Na jeden záber: Xiaomi Mi Note 10 Pro

Pokiaľ uvažujete nad kúpou atraktívneho Xiaomi s päticou zadných fotoaparátov, možno vám rozhodovanie uľahčí naša videorecenzia.

Smartfón láka na 108 Mpix snímač, ktorý je kombinovaný s ďalšími štyrmi zadnými fotoaparátmi a kúpite ho aj u našich mobilných operátorov. Podrobnosti z testovania sa dočítate v recenzii Xiaomi Mi Note 10 Pro - stoosem megapixelov

Za hlavným objektívom so svetelnosťo f/1.7 nájdeme 108 Mpix snímač, ktorý používa technológiu spájania štyroch pixelov do jedného. Výsledné fotografie tak budú mať 27 Mpix rozlíšenie. Nechýba mu optická stabilizácia obrazu ani PDAF zaostrovanie. 

OIS nájdeme aj pri 5 Mpix teleobjektíve, ktorý sa pýši 5-násobným optickým zoomom. 12 Mpix portrétová kamera dostala 2-násobné optické priblíženie, širokouhlý 20 Mpix fotoaparát ponúka 117° uhol záberu. Posledný 2 Mpix fotoaparát je určený na snímanie makro záberov od vzdialenosti 2 centimetrov. Skúšobné snímky a videá nájdete spolu s krátkym komentárom v článku Takto fotí Xiaomi Mi Note 10 a 10 Pro.

Telefón ponúka 6,47-palcový AMOLED displej s pomerom strán 19,5:9, Full HD+ rozlíšením 1080 x 2340 bodov a integrovanou čítačkou odtlačkov. O výkon sa stará čispet Snapdragon 730 a 6 GB operačná pamäť RAM. 

Na uloženie dát vám musí stačiť 128 GB vnútorná pamäť, slot na microSD karty sa tu nenachádza. Pro verzia má k dispozícii dvojnásobok, teda 256 GB, ničím iným sa od základného Mi Note 10 nelíši. 

Videorecenzia:

Určite poteší aj 5260 mAh batéria s rýchlym 30 W nabíjaním. Kompletné špecifikácie sa dočítate v tradičnom základnom infe

Chcete byť vždy v obraze? Sledujte náš YouTube kanál Fony.sk

Diskusia k článku:

Začať diskusiu