Orange: vianočná ponuka s vynovenými paušálmi príde vo štvrtok

Už onedlho spoznáme vylepšené paušály Go, ktoré budú súčasťou tohtoročnej vianočnej ponuky. Operátor už rozposlal do redakcií pozvánky na tlačovú konferenciu.

Vzhľadom na aktuálne bezpečnostné opatrenia proti šíreniu ochorenia Covid-19 sa bude prezentácia noviniek konať iba online. Naplánovaná je na 22. 10. 2020. Na nové paušály láka Orange aj na svojom webe. Informácie nájdete v menu Volania -> Paušály -> Vylepšujeme. 

Veľa toho operátor neprezradil. Okrem časomiery, ktorá odpočítava čas do zobrazenia novej ponuky, tam nájdete aj upozornenie, že o prekvapení vopred nič neprezradí, pretože potom by to už nebolo prekvapenie. A nemá ani zmysel sa informovať na predajných miestach či infolinkách. 

Zvyčajne prvým, kto v októbri ohlásil vianočnú kampaň, býval Telekom. Tentoraz sa prvenstvo ujde Orangei. 

Zdroj: orange.sk

Diskusia k článku:

Profile picture for user mental.disease@centrum.cz

mental.disease20.10.2020 - 09:23 Trvalý odkaz

Pravidelne mi volajú z Orange retencneho (aj keď som tam už 13 rokov neni). Tie žalostné ponuky, to sa nedá. Naposledy, že kolko volám?
Vravím cez simku do 100 minút a internet je dôležitejší.
Dobre dáme Vám 100 minút a 6GB dát za 15€ 🤫
Heh, to máte vo Vašom funfone za 14 bez retencie a sú už ďaleko lepšie ponuky.

Ja od nich naopak žiadne prekvapenie nečakám.

Dezi21.10.2020 - 16:32 Trvalý odkaz

volali mi z Orange a neobmedzene sms a volania + 14GB dat za 22,50€ , ked som povedal ze za 20€ mam neobmedzene sms mms volania a 100GB dat tak slecna sa smutne rozlucila

Celá diskusia 3 príspevky