Na jeden záber: Samsung Galaxy A51

Kolega Richard sa vo videorecenzii venoval aj tomu, čo sa zmenilo oproti predchodcovi, ktorý patril medzi úspešné modely séria Galaxy A.

Samsung Galaxy A51 (základné info) ponúka moderný dizajn so 6,5-palcovým displejom natiahnutým k okrajom na maximum a malým otvorom na prednú kameru. Čítačka odtlačkov je opäť integrovaná do displeja. Rýchlosti hardvérovej sa však stále nevyrovná. 

Pomalšie reakcie systému cítiť aj pri bežnom používaní, no nie je to nič tragické. Oproti Galaxy A50 priniesol Galaxy A51 vylepšené fotoaparáty. Skúšobné snímky a videá nájdete spolu s krátkym komentárom v článku Takto fotí Samsung Galaxy A51.

Kolega Richard v podrobnej recenzii pochválil aj slušnú výdrž 4000 mAh batérie na jedno nabitie a vylepšené ovládanie gestami. Jeho názor na telefón sa dozviete aj z videorecenzie.
 

Chcete byť vždy v obraze? Sledujte náš YouTube kanál Fony.sk  

Diskusia k článku:

Marián Petrík26.05.2020 - 09:10 Trvalý odkaz

ja na rozdiel od autora by som nikomu neodporučil si kúpiť samsung áčkovej rady. sú to pomalí, zle fotiace a predražené mobily. vraj mu viac vyhovuje, ako huawei nova 5t. pritom sú to mobily, ktoré sa kvalitou nedajú porovnávať. nova 5t je v podstate honor 20. oba sú riadne rýchlejšie a výkonnejšie ako tento samsung. a samozrejme oveľa lepšie fotia. nechápem autorovu zaľúbenosť do týchto predražených samsungov.

Knoxville26.05.2020 - 23:15 Trvalý odkaz

In reply to by Marián Petrík

Samsung je hlavný sponzor tohto kvázi "technologického webu". Platí výlety a pod. Ešte si to nepochopil? Vedúci predsa nemôže naňho napísať kritiku. Odkedy sa zapredal DanubiiTelu môže len šúchať nohami,jak sa vraví..

Marián Petrík27.05.2020 - 10:02 Trvalý odkaz

In reply to by Lenka Ivančíková

vašou povinnosťou je napísať, že celá áčková rada od samsungu je nevydarená. tak to píšu na mnohých českých weboch. tvrdiť, že je lepší ako honor 20, že to fotí lepšie ako honor 20 pro, to chce skutočne odvahu. a tie vaše digitálky. len kecanie žiadne informácie. tie posledné som už ani nedopozeral. vraj ste odborný web. tak sa podľa toho aj správajte.

Celá diskusia 7 príspevkov