Honor Watch GS 3

Inteligentné hodinky v troch dizajnoch s 1,43'' okrúhlym ciferníkom, 4 GB úložiskom, odolnosťou voči vode, GPS a 451 mAh batériou.

Základné parametre:

OS: Lite OS

procesor: ???

rozmery: 46 x 46 x 10,5 mm

hmotnosť: 44 gramov

displej: 1,43'' (36 mm), AMOLED, 466 x 466 b., 326 ppi

pamäť: 4 GB + 32 MB RAM

globálny prenos dát: nie

lokálny prenos dát: Bluetooth 5.0, NFC

ostatné: GPS, Glonass, Beidou, Galileo, QZSS, zvýšená odolnosť voči vode (5 ATM), mikrofón, reproduktor, kompas, barometer, snímač tepu srdca, SpO2

kompatibilita: Android 6.0, iOS 9.0 a novšie

batéria: 451 mAh, bezdrôtové nabíjanie, výmena v servise 

Neobsahuje/nepodporuje: eSIM, mobilné dáta, USB-C, meranie EKG a tlaku, pravdepodobne Wi-Fi

Pravdepodobná cena a dostupnosť: neuvedená

Spolu so skladacím smartfónom Honor Magic V (základné info) uviedol výrobca ďalší model inteligentných hodiniek. Honor Watch GS 3 prichádzajú v jednej veľkosti displeja a troch rôznych farebných prevedeniach ciferníkov. Strieborný a zlatý sa predáva s koženým remienkom, čierny s gumeným. 

Na 1,43-palcovom AMOLED displeji je použité rozlíšenie 466 bodov. Ovládanie vlastného systému LiteOS je zabezpečené cez dotykovú obrazovku a dve hardvérové tlačidlá umiestnené v pravej bočnej stene. Hodinkám nechýba certifikácia 5 ATM, takže ich nemusíte odkladať ani pri sprchovaní alebo plávaní. 

Vďaka mikrofónu a reproduktoru ich využijete na Bluetooth hovory zo spárovaného smartfónu. Medzi špecifikáciami výrobca uvádza Bluetooth 5.2, širokú podporu navigačných satelitov, 32 MB operačnú pamäť RAM a 4 GB úložisko, do ktorého si môžete uložiť obľúbenú hudbu a počúvať ju cez bezdrôtové slúchadlá. Pri iOS však stále na hodinkách nefunguje ovládanie hudby zo spárovaného iPhonu. 

Honor Watch GS 3 sú vybavené celodenným monitorovaním SpO2, kontinuálnym meraním tepu srdca, stresu a dohliadnu aj na spánok a k dispozícii je viac než 100 tréningových režimov. Dovoľujú doinštalovanie vybraných aplikácií tretích strán. Kompatibilné sú s operačným systémom Android 6.0 a vyšším a iOS od verzie 9.0. Batéria s kapacitou 451 mAh ponúkne pri bežnom používaní približne dva týždne na jedno nabitie. 

Honor Watch GS 3 sú dostupné na čínskom trhu za 1499 CNY, čo je približne 209 eur. O príchode na európsky trha výrobca zatiaľ neinformoval.  

 

Diskusia k článku:

Začať diskusiu