Motorola Edge Lite vraj dostane Snapdragon 765G

Internetom sa šíria informácie o údajne pripravovanej lite verzii Motoroly Edge. Ponúknuť má výbavu strednej triedy a 5G konektivitu.

Tohtoročný prémiový model Motorola Edge+, ktorý sme len nedávno zrecenzovali, už má svojho slabšie vybaveného a takmer o polovciu lacnejšieho súrodenca Motorolu Edge (základné info) bez prívlastku plus v názve.  

Nedávno sa začalo hovoriť o ďalšom zástupcovi série Edge a čo-to o možnej výbave modelu s číselným označením XT2075-3 naznačil americký telekomunikačný úrad FCC, ktorý schvaľuje nové mobilné zariadenia určené pre americký trh. 

Pokiaľ sa špekulácie, ktoré sa šíria internetom o pripravovanej Motorole Edge Lite povtvrdia, dostane čipset Snapdragon 765G s podporou 5G sietí, 6,7'' Full HD+ displej, 4 GB alebo 6 GB operačnú pamäť RAM, 4800 mAh batériu a úložisko so 64 GB a 128 GB kapacitou. 

Vzadu by sa mohla nachádzať štvorica fotoaparátov (48 + 16 + 8 + 5 Mpix). Samozrejmosťou by mal byť Android 10 s Moto funkciami. Cena sa odhaduje na úrovni okolo 400 eur. Na viac informácií si musíme počkať. 

Zdroj: pricebaba.comslashleaks.com

Diskusia k článku:

Peter23.06.2020 - 15:59 Trvalý odkaz

Super. Objavili sd7xx. A ešte keby zopakovali mobil s placatými displejom a čítačkou vpredu pod ním, to by som bol happy.

Celá diskusia 9 príspevkov