K Sony Xperia 1 II získate zadarmo Bluetooth slúchadlá SonyWH-1000XM3

K predobjednávke top modelu so 6,5'' 4K HDR OLED displejom a Snapdragonom 865 získate u vybraných predajcov bezplatne špičkové Bluetooth slúchadlá s aktívnym potlačením hluku.

Nový top model pro rok 2020 vychádza z predchodcu Xperie 1 (recenzia), prináša však vyšší výkon a narástla kapacita pamätí aj batérie. 

Sony Xperia 1 II je opäť vode a prachu odolná, spĺňa certifikáciu IP68 a nechýbajú jej stereo reproduktory ani 3,5 mm jack. Novinka ponúka výkonný čipset Snapdragon 865, 6,5'' 4K displej s pomerom strán 21:9 a 4000 mAh batériu s bezdrôtovým nabíjaním. 

Kvalitu môžeme podľa vyjadrení výrobcu očakávať aj od trojitého fotoaparátu s technológiou Sony Alpha a optikou Zeiss kalibrovanou špeciálne pre smartfón Xperia. Technológia Eye Auto Focus je použiteľná pri snímaní ľudí aj zvierat a neustále prehodnocuje bod zaostrenia. 

Ďalšou funkciou je bod vyváženia expozície až 10-krát za sekundu pred samotným stlačením spúšte (Burst AF/AE). Technológia odstraňovania šumu zas vylepšuje nočné fotografie. Trio 12 Mpix fotoaparátov tvorí hlavný, širokouhlý a teleobjektív. Nechýba optická stabilizácia obrazu. Kompletné špecifikácie nájdete v základnom infe

Sony Xperia 1 II sa predáva za odporúčanú cenu 1199 eur. Na výber bude čierny a fialový farebný variant. U vybraných predajcov (NAY, mp3.sk, Datacomp, MobilOnline, Andreashop) získate k predobjednávke uskutočnenej do 14. 6. zadarmo kvalitné Bluetooth slúchadlá s aktívnym potlačením okolitého hluku (ANC) Sony WH-1000XM3. Ich hodnota je približne 269 eur. Štart predaja novej Xperie je naplánovaný na 15. jún. 

Zdroj: tlačová správa 
 

Diskusia k článku:

Profile picture for user mar.bartian@gmail.com

oxy27.05.2020 - 18:57 Trvalý odkaz

In reply to by mental.disease

ale ved nebud jak "lolofon" 😉 sony sa tento rok snazi zo všetkých vajok asi najviac a este dostanes aj paradne "chrániče uší" najväčšia skoda ze sa zacina predávať az v polovici juna a nie v polovici marca. dnes uz mohla stať 800€

Celá diskusia 3 príspevky