Orange vylepšil paušály Go. Viac dát pridal aj existujúcim zákazníkom

Paušály dostali vyšší objem dát, neminuté dáta sa automaticky prenesú do ďalšieho fakturačného obdobia a Go 65 je s FUP 1000 GB dát. Novinky sa týkajú aj existujúcich zákazníkov. Hardvérové dvojičky sú späť.

Od 22. 10. 2020 spúšta Orange predaj vynoveného portfólia Go paušálov. Pribudol paušál Go 15 € a najvyšší Go 65 € ponúka namiesto 20 GB dát strop (FUP) 1000 GB, fakticky tak pre bežného zákazníka ide o dátovo neobmedzený paušál. 

Novinkou je prenos nespotrebovaných dát do ďalšieho fakturačného obdobia. Zmeny sa týkajú nielen nových, ale aj existujúcich zákazníkov. Tí získajú vyšší objem dát aj s možnosťou ich prenosu od najbližšieho fakturačného obdobia. 

Ďalšie dáta navyše môžete získať s Love v kombinácii s ďaším programom pevného internetu a televízie. Viac dát získajú aj členovia skupiny Navzájom zadarmo. Pokiaľ využívajú iba hlasový paušál, dvojnásobný objem dát získajú na šesť mesiacov, v prípade využívania balíku Love sa doba využívania benefitu zvyšuje na 24 mesiacov. 

Nový paušál GO 15 € za 15 eur mesačne obsahuje 200 minút, 100 SMS/MMS správ a 500 MB dát. Pri 15-mesačnej viazanosti bez využitia nákupu dotovaného zariadenia sa objem dát navýši na 1 GB. 

Všetky programy obsahujú aj doplnkové balíky s neobmedzenými dátami pre konkrétnu aplikáciu. Čím vyšší máte paušál, tým viac dátovo neobmedzených aplikácií získate. Pri používaní týchto aplikácií si nemíňate mobilné dáta z paušálu. 

Zákazníci, ktorí si kúpia k niektorému paušálu s minimálnym mesačným poplatkom 10 eur aj dotované zariadenie, dostanú extra zľavu vo výške 100 eur, alebo si môžu zvoliť 5-eurovú zľavu z mesačného poplatku pevného internetu, o ktorú sa im bude znižovať faktúra počas 20-tich mesiacov. 

Orange si pripravil aj hardvérovú ponuku - známe dvojičky sú späť:
- Samsung Galaxy A71 + Samsung Galaxy A21s za 1 €
- Huawei P30 Lite + Huawei Watch Fit za 1 €
- Huawei Mate 40 Pro + Huawei Watch GT2 Pro za 1 €
- Huawei MateBook D15 + Huawei P smart 2021 za 1 €
- Samsung Galaxy S20, S20+ a S20 Ultra + vybraný model TV Samsung so zľavou 25 % až 50 % + HBO GO na 3 mesiace zadarmo

Článok budeme aktulizovať. V samostatnom článku sa budeme venovať aj spusteniu 5G na Slovensku. 


 

Diskusia k článku:

Lenka Ivančíková25.10.2020 - 12:12 Trvalý odkaz

In reply to by Tomas

Asi myslel toto: Viac dát získajú aj členovia skupiny Navzájom zadarmo. Pokiaľ využívajú iba hlasový paušál, dvojnásobný objem dát získajú na šesť mesiacov, v prípade využívania balíku Love sa doba využívania benefitu zvyšuje na 24 mesiacov.

Celá diskusia 17 príspevkov