Na jeden záber: Samsung Galaxy S10 Lite

Videorecenzia 6,7'' smartfónu s výkonným Snapdragonom 855, kvalitným fotoaparátom s OIS a veľmi dobrou výdržou na jedno nabitie.

Samsung Galaxy S10 Lite síce podľa názvu patrí do série S10, ale dizajnom, výbavou a funkciami sa viac hodí do tohtoročného radu S20. 

V plastovej konštrukcii, ktorá nie je certifikovaná odolnosťou voči vode, pracuje čipset Snapdragon 855, ktorý v prémiových modeloch Samsungu vidíme radšej než Exynosy. Výkonu má na rozdávanie a vďaka nižšej energetickej spotrebe ponúka 4500 mAh batéria Galaxy S10 Lite veľmi dobrú výdrž na jedno nabitie. 

Vo veľkom 6,7-palcovom displeji s Full HD+ rozlíšením a integrovanou čítačkou odtlačkov je malý otvor v strede, ktorý ukrýva 32 Mpix prednú kameru. Okrem základného 48 Mpix fotoaparátu s optickou stabilizáciou obrazu máte k dispozícii optiku pre ultraširoké 12 Mpix a makro zábery, ktoré sú vďaka 5 Mpix senzoru aj použiteľné. 

Škoda chýbajúcich stereo reproduktorov, bezdrôtového nabíjania a certifikovanej vodeodolnosti. Skúsenosti z používania sa dozviete z Richardovej videorecenzie, kompletné informácie o hardvérovej výbave hľadajte v základnom infe

Chcete byť vždy v obraze? Sledujte náš YouTube kanál Fony.sk

Diskusia k článku:

peter23.09.2020 - 14:55 Trvalý odkaz

Pisete, ze je tu Snapdragon 855 .. ktore Samsung telefony v Europe prosim ta maju Snapdagon miesto Exynos ? .. oficialna strana znacky to neuvazda ..
Ď

Celá diskusia 3 príspevky