov starého modelu Razr V3. Máme tu tak vyklápaciu konštrukciu, ktorá sa otvára tradične dohora, nie na šírku ako kniha. 

Vďaka externej dotykovej obrazovke viete bez otvorenia telefónu ovládať prehrávanie hudby, urobiť si selfie, pozrieť si doručené oznámenia a podobne. Pod displejom je umiestnená čítačka odtlačkov. 

Hardvér nepatrí k tomu najlepšiemu, čo aktuálne na trhu máme, ale bežnému používateľovi zrejme bude stačiť. Medzi kľúčové špecifikácie patrí čipset Snapdragon 710 doplnený 6 GB operačnou pamäťou RAM a 128 GB úložiskom. Operačný systém Android beží vo verzii 9 Pie. Podrobne sme sa véčkovej Motorole venovali v základnom infe

Nevýhodou inovatívnej Motoroly je chýbajúci slot na fyzickú SIM kartu, využiť môžete iba eSIM. Tú na Slovensku podporuje zatiaľ iba Orange, ktorý na Razr začal lákať na svojom webe

Dátum zaradenia do ponuky ani cenu k jednotlivým paušálom zatiaľ neprezradil. Cena odporúčaná výrobcom je stanovená na 1599 eur

Zdroj: orange.sk

Diskusia k článku:

Tomas30.01.2020 - 20:49 Trvalý odkaz

Za to, ze budes mat vo vacku 2x kratsi ale 2x hrubsi kusok plastu

Celá diskusia 2 príspevky